Jump to content
IGNORED

Zastava - sadašnjost i budućnost


Scrawtey'z

Recommended Posts

Ako ispunjava određene tehničke uslove a konkurentno je cenom, naravno da će neko obratiti pažnju. Ili misliš da u komisijama za nabavku namenskih vozila po vojskama širom sveta sede dizajneri i modni kreatori?

Link to comment
Ako ispunjava određene tehničke uslove a konkurentno je cenom, naravno da će neko obratiti pažnju. Ili misliš da u komisijama za nabavku namenskih vozila po vojskama širom sveta sede dizajneri i modni kreatori?
Nema Tadica da se slika sa tim monstrumom od vozila. SM bi to uradio.
Link to comment
Kakve to veze ima? Ne šoderaši.
Nista ne rece. Kad vec shoderises, kako bese sa srpskom recnom podmornicom?Ili dzepnim visenamenskim srpskim helikopterom?Sad imaju i neki "Kobac", borbeni avion, da naplase nekoga ko bi Srbiju napao.Uz ovo "Z" vozilo, Srbija postaje nevidljiva kao iz science fiction filmova.Ti bi trebao da pokrenes kampanju da se zaustavi krnjenje ionako nepostojeceg ugleda Srbije sa ovom govno igrackom od vozila.Nije im malo sto su nas obrukali sa Yugom, sad i ovo? Namensko, zadovoljava specifikacije? I Yugo je to mogao pa kako je prosao.Opet, nema Tadica da se slika sa "dostignucem" iz Zastave.
Link to comment
Yoyogi, ne vladaš materijom, samo se brukaš ovim šoderisanjem.
Da podsetimo kojom materijom ti vladas, iz tvog sherijata:zorglub.jpg
Link to comment

A Yoyo, sto se ti toliko nerviras zbog mogucnosti da Zastava procveta sa ovim 500l modelom? Pa ipak si ti Srbin majku mu, nisi Japanac! Jes da ne zivis ovde, al valjda je logicno da zelis dobro svojima?

Link to comment
Nista ne rece. Kad vec shoderises, kako bese sa srpskom recnom podmornicom?Ili dzepnim visenamenskim srpskim helikopterom?Sad imaju i neki "Kobac", borbeni avion, da naplase nekoga ko bi Srbiju napao.Uz ovo "Z" vozilo, Srbija postaje nevidljiva kao iz science fiction filmova.Ti bi trebao da pokrenes kampanju da se zaustavi krnjenje ionako nepostojeceg ugleda Srbije sa ovom govno igrackom od vozila.Nije im malo sto su nas obrukali sa Yugom, sad i ovo? Namensko, zadovoljava specifikacije? I Yugo je to mogao pa kako je prosao.Opet, nema Tadica da se slika sa "dostignucem" iz Zastave.
Bolje ne pominji avijaciju Japan je zemlja koja je zaboravila da pravi avione. Dok vam zaista ne proradi Honda Jet ili transportni Kobac ce biti bolji od bilo cega sto Japan samostalno pravi. Dotad pravite delove za druge i starajte se da vam tate iz Lokid Martina rade sve za domace. A ovaj terenac je Ivecov sa americkim motorom kabina je takva da se ne bi koristila postojece i da bude sto jeftinje i spolja i iznutra. I da Iveko proizvodi od vojnih terenaca bolje nego bilo sta u Japanu.
Link to comment
A ovaj terenac je Ivecov sa americkim motorom kabina je takva da se ne bi koristila postojece i da bude sto jeftinje i spolja i iznutra. I da Iveko proizvodi od vojnih terenaca bolje nego bilo sta u Japanu.
Ja sam prvi put video ovo vozilo ovde, a za saradnju sa Iveco-m tek nisam imao pojma. Jesu li i u Massif-u ti američki motori? Edited by zorglub
Link to comment
A Yoyo, sto se ti toliko nerviras zbog mogucnosti da Zastava procveta sa ovim 500l modelom? Pa ipak si ti Srbin majku mu, nisi Japanac! Jes da ne zivis ovde, al valjda je logicno da zelis dobro svojima?
Ko se nervira zbog Zastave? Prvi sam izrazio odusevljenje da ce biti pravljen bas kod nas, pre svega zbog gradjana Kragujevca i Srbije.Ovo sto ja pricam je FIAT kao firma, Zastava ce da prodje dobro koliko ceo FIATov gamble sa tim modelom bude prosao. Kao sto neko fino pravi Nokia telefone negde u Kini i Tajvanu a zbog Nokijinog generalnog propadanja i oni ce da ako ne propadnu, onda dobro da osete ili da se preorijentishu.Eto, ni tu propast Nokie koju sam predvideo (kada su se pokupili iz Japana gde su predstavljali nulu sa svojim smecem koje sada ispada da je isto to za sve, ne samo za Japan) jedan od mojih progonitelja nije mogao da shvati pre 3-4 meseca.Ili, jos dok je Win Vista marketinska kampanja bila u uzlaznoj fazi, ja sam ovde na Forumu rekao da ce to djubre proci kao Win ME, baceno i zaboravljeno i koje ni 2% PC neca da ima (osim prinudno stavljenih na nove PC). Dobijao sam PM sa pretnjama smrcu od tih balvana jer sam se bio drznuo da dirnem u "latest and greatest from Microsoft".Tako i sada, iz sherijata mi porucuju da nemam pojma. Oni, koji idu na sajmove, nema kuce za sta da ih ujede oni pitaju za rokove isporuke skupih kola, vrate se kuci sa 5kg prospekata. Posle oni imaju pojma, ja nemam, koji iz fabrika automobila ne izlazim. Edited by Yoyogi
Link to comment
Bolje ne pominji avijaciju Japan je zemlja koja je zaboravila da pravi avione. Dok vam zaista ne proradi Honda Jet ili transportni Kobac ce biti bolji od bilo cega sto Japan samostalno pravi. Dotad pravite delove za druge i starajte se da vam tate iz Lokid Martina rade sve za domace. A ovaj terenac je Ivecov sa americkim motorom kabina je takva da se ne bi koristila postojece i da bude sto jeftinje i spolja i iznutra. I da Iveko proizvodi od vojnih terenaca bolje nego bilo sta u Japanu.
Ti to ratujes protiv Japana? Sace tvoj Nikolic da dodje da te povede u boj u boj za narod svoj.Sta ti trazis na temi o Zastavi?
Link to comment
Ne samo to, nego i ruzan. Kako bese ide cela kombinacija?Kako sam video ovu sliku novog Zastavinog cheda, odmah sam da se znao da se zove isto kao ti. Ne moze se nikako drugacije zvati. "Z" je od "Zastava".zorglub.jpg
+1 da je ruzan (auto, ne zorglub)a i ove boje mu se nesto razmazale... zastavin fuseraj, takvi ce sigurno biti i fijati 500l <_<
Link to comment
Ili, jos dok je Win Vista marketinska kampanja bila u uzlaznoj fazi, ja sam ovde na Forumu rekao da ce to djubre proci kao Win ME, baceno i zaboravljeno i koje ni 2% PC neca da ima (osim prinudno stavljenih na nove PC). Dobijao sam PM sa pretnjama smrcu od tih balvana jer sam se bio drznuo da dirnem u "latest and greatest from Microsoft".
Offtopic, ali to je sve samo ne tačno :) Windows Me je bio ćorsokak baziran na starom jezgru, dok je Windows 7 dosta toga nasledio od Viste. Pored toga, Vista je i danas verovatno u top 3 OS-a na netu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...