Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

45 minutes ago, Ros said:

 

hanuma je rekla:

limani, podbara, centar, salajka

vezane mi ruke ovde. samo radim logistiku :D

 

Ti baš hoćeš da nemaš gde da se parkiraš? Jedino  bi detelianrara bila gora od ovoga...

  • +1 2
Link to comment
31 minutes ago, djeneralche said:

Valjda ima garazno mesto da se kupi?

 

 

na tim lokacijama i kako grade odgovor je - Nema mesta.

 

 

Ne parking mesta..nema nikakvog mesta...Nema mesta da se prodje a ne da se parkira...

Link to comment

Poručiti hanumi da je vrlo neiskusno kupiti stan u tim delovima grada (osim ako nije namera da stan bude za iznajmljvianje). 

  • +1 1
Link to comment
52 minutes ago, radisa said:

Ti baš hoćeš da nemaš gde da se parkiraš? Jedino  bi detelianrara bila gora od ovoga...


kod moje keve ima parking mesto u dvorištu. Doduše, ta zgrada je napravljena 2008-e. inače bi bio pakao

Link to comment
17 minutes ago, Filozof manijak said:

Poručiti hanumi da je vrlo neiskusno kupiti stan u tim delovima grada (osim ako nije namera da stan bude za iznajmljvianje). 


bice ili za iznajmljivanje ili će stajati prazan dok mi ne dodjemo na odmor. parking nam njje toliko bitan jer imamo parking kod moje keve. 

nove gradnje ako imaju parking mesto onda traže oko 10000€ za mesto. to mi se stvarno ne isplati. za te pare mogu da se doživotno taksiram :)

 

Link to comment
2 hours ago, radisa said:

4000 kvadrat, i do da se lupaš nogom u guz'cu, na toj lokaciji...

 

Mani to puno...

 

Oš na avijaciju? Mislim da ovde kod mene u Squer Gardenu ima još stanova, pred završavanje je...

Ludost davati 4000 EUR za kvadrat u NS. Potpuna ludost. I to za jbn stan.

Edited by noskich
Link to comment
4 hours ago, Ros said:


bice ili za iznajmljivanje ili će stajati prazan dok mi ne dodjemo na odmor. parking nam njje toliko bitan jer imamo parking kod moje keve. 

nove gradnje ako imaju parking mesto onda traže oko 10000€ za mesto. to mi se stvarno ne isplati. za te pare mogu da se doživotno taksiram :)

 

Stan ce vredeti vise ako ima i garazno mesto, lakse ces ga izdavati a lakse i prodati. 

Link to comment
  • 2 weeks later...
Quote
Novi Sad: Devojčica prodaje krofne da bi pomogla u lečenju oca. Adice, Veternička ulica kod radnje “Matić”, od 17 do 19h, krofna 100 dinara.

 

Videh na FB. Otac se zove Zoran Ninkovic, stoji apel na "Pokreni zivot"

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...