Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

I ona koristi Firefox
:wub: leeeeepooooooooFinal3 konacno i via update na Ubuntu <_< Video sam da je neko pominjao Foxmarks (prvi add-on koji ja ubacujem...hmmmm... uglavnom i jedini :lol: ) potpuno je kompatibilan na win-u...Na Ubuntu je moralo u verziji beta5 da se prvo prijavis u foxmarks beta program, pa dobijes link.... U svakom slucaju... RADI!!!Zoom je meni uvek radio i u v.2, ali ono sto je sad bitna razlika: moguc je text only zoom (i to sto pamti zoom za pojedinacne stranice - ovo jos ostaje da se uverim na vecem broju stranica, ali za sada radi :) )
Link to comment

Malo kritika glede bookmarksaTrojku sam instalirao preko dvojke i ona je preuzela bookm. od pre par dana, a ne najsvezije. Morao sam da importujem ono sto sam sacuvao, a tu de desio drugi "problem". Strasno sporo brise foldere gde ima dosta bookmarksa. U staroj verziji je brisanje bilo gotovo trenutno, dok sada traje i po 15-20 sekundi dok obrise neki veci folder.I jedno pitanje. Gde je nestala strelica kod Back? (za Forward je jos tu)FF320080618054bl5.jpgFF220080617046xt0.jpgIli sada ta jedna pokriva i back & forward?

Edited by nbg4ever
Link to comment
Ili sada ta jedna pokriva i back & forward?
Upravo. Kada klikneš na strelicu boldovani link ispred koga je tačka označava ono gde si sada. Iznad njega je forward, a ispod back. Sviđa mi se rešenje. Kao i sve što pojednostavljuje život.
Link to comment
Upravo. Kada klikneš na strelicu boldovani link ispred koga je tačka označava ono gde si sada. Iznad njega je forward, a ispod back. Sviđa mi se rešenje. Kao i sve što pojednostavljuje život.
:Hail: :Hail: fala do neba, pizdela sam de mi je strelica za biranje koju stranicu u nazad hoću! kliktala ko besna na BACK.
Link to comment

Nista znacajno. Bookmarksi i jos par sitnica, ali to nisu bugovi.LM, radi i ImageBot. Opet ista procedura. Ext na HDD, Install.rdf > extract&delete > edit (umesto 3.0b3 se stavi 3.0.6) > vrati se u arhivu > prevuce se u FF i to je to*radi keetoo™ Kada pokusam upload samo stoji loading i nista se ne desava. Slika jedva par kb :(

Edited by nbg4ever
Link to comment

Крешује га овај (и иначе досадни) КвикТајм који инсистира да се апдејтује сваки пут кад одем на официјелни сајт Френк Запе. Значи, морам да убијем Лисицу из Таск Менаџера, нема зезања. Али, можда је и до сајта, или КвикТајм апдејтера.updatejh3.jpgДодатак - решен проблем, искључио сам аутоматски апдејт у КвикТајму.

Edited by Indy
Link to comment
Nista znacajno. Bookmarksi i jos par sitnica, ali to nisu bugovi.LM, radi i ImageBot. Opet ista procedura. Ext na HDD, Install.rdf > extract&delete > edit (umesto 3.0b3 se stavi 3.0.6) > vrati se u arhivu > prevuce se u FF i to je to*radi keetoo™ Kada pokusam upload samo stoji loading i nista se ne desava. Slika jedva par kb :(
Hmmm... Ni meni neće da radi :( - isto samo učitava do unedogled + što više ne radi onaj fazon da samo navučeš sliku na imagebot screen jer je sada firefox učita na tab umesto ImageBot tab-a... Valjda će to popraviti uskoro :)Takođe, RSS ticker (iako je kao kompatibilan sa trojkom) zeza sa prikazivanjem kada se pređe mišem preko određenog RSS feed-a. U dvojci je radio perfekt......ali sam bar nabudžio Paste and Go & Tab Preview ;) Edited by srdjann
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...