Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

Dakle, neki opšti utisak? Vredi li prelaziti i zbog čega?
Lepse je malo. A i nije neko prelazenje, vise ulepsavanje ako mene pitas. Doduse, ja mozda nisam relevantan jer mi browser sluzi za browsing po netu :)
Link to comment
Jebiga, pa čemu drugom :)
Pa ne znam, vecina ovih sto kao testiraju softvere se ubi da ti objasni sto penisa koji te ne zanimaju. Zato i kazem da ja nisam jedan od tih power usera :)
Ja sam u principu zadovoljan i dvojkom, ima li ikakve razlike u brzini?
Koliko ja vidim - nema. Ali ne znam ni kako bih primetio razliku, a da nije drasticna. Ionako mi skripi net samo kad jasem po torrentima i slicnim glupostima. Inace mi je sve isti djavo. Ne znam kako bi se to realno izmerilo, ali meni je ovako subjektivno skroz OK. Ma sta se femkas, skini i instaliraj, ionako ces kad tad to uraditi, pa ti mesec dana ne znaci puno. ;)
Link to comment

Jok more, ja nove verzije instaliram (što se tiče svih programa) samo ako stare zajebavaju ili su nove mnogo bolje. ACDSee sretno koristim u varijanti 2.4.Tako da me za sada trojka neće videti, ova dvojčica radi savršeno. :wub:

Link to comment

Meni je nasmješnije, ali ne kažem da je loše, to što nova gospođica Lija za svaki downloadani fajl eksplicite traži sken antivirusni. :D

Link to comment
Za sad, sve što sam uspeo sa ovim pluginom je da kad upišem reč u quick search otvori stranu i u search polje na njoj prepiše zadanu reč, pa opet moram da "stisnem" dugme za pretragu.
Verovarno si umesto search polja adresu pretraživača stavio u search bar. Klikni desni klik u search polju pretraživača i onda biraj "add to search bar". Posle bi trebalo direktno da ti otvara rezultate.
Link to comment

Kliknuo jesam u search polje (toliko sam i sam ukapirao), ali - jok.Hajde, čisto da vidim jesam li toliko #####, probaj i ti na divx-titlovi.com, searchbar se nalazi na home strani.Možda ima veze što dugme za pretragu poziva nekakav javascript...

Edited by ion
Link to comment
Izasao FF 3.0.1Za sada nisu kompatibilni TabMixPlus & Paste and Go
Kod nekompatibilnosti pojedinih ekstenzija često je u pitanju što je u samoj ekstenziji ograničena verzija firefoxa na koju se može instalirati , a sama ekstenzija inače sasvim dobro radi sa novom verzijom FF.Konkretno TabMixPlus sasvim dobro radi uz malu izmenu.Skine se instalacioni fajl za ekstenziju , taj xpi fajl se raspakuje pomoću bilo kojeg arhivera, u notepadu se otvori fajl install.rdfpronađe se sledeći red <RDF:Description RDF:about="rdf:#$Otko01" em:id="{ec8030f7-c20a-464f-9b0e-13a3a9e97384}" em:minVersion="1.0" em:maxVersion="3.0" /> i zameni sledećim em:maxVersion="3.1" />to se ponovo zapakuje i instalira se.Isto se može uraditi sa bilo kojom ekstenzijom koja formalno nije kompatibilna. U najvećem broju slučajeva će raditi.
Link to comment

oke, sada je definitivno. nesto mi ne valja sa downloadomneke downloadova koji su veci od 100MB jednostavno prekine, ono manje sto skida pokazuje prekid downloada na oko 60%, posle otvorim fajl i vidim da je sve tu (ako je fajl recimo .rar)jel imao neko slicnih problema?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...