Jump to content
IGNORED

Prehrambena YU nostalgija


FranziskaKafka

Recommended Posts

proizvode ih, nemam blage kako prolaze. sirup-naranca-1l-dona-8963_1.jpgovo mi je bio favorit, samo što se nikako nije dao ulit u čašu bez da se barem malo ocidi po boci i naknadno zalipi za ruke.

Link to comment

jebo te pa za tebe je "Stopi" nostalgija...eeej mladosti.Kad sam ja bio mali znalo se koje vrste sladoleda postoje: "Leni", "Kapri", "Rumenko", "Limunko", "Čoko moko", "Korni jagoda", "Korni vanila", "Korni lešnik" i "Sneško". Posle su došle novotarije kao što je "Cmok" i ostale gluposti. Ne valja to. "Leni", "Kapri", "Rumenko", "Limunko", "Čoko moko", "Korni jagoda", "Korni vanila", "Korni lešnik" i "Sneško" sasvim su dovoljni normalnom čoveku.editI "Rum koktel".

Edited by vasudeva418
Link to comment
jebo te pa za tebe je "Stopi" nostalgija...eeej mladosti.Kad sam ja bio mali znalo se koje vrste sladoleda postoje: "Leni", "Kapri", "Rumenko", "Limunko", "Čoko moko", "Korni jagoda", "Korni vanila", "Korni lešnik" i "Sneško". Posle su došle novotarije kao što je "Cmok" i ostale gluposti. Ne valja to. "Leni", "Kapri", "Rumenko", "Limunko", "Čoko moko", "Korni jagoda", "Korni vanila", "Korni lešnik" i "Sneško" sasvim su dovoljni normalnom čoveku.editI "Rum koktel".
ima čoko moko!al stopi sam tamanila ko nenormalna! :D
Link to comment
jebo te pa za tebe je "Stopi" nostalgija...eeej mladosti.Kad sam ja bio mali znalo se koje vrste sladoleda postoje: "Leni", "Kapri", "Rumenko", "Limunko", "Čoko moko", "Korni jagoda", "Korni vanila", "Korni lešnik" i "Sneško". Posle su došle novotarije kao što je "Cmok" i ostale gluposti. Ne valja to. "Leni", "Kapri", "Rumenko", "Limunko", "Čoko moko", "Korni jagoda", "Korni vanila", "Korni lešnik" i "Sneško" sasvim su dovoljni normalnom čoveku.editI "Rum koktel".
Cmok je bio u paketu sa svim koje si naveo. A govorim o periodu od kraja sedamdesetih. Doduše, ne znam koliko imaš godina i o kom dobu pričaš.I Hladiša, naravno.
Link to comment

Neki bosanski kolačići, štanglice - male, tvrde, slatke, bele u plastičnoj providnoj kutiji i provodnom i crvenom celofanu. Pre nekoliko dana sam prvi put (posle 15 godina) videla Kavabon.edit: Lokum, da, da... Nisam videla - Hvala Morgana na podsećanju - još samo da ga vidim u prodaji.

post-1017-1206905963.jpg

Edited by Brrr
Link to comment
stopi onaj u obliku tabana?meni bio gadan, samo sam ga 1 put uzeo.
jeste,taj... sa bananom... očigledno ti je bio gadan,pošto ga ja volim... <_<
Link to comment

da, njofra je bio skroz kul, uglavnom sam ga zdrao po morima, posto ga u begeu i nije bas bilo.al cini mi se da je kvalitet ipak bio na strani frikomovih sladoleda.kad pomenu more, tu sam mahom pio 'mirandu'.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...