Jump to content
IGNORED

Zastava - sadašnjost i budućnost


Scrawtey'z

Recommended Posts

Sumarno, ti sto kupuju 4WD po savetu magazina (a znaju koji je najbolji , 2 su, Toyota LandCruiser i Nissan Patrol) posle ih srecemo u situacijama "Bogat sam a tonem!". Moze to da kosta puno. Jednom, bilo 12 vozila na putovanju, porodice. Teren umereno tezak a samo jedan, Land Rover Discovery, ne moze da prodje nigde.Na uzbrdici 500m, sva vozila se postoje u red, svako usbrdo, zna se kako ide procedura (nema menjanja brzine na usponu), prodje prvih 5, Discovery 6.) i ne moze. Pa se spusti unazad na pocetak. Sat veremena, 8 pokusaja. Svi cekaju na njega. Deca iz drugih kola pocela da zajebavaju decu iz Discoverija. Sledeca prepreka, opet.Zakasni se na kamp sajt, zbog njega, dodje se po mraku, kopanje WC-a, vatra, sve je trebalo da bude 3 sata ranije. Ti iz Discoverija jedu u kolima, stid ih sto su svima upropastili dan.Na 70% putovanja, izbije se na javni put, zena i deca iz Discoverija na autobus, ostave oca da se jebava sa sramotom koju je skupo platio na osnovu saveta iz magazina. Koja se porodicna drama odvijala u kolima, ne znam. Deca se savila u klupcad i vise nisu izvirivala da im druga deca ne pokazuju "dugi nos".Tatko mislio ta su kola za nesto, pa magazin ih stavio na vrh. Nisu, osim za safari po shopping centrima i da sedis "na visoko".

Link to comment
:lol: super prica.
Kad si vec naisao, ono za "FIAT lider u risajklingu".Pa nije zadatak auto firme da reciklira svoj krsh nego da pravi kola koja ce ljudi da kupuju. FIAT upravo na tom planu pada na dole.Sutra, kad se izgubi posao, risajkling je radio, steta sto prodaja kola nije. Zato smo na ulici.
Link to comment

cekaj, ti sad hoces da kazes da je camel trophy, koji sam obozavao kao mali, sa sve land roverima u blatu i po raznim vukojebinama, obicna izmisljotina??? snove nam otimas yoyogi samo da znas :cry:

Edited by garoviks
Link to comment
cekaj, ti sad hoces da kazes da je camel trophy, koji sam obozavao kao mali, sa sve land roverima u blatu i po raznim vukojebinama, obicna izmisljotina??? snove nam otimas yoyogi samo da znas :cry:
No cry.Mitsubishi Pajero, zvezda Paris-Dakar relija je razvijen i testiran u pustinji Pajero, South Australia (Adelaide je prestonica, tu je Mitsubishi imao fabriku). I ja sam ga kupio a auto je ispao nesposoban. "Short wheel travel", za brzu voznju po pesku, nista stene i nepeskovit teren.
Link to comment
Pa ako nije Toyota, ne valja. Kraj priče.
Kraj price je kada neko nema sta da kaze osim da muppetishe. A oko njega kuva i propada, i firma FIAT i drzava. Ulazi u grcko drustvo.Stvarno, sta se desi kada nekome pomenes Italiju u smislu drzave?Instinktivni podsmeh, nekontrolisano, sam dodje.Za jeftina kola, moze, za skuplja obicna kola - ne moze.Mada si mi govorio da nemam pojma o FIATu, sta si ti rekao, kojeg ti pojma imas?Ja sam svoje izlozio, sta ti drugo imas da kazes osim "uh, sto bih te tukao"?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...