Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Just now, Time Crisis said:

 

Kroz celu Kralja Petra se solidno oseti kanalizacija ako si iole blizu šahta

Kad malo razmilim, u stavri idem peške samo po Detelinari, Avijaciji, užem Centru i Novim Bulevarom... :(

Link to comment
5 minutes ago, radisa said:

@Lucia

 

AKo hoćeš Podbaru ili taj deo blizu centra i Dunava, gledaj deo od Riblje pijace do Marka Miljanova, pa čak i malo iza... Galens je tu gradio, iza, sad ne znam koje su cene bile...

 

Ili Idi prema Save Vukovića i Matice Srpske...

 

Tražiš da kupiš ili da iznajmiš?

Podbara mi se nesto bas i ne dopada (cak sam je bila potpuno izbacila) ali mali je izbor sad. 

Link to comment
3 minutes ago, Lucia said:

Da kupim, trazim tisinu, nesto zelenila u vidokrugu, funkcionalnu terasu, 60tak m2, centralne zone, humanije stanovanje... eto samo toliko 😀 

Dođi kod mene na Avijaciju, jeste daleko od centra, ali je sve to... I nema crkava... :)

 

Imaš i NOvo Naselje (bistrica)... Tamo je baš, baš ok, za to što tražiš...

 

I jeftinije je...

Edited by radisa
Link to comment
7 minutes ago, Lucia said:

Da kupim, trazim tisinu, nesto zelenila u vidokrugu, funkcionalnu terasu, 60tak m2, centralne zone, humanije stanovanje... eto samo toliko 😀 

 

Ima Aleksandar sto je izgradio na uglu Sumadijske i nekog episkopa (ali nema crkve :D). Tu si blizu pijace, keja i samog centra..

Edited by Jimmy Kowalski
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Dođi kod mene na Avijaciju, jeste daleko od centra, ali je sve to... I nema crkava... :)

 

I jeftinije je...

Ja bih u NS da budem 10-15min od svega (pesacke zone, spensa, keja). Ta tvoja Avijacija mi nije u krugu precnika 30min 😀  Svaki put kad dodjem za vikend iznajmim stan da osetim razne centralne zone, ovo sa crkvama jos nisam dozivela. Pomislila sam da im zabagovao zvonik

 

Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ima Aleksandar sto je izgradio na uglu Sumadijske i nekog episkopa (ali nema crkve :D). Tu si blizu pijace, keja i samog centra..

Episkopa Viseriona...

 

To je genijalna ulica bila nekad... A onda su izgradili 800-600 zgrada...

Link to comment
DoÄ'i kod mene na Avijaciju, jeste daleko od centra, ali je sve to... I nema crkava... [emoji4]
 
Imaš i NOvo Naselje (bistrica)... Tamo je baš, baš ok, za to što tražiš...
 
I jeftinije je...







...shiit has hit the fan...
Link to comment
On 22. 8. 2023. at 17:06, ivy said:

i kupis bicikl pa ti je onda svuda u gradu na 15min

 

Sad mi to palo na pamet, da li postoji neki način da se osigura bajs od kradje u NS-u? (I ostalim gradovima gde se dosta koristi bajs na dnevnoj bazi)

 

Mi smo uradili tzv. kodiranje bicikla kod policije, laserski se ugravira jasno vidljiv kod i registruje kod njih, trebalo bi da drži lopove udaljene. Ne znam da li policija u Srbiji ima nešto takvo u ponudi?

Često mislim da mi je gradić miran ali svako malo čujem da je nestao neki, što iz zajedničke garaže, što negde u centru..

 

//Uvek se setim kako je stric našao svoj ukradeni bicikli na Najlonu, ali policiji nije bio dovoljan njegov opis jer nije imao račun, te njegova reč protiv one od lopova..kupio ga je nazad za nešto malo para

Link to comment
 
Sad mi to palo na pamet, da li postoji neki način da se osigura bajs od kradje u NS-u? (I ostalim gradovima gde se dosta koristi bajs na dnevnoj bazi)
 
Mi smo uradili tzv. kodiranje bicikla kod policije, laserski se ugravira jasno vidljiv kod i registruje kod njih, trebalo bi da drži lopove udaljene. Ne znam da li policija u Srbiji ima nešto takvo u ponudi?
Često mislim da mi je gradić miran ali svako malo čujem da je nestao neki, što iz zajedničke garaže, što negde u centru..
 
//Uvek se setim kako je stric našao svoj ukradeni bicikli na Najlonu, ali policiji nije bio dovoljan njegov opis jer nije imao račun, te njegova reč protiv one od lopova..kupio ga je nazad za nešto malo para

Gde to ugraviraju? Na ram?

Uvek se nasmejem kad se setim kolege kome su u NS maznuli dobar i skup bajs.
On našao samo pretesterisanu pnu U bravu i kao odneo u muriju kao "evo vam da uzmete otiske", a pandurka:
Šta? pa nije ovo NCIS Majami!





...shiit has hit the fan
  • Haha 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...