Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

On 8. 4. 2024. at 15:06, Ros said:

 

osim ako ti se isprazni baterija. prc!


isprobao sam karticu. super stvar. busevi se mnogo kraće zadržavaju na stanici, nema mrljanja i brljanja. super stvar. 

Link to comment

to ti kazem...super stvar...za prethodni sistem ovo je svemir

 

mada hoce da baguje..i jos ne znamo nista o kontroli,gde je i kako to funcionise..

Link to comment

Gde 'sakriti' automobil na par dana, sa sunca/kise, a nece trebati da se vozi?
Ne znam da li da probam u Merkatoru na donjem nivou, primetio sam da su vikendom rampe dignute gore. Ne bih imao nista protiv ni da imaju dnevnu kartu ili nesto tog tipa ali koliko znam nemaju

Link to comment
7 minutes ago, lord_s said:

Gde 'sakriti' automobil na par dana, sa sunca/kise, a nece trebati da se vozi?
Ne znam da li da probam u Merkatoru na donjem nivou, primetio sam da su vikendom rampe dignute gore. Ne bih imao nista protiv ni da imaju dnevnu kartu ili nesto tog tipa ali koliko znam nemaju


pitaj na parkingu iza snp. za parkiranje ispod krova moraš imati sreće. ako ostaviš kod merkatora onda će šaneri ima lepo sakriveno radno mesto. pitanje je da li tamo ima noćni čuvar

Link to comment
3 minutes ago, Ros said:


pitaj na parkingu iza snp. za parkiranje ispod krova moraš imati sreće. ako ostaviš kod merkatora onda će šaneri ima lepo sakriveno radno mesto. pitanje je da li tamo ima noćni čuvar


Ciji je uopste to parking, zar nije Parking servis? Ako jeste, ni oni nece imati dnevnu kartu verujem
A o ovom drugom nisam ni razmisljao eto

Link to comment

Taj kod SNP jeste parking servis. 

 

Od natkrivenih parkinga imaš merkator (besplatan od petka uveče do ponedeljka ujutru), maxton parking (kod NIS pumpe tu iza merkatora, ali ne znam za uslove), parking na spensu (ne znam uslove), promenadu... 

 

Ono što znam da je privatno i natkriveno je u aleksandar zgradi na Bulevaru oslobođenja, kao i City gradnja (kafić pauza). To ti je dosta bezbedno. Možda da se iscimaš nekako da saznaš da li neko to izdaje na par dana (znam pouzdano da je samo pauza tu imala oko 20 parking mesta). 

 

Imaš varijantu da parkiraš na Bulevaru oslobođenja i to na potezu od stadiona do Mosta slobode. Tu je moguća dnevna karta, tako ta je to najjeftinija varijanta, ali si na otvorenom. 

Edited by smooth.Op
Link to comment

Dodatno (pitao) kod SNP-a parking ne radi od veceras pa sve do 7. Maja

Nisam imao pojma za Makston da je to otvoreno za javnost? Bio sam ubedjen da je privatni/poslovni parking za tih par firmi u zgradi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...