Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

  • 3 months later...

Limanci protestuju protiv izgradnje crkvetine na zelenoj površini pored Štranda. Ako bude trebalo da se pomogne, ajte sledeće nedelje na izlet u NS, plaćam pivo.

PXL_20240303_111559232_copy_1020x768.jpg

PXL_20240303_112414775_copy_1020x768.jpg

PXL_20240303_112518955_copy_768x1020.jpg

PXL_20240303_112411038_copy_768x1020.jpg

  • +1 2
Link to comment

a što su ovi nekrsti :happy: protivu izgradnje još jedne bogomolje, gde će verni narod limanski na nedeljno bogosluženje :D

- da li im smeta što će im crkva zakloniti pogled na dunav ili što će morati da slušaju zvona na svaki sat :happy:

Link to comment
55 minutes ago, gone fishing said:

a što su ovi nekrsti :happy: protivu izgradnje još jedne bogomolje, gde će verni narod limanski na nedeljno bogosluženje :D

- da li im smeta što će im crkva zakloniti pogled na dunav ili što će morati da slušaju zvona na svaki sat :happy:

 

Petnaest minuta.

 

Moji su na N. Detelinari..imaju problem sa crkvom ispred zgrade..Popa orgija sa zvonima i niko mu ne sme/ne moze nista.

  • Tužno 2
Link to comment
23 hours ago, gone fishing said:

a što su ovi nekrsti :happy: protivu izgradnje još jedne bogomolje, gde će verni narod limanski na nedeljno bogosluženje :D

- da li im smeta što će im crkva zakloniti pogled na dunav ili što će morati da slušaju zvona na svaki sat :happy:

 

Biće već neka zgradurina, ako ne bude crkva.

Edited by Ras
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
On 3. 3. 2024. at 14:29, SNARC said:

 

Petnaest minuta.

 

Moji su na N. Detelinari..imaju problem sa crkvom ispred zgrade..Popa orgija sa zvonima i niko mu ne sme/ne moze nista.


o, komšija :)

Link to comment

Sad me ovi limanci malo uplasili, ima lepa poljana kod nas na Avijaciji, kod vrtića... Valjda popovi ne zalaze u naš kraj... :(

  • Haha 1
Link to comment
On 4. 3. 2024. at 19:33, Ros said:


o, komšija :)

 

O, dobar dan :)

 

Nisam ja nego brat i majka..

 

Pre koju godinu, tek majstor ugradio zvona, isla moja keva da pita popa da li postoji opcija da malo manjim intenzitetom udaraju. 

Majstor je poslao na Adice, kaze tamo se gradi dzamija pa se nauzivaj. To sto mu je moja keva posla rekla se i dalje prepricava. 

Elem, tom popu ne mogu nista..nikakve inspekcije, niti jedna gradska sluzba, ministarstvo..niko mu ne moze nista..on je svoja republika i tu orgija i jebe mu se.

 

Liman nek se spremi :)

 

  • +1 2
Link to comment

Liman se bori, kako zna i ume... Javna sednica Saveta MZ održana, zaključak protiv gradnje podržalo oko 239 građana (glasao samo Liman 1, podizanjem crvenih kartončića, prethodno utvrđeno prebivalište kontrolom LK). 12 bilo protiv, bez uzdržanih.

 

Videćemo kako i šta dalje. Prošlog utorka je izmena plana usvojena na Gradu, naravno.

PXL_20240310_105227173.jpg

Edited by giuseppe
  • +1 2
Link to comment

Ta pruga odavno nije u funkciji, čudi me kako nisu već pokupili šine i preprodali ih u staro gvožđe

Link to comment
  • 2 weeks later...

meni je super novi sistem naplate gsp-a...doduse je se ne vozim  cesto...ali samo da se rasterete jadni vozaci i da se ulazi na sva vrata ko ljudi..

 

jedina (veca) zamerka je mali broj mesta dopune.. npr u mom selu nema nijedna pa moram da razmisljam da mi ostane bar jedna voznja za do grada..

 

i nisam jos videla kontrolore..kako to funcionise?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...