Jump to content
IGNORED

Nick Cave


Indy

Recommended Posts

dobar je bio matori cave. ipak taj heroin nije tako stetan kao sto kazu na teveu. otisao sam na cert bez ikakvih ocekivanja, kupio od nekog klosara kartu za 2800 din na kojoj je stajala cena od 8000 dinara, sto se na duge staze ispostavilo kao odlican potez jer sam dobio sobu sa kuhinjom i mikrotalasnom rernom, kablovskom, karton red bulla koji inace ne pijem kao i nekoliko fotelja raznih dimenzija za umorno telo. elem, ovo mi je 4. put u zivotu da gledam ovu drtinu, i moram da kazem da izgleda bolje od dzonija rackovica iako su nekada bili tu negde, narocito '88. u tivoliju kada mu je dzoni rasniravao cipele iz prvog reda. i da, nije bilo mnogo gore nego u SKC-u 1989, realno bend je tada bolje izgledao sa blixom, harveyem i adamsonom, ali jbga, ces't la vie. start je bio onako, vise kao koncert za bangladesh sto bi rekao prijatelj sa kojim sam se se esemesovao, a onda je realnost nadvladala - hocu reci da me je dojmila ravnodusnost kejva prema svojoj aktuelnoj fazi a mozda cak i prema poslednjih 10-tak godina karijere, ono sto je valjalo stvarno su bili trenuci old school raspada - tupelo, ship song, pa cak i trash razmazivanje po podu uz weeping song. opasan zvuk, cak i na 100m od bine na koliko se ovaj usrani apartman nalazio. dobra scenografija, sve kako treba. realno vredelo para.

Link to comment

ovo je najbolja svirka na kojoj sam bila. :lol: sad gledam ova tri snimka sto sam napravila. rucica se tresla, jbg.e da, warren ellis je car.

Edited by Killiana
Link to comment

hesuse. the author has explained šta to znači sjajan koncert, and we had a real (fucking) good time!hail to the god :Hail: pametniji će već sročiti lepše i opširnije, ja sad odo da umrem.p.s. molio bih da prisebniji prilože ažurnu set listu, a ako neko ima slučajno kakav audio snimak certa, dajem sve dukate i krajcere.p.p.s. dig lazarus je jebeno dobar album za svirati uživo.

Edited by Maistor
Link to comment

maman se raznezila, pa me zvala da kaze da je trebalo da odem i ja. jbg, to je kao da odem da zveknem ribu koju sam ostavio pre 20 godina.drago mi je da ste se lepo proveli :)

Link to comment
Potpis!Bog bio, Bog i ostao!Mislim da je ovo prva karta za cert koju ću da uramnim.
hesuse. the author has explained šta to znači sjajan koncert, and we had a real (fucking) good time!hail to the god :Hail: pametniji će već sročiti lepše i opširnije, ja sad odo da umrem.
What u guyz said.Sve ti jebem da ti jebem. Bog. Smišljah šta da napišem, tj. kako da utiske pretočim u post i ne ide mi nikako... Samo znam (iako još ne verujem) da sam ga konačno videla live. I vredelo je čekati od trinaeste godine. Sad zaista mogu da mrem.Mislim da je ortak napravio par dobrih snimaka, pa čim vidim valjaju li ičemu - javljam.
Link to comment

ooooooooooooooo DE-ANNAAA!!dajte neke slike i snimke, moji krche i budjavi su jer skacem ko magarac pa se slika stalno drmusaodrao sam grlo urlajuci "do you love me" kad je pitao sta ocemo. steta, to koliko znam je cak i svirano na abbatoir blues touru..inace, da, bilo je apsojebenolutno fenomenalno...

Link to comment

Osećam se kao da me je pogodio grom. Bole me sve kosti, od najvećih - butnih, do najmanjih - čekića, nakovanja i uzengije. Ali kako je neverovatno bilo. Gledati Kejva sa dva metra udaljenosti, pravo u oči, ispunio je ceo prostor i izgledao ogroman, kao Bog ili Đavo...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...