Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

17 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

kada bi već jurio nekretninu, a da je na moru prvi pik bi svakako bila slovenija

Hrvatska, Istra, da nije zavrzlama, opet, zbog dražavlljanstva, sutra bi kupio... I preselio se tamo od aprila, do oktobra...

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

hanja, krit?

 
what else? :)
pre korone je bio kvadrat od 800-1200€. bili smo u tom fazonu, ali onda krenula korona pa smo pomerili

Edited by Ros
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Jeftinije je nego u Srbiji, ali poslovanje u tuđoj zemlji, gde ne možeš da budeš više od određenog broja dana godišnje i gde ne znaš šta sve može da te sačeka iz krivine bi meni bilo no-no...

 

Ros, pretpostavljam ima i neko EU državljanstvo, pa je njemu lakše da se time zeza...


imam sokacko drzavljanstvo :)

kad smo bili u toj prici, pitao sam banku za stambeni kredit za grcku, ali nije moglo. mogla je italija, danska, hrvatska, čak i turska, ali je grcka. valjda zato sto nekretninu u grckoj moraš da platiš sa računa u grckoj banci a tada nisu hteli da rizikuju sa grčkim bankama. naravno, može potrosacki do 80,000€ ali losije kamate. bas ću se opet raspitati kod banke da li ima promena

Link to comment
8 minutes ago, radisa said:

Hrvatska, Istra, da nije zavrzlama, opet, zbog dražavlljanstva, sutra bi kupio... I preselio se tamo od aprila, do oktobra...

hvala, ali ne hvala

preskočio bih cro svakako

 

6 minutes ago, Ros said:

 
what else? :)
more korone je bio kvadrat od 800-1200€. bili smo u tom fazonu, ali onda krenula korona pa smo pomerili

predaleko, po nekim mojim shvatanjima takva investicija treba da bude na max 6-7-8 sati kolima

 

npr mora da se pojaviš iz x razloga u februaru. avion do atine, pa vitlaj feri ili drugi let do irakliona 

2 dana

 

a kako vreme prolazi takve avanture će biti sve samo ne poželjne

 

e

ako je grčka, onda solun svakako pre ostrvske egzotike

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

hvala, ali ne hvala

preskočio bih cro svakako

 

predaleko, po nekim mojim shvatanjima takva investicija treba da bude na max 6-7-8 sati kolima

 

npr mora da se pojaviš iz x razloga u februaru. avion do atine, pa vitlaj feri ili drugi let do irakliona 

2 dana

 

a kako vreme prolazi takve avanture će biti sve samo ne poželjne

 

e

ako je grčka, onda solun svakako pre ostrvske egzotike


nama je opet Krit lako dohvatljiv iz nemacke. moramo leteti svakako. tad kad smo aktivno gledali je bilo stanova u atini za 300-500€. grci udarili ekstra porez na drugu nekretninu pa su ljudi prodavali naveliko

Link to comment
12 minutes ago, radisa said:

Hrvatska, Istra, da nije zavrzlama, opet, zbog dražavlljanstva, sutra bi kupio... I preselio se tamo od aprila, do oktobra...

 

kolike su tamo cene? si gledao nesto konkretno?

Link to comment
18 minutes ago, nenad said:

 

kolike su tamo cene? si gledao nesto konkretno?

Gladeao sam  Poreč, prošle godine... 3000-4000 kvadrat... Može i jeftinije da se nađe, verovatno...

  • +1 1
Link to comment

@Ros


Ako ti lokacija nije previše važna, stvarno nemoj gledati Telep, ono je pakao, nikom nije palo na pamet da proširi ulice, a samo niču 2-3 sprata vile, tamo gde je bila jedna ruševna kuća......

Edited by radisa
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

@Ros


Ako ti lokacija nije previše važna, stvarno nemoj gledati Telep, ono je pakao, nikomnije palp na pamet da proširi ulice, samo niču 2-3 sprata vile, damo gde je bila jedna ruševna kuća......

 

znam to. zato i jeste cena takva.

neki od graditelja planiraju da prave nesto u pap pavla 10, ali jos cekaju sve dozvole. a i prvo mora da se rusi tamo sve. to je super lokacija, ako se ostvari

Link to comment
1 minute ago, Ros said:

 

znam to. zato i jeste cena takva.

neki od graditelja planiraju da prave nesto u pap pavla 10, ali jos cekaju sve dozvole. a i prvo mora da se rusi tamo sve. to je super lokacija, ako se ostvari

4000 kvadrat, i do da se lupaš nogom u guz'cu, na toj lokaciji...

 

Mani to puno...

 

Oš na avijaciju? Mislim da ovde kod mene u Squer Gardenu ima još stanova, pred završavanje je...

Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

4000 kvadrat, i do da se lupaš nogom u guz'cu, na toj lokaciji...

 

Mani to puno...

 

Oš na avijaciju? Mislim da ovde kod mene u Squer Gardenu ima još stanova, pred završavanje je...

 

hanuma je rekla:

limani, podbara, centar, salajka

vezane mi ruke ovde. samo radim logistiku :D

 

Link to comment

To na Telepu što ti nude izgleda jako lepo na renderu i plac je baš veliki. Nije tipa srušena kuća pa  niče zgrada. Mana trenutno je pešački pristup bulevaru patrijarha Pavla jer je to nekako na sredini, a i iz Feješ Klare i iz Jožefa Atile je trenutno skrnav trotoar, ako ga i ima. 

 

Edit:

Ako uzimate taj stan da bi izdavali, a ne za život, ja ne bih puno komplikovao. Galensov Liman V, stan od 40 kvadrata će ti uvek ići i sigurica je. 

Edited by smooth.Op
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...