Jump to content
IGNORED

Nick Cave


Indy

Recommended Posts

procitala sam tvoj prethodni post i zato sam i reagovala, jer mislim da je bio sasvim dovoljan.na ovom topiku je vec bilo incidenata i zaista ne mislim da bi dalja rasprava o kvalitetu promotera, njihovim mega planovima i slicno, doprinela prici o niku kejvu.tvoj dugi post bi odlicno legao na temu "koncerti", jer bi tamo moglo da se raspravlja o tome.o ostalom, na drugom mestu i drugi put.
a kako bi bilo da naprosto pustiš ljude da pričaju?Nije ovo ništa lično protiv tebe, jer mislim da po ljudskim kvalitetima koje si pokazala na forumu štrčiš daleko iznad proseka, već protiv činjenice da su moderatori ovde izgubili svaku meru i granicu kada je u pitanju mešanje u razgovor, seckanje, krpljenje, merdžovanje, instruiranje i dociranje. Dosadno je to katastrofalno. Izvini ako mi je ton preoštar...ja sam i za Kejvov koncert bio zabrinut tokom poslednjih 48 sati...i to je visilo, po svemu što znam.
Link to comment

prebacila sam postove o promoterskom mambo-dzambou i desavanjima oko koncerata ovde, te vas molim da dalju pricu o tome nastavite tamo.ovde o kejvu, koncertima, plocama, knjigama.hvala

Link to comment

Evo malo optimizma> upravo bio da kupim kartu. Jedan IPS - rasprodato, drugi IPS - rasprodato. Oba neće više dobijati. Nađoh kartu u Bilet servisu, kaže ima još stotinak komada i ne zna da li će još stizati. Pa sve i da bude pola arene, Bog dolazi, ja imam kartu! Vi kako hoćete, al ja ću spontano da zategnem:All the towers of ivory are crumbling...

Link to comment
Evo malo optimizma> upravo bio da kupim kartu. Jedan IPS - rasprodato, drugi IPS - rasprodato. Oba neće više dobijati. Nađoh kartu u Bilet servisu, kaže ima još stotinak komada i ne zna da li će još stizati. Pa sve i da bude pola arene, Bog dolazi, ja imam kartu! Vi kako hoćete, al ja ću spontano da zategnem:All the towers of ivory are crumbling...
u novome sadu ista situacija još pre par dana. kako god, bilo 100 ili 10.000 ljudi kejv se ne propušta.
Link to comment

Prijatelj mi je upravo javio da je video Aligrudića na ulazu u Arenu. Aligrudić u šulji i gomila ljudi koji mu se flekaju. Ako neko ima krevet viška, moj prijatelj želi da ode odmah sa koncerta i da legne da spava...

Link to comment
Prijatelj mi je upravo javio da je video Aligrudića na ulazu u Arenu. Aligrudić u šulji i gomila ljudi koji mu se flekaju. Ako neko ima krevet viška, moj prijatelj želi da ode odmah sa koncerta i da legne da spava...
da je prijateljica, pa da razmislim :P
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...