Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

NOVI SAD

Featured Replies

3 hours ago, Filozof manijak said:

Ovi koji žive na Beogradskom keju od Doma vojske pa do kruznog toka kod poliklinike Papić na bul.Cara Lazara, spremite se za Novosadski frtaljmaraton u  nedelju 12.juna

kakav je to maraton od 10,6 km, pa još 12 juna na 30 u ladu, popadaće rekreativci na pola staze :happy:

  • Replies 7.9k
  • Views 662.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • jako lepa™ fotka...   Ništa, ili ćemo se potpuno anestezirati, ili će se stvoriti građanske miliceije u nekom trenutku koje će da rešavaju probleme, ali to nće izaći na dobro svakako, ne zna

  • Siluje ovaj grad svoje gradjane bez imalo stresiranja. Zatvorili su nam ceo parking ogradom, firma pod nazivom Omega izvodi “obnovu” parkinga u  ime Parking servisa koji se pravi mutav. Parking s

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    zar ne kažete gari           ok, izaćiću sam

Posted Images

Samo da se zapljunem. Provela (radni) dan u NS, i prvi put u životu bila na Limanu.

:fantom:

3 minutes ago, pt 2.0 said:

Proveo (radni) dan u NS, i prvi put u životu bila na Limanu.

 

 

Ne kopiraj me :lolol:

(ako si i ti bio na Poljoprivrednom… svet je baš mali)

u radijusu od 100m :)

41 minutes ago, pt 2.0 said:

Ne kopiraj me :lolol:

(ako si i ti bio na Poljoprivrednom… svet je baš mali)

 

ja na 300m

10 minutes ago, Ros said:

 

ja na 300m

:ohmy: E bre… 

 

1 minute ago, pt 2.0 said:

:ohmy: E bre… 

 

 

da, bre :)

jurcam po gradu kao blesav.

 

sve po komandi nadlezne komande

ko bre?!

Da bre

vozaci automobila u novom sadu, koji ne zele da gaze pesake koji imaju zeleno, pri skretnju desno na raskrsnici, su u opasnosti da ih neko udari odnazad. sviranje i pozurivanje je obavezno.

dakle, uzas. juce kod norka, vozac uredno skrenuo desno i ceka da svi pesaci predju da bi produzio voznju. ali ne lezi vraze, riba iza njega legla na sirenu kao blesava, da bi na kraju prosle desno(!) pored tipa i po gasu. malo je falilo da udari neku zenu koja je jos na zelenom prelazila ulicu. katastrofa.

 

e, da...

 

plakati za novi lidl :ziga: koji je otvoren u ulici IvAAAAA Andrica :D

 

Na toj raskrsnici jedina stvar koja može da reši taj problem je da se usklade pešački semafor i ovaj za automobile koji skreću desno.

Lakše je skrenuti tu kada je uslovno zeleno u desno, nego kad je obično zeleno, zbog mase pešaka.

 

 

 

esid: al ga objasnih :isuse:

Edited by Filozof manijak

Sva skretanja u desno na Bulevaru su u tom režimu,  od Kralja Petra do Despota Stefana, nema razlike , jedino što je saobraćaj postao Mali Beograd , što jača sirena i sva 4 žmigavca, rules .

To stoji, ali ovo kod NORK-a je T raskrnica, i skretanje iz Jevrejske desno u bul Mihajla Pupina je baš otežano. 

12 minutes ago, Pegin said:

Sva skretanja u desno na Bulevaru su u tom režimu,  od Kralja Petra do Despota Stefana, nema razlike , jedino što je saobraćaj postao Mali Beograd , što jača sirena i sva 4 žmigavca, rules .

Nije još BG, još me većina gleda belo kad vozim kao da sam u BG... :(

 

Neki dan je lik mrtav-ladan na onom suženju u Bul. Patrijarha Pavla, stao sa strane i uplaio sva 4 , na jedno 3 metar od samog suženja... Prošlo mi kroz glavu da zaustavim auto u drugoj traci, da svi moraju da stanu i da gledaju,uzmem čekić iz gepeka i izlomim mu auto, pa koliko košta da košta...

 

Ljudi se u BG ponašaju mnogo kolegijelnije, nego u NS, u NS su uglavnom samoživa stoka...

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.