Jump to content
IGNORED

Prženice


bus

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bus

    44

  • le petit nicolas

    11

  • Indy

    7

  • gospa buba

    6

pa da se nadjemo u (jezickoj) supi :)
tu su i przenice (alternativno> palacinke), persun i sargarepe... postaje raznovrsnije nego na kulinarstvu :zez:(pdf pohovani jezik u domacem slafroku)
Link to comment

Bicu brza...PRzeniceplaNina aliSLAninaDIgitronE a sad, nije da imam nesto protiv "beogradskog" naglaska ali ja se ziva najezim kad cujem npr. 20 diNAra i bili smo na KopaoNIIIku! :frust:

Link to comment
przenice (alternativno> palacinke)
ne pristajem! (tj. alternativno sam protiv). ikad? nikad? jamais!generativna (rodna) razlika izmedju przenica i palacinki/palacinaka je sto prve ne mogu da se zapeku u rerni (ili bar ja ne znam da mogu, a da se konzument ne udavi u masti), a druge mogu - slatke ili slane :obliz:da ne bude posni kuhinjski troll:nasa akcentologija je nauka za a. peca (ako me secanje sluzi) i slicne nadljude.imamo neko "seljenje" naglasaka, zavisno od jednine-mnozine, padeza... i trenutnog uticaja gama-zraka na sablasne nevene.ps. cini mi se da vise akcenatskih nedoumica imamo u vezi sa imenskim, nego sa glagolskim recima. :) poz Edited by le petit nicolas
Link to comment
zeznuo sam se :twak: glasao sam za prvu opciju, a u stvari sam redbasov rodjak angry.png moze li da se prebaci glas? :unsure:
Ufff. Sto mu bivoljih repova. Naša Stvar je sad u manjku jedan glas. angry.png Nemam opciju menjanja pollova. (Inače bi bilo 200 glasova za pržEnice). Sad bi bila kosmička pravda da jedan PRženičar glasa kao pržEničar. Edited by crveni autobus
Link to comment
zeznuo sam se :twak: glasao sam za prvu opciju, a u stvari sam redbasov rodjak angry.png
taknuto-maknuto :primitivno.likovanje.sto nisam.jedina:ps. imala slicnu situaciju. pa isto pitam: moze li se, uz odgovarajuce odobrenje. i obrazlozenje. i uverenje!promeniti pravac :blink: smer glasa sopstvenoga?poz Edited by le petit nicolas
Link to comment
:frust::frust::frust: Le petit Nicolas, sorry, sorry, sorry... U nameri da odgovorim na tvoj post, pritisnuo sam pogrešno dugme i editovao ga, tako da je sadržaj prvobitnog posta nestao. Ako hoćeš, repostuj, mada je prošao trenutak. Sorry. :stupid me:
Link to comment
Il da ga šaljemo na edukaciju il ofarbajte gumbove u crveno i zelenoThis post has been edited by Kelt: Today, 06:57
Gle, ima i črveni i zeleni gumbek i neki niz plavih kvadratića. W. A. R. N. Hmmmmmmmmmmmmm. :blink: Čudan način da se napiše reč 'REPLY'. evilsmile.gif :fashisto: :lol:
Link to comment
Le petit Nicolas, sorry, sorry, sorry... U nameri da odgovorim na tvoj post, pritisnuo sam pogrešno dugme i editovao ga, tako da je sadržaj prvobitnog posta nestao.
dogadja se :blush:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...