Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

Ako misliš na Kentaur, samo da znaš, na 45-oj stranici druge knjige srpskog izdanja fali oblačić.

To je kažu i ključno mesto u priči. Treba da piše:

spacer.png

Nisam čitao. Nešto mi scenarista ne leži. Ne sumnjam da je Janja to nacrtao kako treba.

 

Bilo je priče da će uraditi stiker za taj oblačić, ne znam šta je bilo na kraju.

 

 

Edited by klimt
Link to comment
  • 2 weeks later...

spacer.png

 

Corto Maltese - La Ballade de la mer salée Édition 50 ans
200 pages - 32.7 x 41.5 cm

https://www.casterman.com/Bande-dessinee/Catalogue/corto-maltese-edition-couleurs/corto-maltese-la-ballade-de-la-mer-salee

Oversized izdanje povodom 50 godina "Balade" na francuskom jeziku.

Najbolje izdanje nekog Prattovog stripa koje sam ikad video. Štampano je u 5000 numerisanih primeraka.

Svaki kadar je malo remek-delo. U manjem formatu, isti materijal korišćen je u IDW izdanju.

Nadam se da će biti još ovakvih izdanja.

 

video preview

 

 

 

  • +1 3
Link to comment
  • 2 weeks later...

Prijatan NS Strip vikend protekla dva dana, uobičajno društvo i izdavači, lepo i opušteno druženje.

Bile su izložene table Darka Macana i Igora Kordeja koji su nas zajedno sa Šunjićem iz Fibre počastili svojim prisustvom.

Odličan plakat ove godine.

Omladinac je dobio lep crtež Alekse Gajića a na šarm i mladost ugrabio je i Kordejev potpis na plakat. 

Na zatvaranju svirka Kerac & co.

Moglo bi ovo i češće.

20210911_115420_copy_680x1209.jpg

20210911_215545_copy_1267x712.jpg

20210911_161247_copy_812x1445.jpg

20210912_155847_copy_625x1080.jpg

  • +1 3
Link to comment
  • 3 weeks later...

Do ponedjeljka je akcija "Stripomanija" kod Čarobne knjige, krenuli su sa Sendmenom, sa još par zanimljivih stripova ("Y: last man", grčki "Vršnjaci"), nastavci Bluberija, Tornjeva Boa Morija, nekakvo ilustrovano izdanje Dine, plus neka od njihovih starih izdanja po baš niskim cijenama, dosta Marvela i DC-a i 6 tomova "Sage" po 500 kinti. 

 

https://carobnaknjiga.rs/jesenja-stripomanija-carobne-knjige

  • +1 1
Link to comment
47 minutes ago, James Marshall said:

Do ponedjeljka je akcija "Stripomanija" kod Čarobne knjige, krenuli su sa Sendmenom, sa još par zanimljivih stripova ("Y: last man", grčki "Vršnjaci"), nastavci Bluberija, Tornjeva Boa Morija, nekakvo ilustrovano izdanje Dine, plus neka od njihovih starih izdanja po baš niskim cijenama, dosta Marvela i DC-a i 6 tomova "Sage" po 500 kinti. 

 

https://carobnaknjiga.rs/jesenja-stripomanija-carobne-knjige

Oprezno sa Sagom. Stali su na pola i ne nameravaju da nastavljaju.

Link to comment
Just now, *edited by mod said:

Oprezno sa Sagom. Stali su na pola i ne nameravaju da nastavljaju.

Da popizdiš od domaćih izdavača. Od Darkvuda sam u nekim slučajevima i odustao, eno recimo Kena Parkera su batalili skroz. 

Link to comment

Darkvud je u skripcu koliko sam ja cuo, prekinuli su i sa Walking Dead negde na pola. Edicija im je bila bas dobra, ali dzaba, sta ce covek s pola serijala.

 

Carobna Knjiga mi se cini da ulece u neku hiperprodukciju, samo stancuju i izbacuju novo, cak i ono sto niko lud nece da cita (recimo Brian Herbertova izdanja Dine).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...