Jump to content
IGNORED

Zastava - sadašnjost i budućnost


Scrawtey'z

Recommended Posts

Šta kažu u ekonomskoj štampi, kad će novi Quattroporte? Jel' ima neki test pneumatika?
Stalker natukao pneumatik na glavu pa sheta ko kurton.
Link to comment
Ne, stvarno - koliki šoderaš moraš biti da se o automobilima informišeš po ekonomskoj štampi?
pa ti ne znas???nemci ne citaju te bezvezne automagazine, nego lepo uzmu WSJ i onda odluce koja kola da kupe Edited by Zverilla
Link to comment
E jbg, kad sam glup.
Ne samo to, nego i ruzan. Kako bese ide cela kombinacija?Kako sam video ovu sliku novog Zastavinog cheda, odmah sam da se znao da se zove isto kao ti. Ne moze se nikako drugacije zvati. "Z" je od "Zastava".zorglub.jpgGde ti je Tadic da se slika sa njime i sa "nasih ruku delo"?Pa bi li presho cenzus posle pojavljivanja sa ovim vozilom? To mogu ovi nasi monteri na fotoshopovanju slika da urade pa da kazu kad je gotovo posto tamo ne zalazim.
Link to comment
pa ti ne znas???nemci ne citaju te bezvezne automagazine, nego lepo uzmu WSJ i onda odluce koja kola da kupe
Nego sta. Automagazini mogu da pricaju o superiornosti high-class kola, kao na primer Aston Martin.To je bila ekonomska stampa koja je izvestila da je, od 15 miliona automobila prodatih u Evropi 2006. Aston Martin prodao tacno 12 (dvanaest) komada za celu godinu. To auto magazini nisu ni culi ni znali.Dvanaest komada automobila za godinu dana. Pa Boeing prodaje tri puta vise vise aviona mesecno.
Link to comment

trista ti smrdljivih Toyota, dokle mislis da trolujes temu o Zastavi sa glupostima tipa Aston Martin, Boing, Malev?¿...jbt, ti ces se baciti u prvi obliznji vulkan, ako se 500L bude dobro prodavao.

Link to comment
Ne samo to, nego i ruzan. Kako bese ide cela kombinacija?
Siromašan? U tom slučaju, opis je potpun. Da me fotografišeš (japanskim foto-aparatom s japanskim sočivom) i pokazuješ malim Japancima od čega si pobegao...Šta ima, inače - jel' još ne skidaš cene s nameštaja?
Link to comment
trista ti smrdljivih Toyota, dokle mislis da trolujes temu o Zastavi sa glupostima tipa Aston Martin, Boing, Malev?¿...jbt, ti ces se baciti u prvi obliznji vulkan, ako se 500L bude dobro prodavao.
To ce izvestiti ekonomska stampa, ne hobisticki auto magazini.
Link to comment
Siromašan? U tom slučaju, opis je potpun. Da me fotografišeš (japanskim foto-aparatom s japanskim sočivom) i pokazuješ malim Japancima od čega si pobegao...Šta ima, inače - jel' još ne skidaš cene s nameštaja?
Radije bih da mi se skine s'q kada nemas nista da kazes.Namestaj? To bese flasa banatskog i flasa kisele vode?Ili pola - pola? Otkud ti na kolima pade namestaj na pamet?I, na onu "Z" nakazu, posalji neke manekenke sa shlicom do kukova da ga ucine lepsim. Mada, sumnjam. Mozda, da svim posetiocima izlozbe tog grandioznog vozila (koje je u sustini ok, americka masina i menjac i transmisija) da izgleda lepse nego tvoj nick.Mozda, svima iPad sa linkom na "Desanku"? Neka gledaju to, ne "Z" vozilo.
Link to comment
Z je meni do jaja. Carsko namensko vozilo.
Prelepo, ruku nasih delo. Kao Yugo.Ima da ga kupuju hobisti, kao Hummera, da se duvaju pred zenskama.Vise "Z" izgleda kao da imaju neka kola unutra, samo oblozena plehovima spolja, da prezive rat.
Link to comment
Vise "Z" izgleda kao da imaju neka kola unutra, samo oblozena plehovima spolja, da prezive rat.
Pa zar to nije i poenta namenskog vozila?
Link to comment
Pa zar to nije i poenta namenskog vozila?
Poenta je da li ce iko obratiti paznju na to Zastavino "dostignuce".Moze da se naredi unutar Srbije da moraju da ga imaju. Nesto nema nikoga da se slika sa tim spacekom, bas u predizbornoj kampanji.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...