Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

bezveze... ja necu biti tu u 19h :lol:edit:

Download day počinje u 19h po našem vremenu. Zbog fore sa rekordom mislim da do tada neće staviti link.
kako su onda smislili tu celu kampanjuzakazali 17 junada u roku od 24 sata obore rekord...to nije 24 to je 5 sati Edited by eye of the beholder
Link to comment
bezveze... ja necu biti tu u 19h :lol:edit:kako su onda smislili tu celu kampanjuzakazali 17 junada u roku od 24 sata obore rekord...to nije 24 to je 5 sati
od 17. juna u 19h CET do 18. juna u 19h CET ?edit: evo ja cu da skinem jednom za komp na poslu, i jednom kod kuce - kao da si i ti skinuo Edited by jms_uk
Link to comment

Пардон, ја сам моју верзију, под ознаком "sneak preview" скинуо пре пар сати, кад погледам у Help/About, кад тамо пише ово:ffws2.jpgМени се ово чини као регуларна верзија 3.

Link to comment

Da, to i meni pise, samo sto sam ja skinuo RC1, pa se ili on u medjuvremenu updateovao do finalne ili RC-evi nisu oznacavani kao takvi...edit: Danas mi proradio i FoxyTunes ^_^

Edited by dionysos
Link to comment

Morali bi da zapnu ti sto razvijaju add-onse kako bi vecina bila odmah kompatibilna sa trojkom.19:05 i ne otvara mi se sajt za FF. Jel to krenulo?otvorila mi se stranica i stoji samo link za dvojku <_< govna nesposobna, prealzim na Operunasao neki ftp link...skidam

Edited by nbg4ever
Link to comment

Uključiću se u ovu humanu akciju, ali FF 3.0 mora baš da me kupi ako misli da se odreknem Norvežana.Nešto se i ne ložim na te extenzije, a svikao sam na Operu još od samih početaka moje surferske karijere...A i realno ima sve što mi treba od browsera...mada može biti da jednostavno ne znam za bolje.

Edited by stamcha
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...