Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

11 minutes ago, Filozof manijak said:

Čestitam Novosađanima usvajanje odluke o izradi Plana generalne regulacije prostora između primarnog odbrambenog nasipa uz kasarnu Rečne flotile i Ribarskog ostrva u Novom Sadu.:ph34r:

J sam na drugom kraju grada, a Limancima želim da ipak ne potunu, oni su ionako glasali proti skakavaca™...

Link to comment

Predviđeno je da izgradnju novog nasipa finansira Grad/Pokrajina, a da sav kajmak od prodaje kvadrata stambeno poslovnog kompleksa  pokupi Galens, između ostalog.

Pokusavaju da proguraju sve pre novih lokalnih izbora u NS.

Link to comment
On 10. 7. 2023. at 15:46, Filozof manijak said:

Ovo je 1/1 namalala ista SNS ekipa koja je svojevremeno farbala fasade na Limanu u boje napredne stranke, pardon, srpske zastave (kada su izgubili izbore za mesne zajednice na Limanima)


re murala - stoji li jos onaj ogroman Seselju naspram Dunavskog parka?

Link to comment

Ali što napičkaše Mirčića danas na ulazu u Skupštinu grada iako su radikali dosad glasali protiv Novog Sada na vodi.

 

Rastrzan sam između te činjenice i životnog stava da uvek treba pičkati radikale.

Link to comment

Danas prosao, Novi Sad izgleda kao da je preziveo apokalipsu, iseceno drvece i grane na sve strane, prljavo itd.

Ne znam koliko im vremena treba da sve pokupe i srede.

 

Edited by brusli
Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Dve nedelje je proslo od oluje i nadlezni se jos nisu smilovali da uklone sve te grane i oboreno drvece. Bruka

moja ulica juče... I tako je cela, iz svih pobočnih malih ulica su izneli ovamo, napravili ogromne gomile, i tako stoji...

 

0-02-05-2f786617e43c690c04ad2504a2651ed6babf50df0d6224d2a15e87c77d8bf44e_171ec0acdfab5b55.thumb.jpg.5249ec70bcddb1e4eb35f2328bda47be.jpg

 

 

42 minutes ago, maheem said:

Hihihi lokalni sns pokret iz dvorista je snimio video spot akcije ciscenja dvorista nekog vrtica. Svoje dvoriste jos nisu pocistili.

 

Da zovem SNS da počiste kod mene? Mislim, kad već gradsko komunalno neće, možda će oni hteti... :fantom:

  • Tužno 1
Link to comment

Jos jedna meni misterija NS-a: Modena. Od kad dolazim u NS tu je gradiliste, cini mi se bar deceniju. Koliko sam poslednji put videla kroz ograde, tu ce jos da se radi. Otkud da pravljenje podzemnih garaza tako dugo traje?

Link to comment
1 minute ago, Lucia said:

Jos jedna meni misterija NS-a: Modena. Od kad dolazim u NS tu je gradiliste, cini mi se bar deceniju. Koliko sam poslednji put videla kroz ograde, tu ce jos da se radi. Otkud da pravljenje podzemnih garaza tako dugo traje?

Ma samo je 2 godine gradiliste i bice jos 2, valjda...

Link to comment

Pa onda još godinu dana zbog kašnjenja u izgradnji parkinga. Ovo sa neodnošenjem izlomljenog drveća, granja i žbunja je poseban krug nesposobnosti. JKP Zelenilo se pravi mrtvo treću nedelju. Savetuju građanima da sami počiste, ne nude ni alat. Baš u tom dvorištu gde je kancelarija ljigave lokalne SNS ekipe, posle prve oluje su deca skupljala granje na gomilu. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...