Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

NOVI SAD

Featured Replies

I to opušteno parkiranje u levoj desnoj traci na Bulevatu P. Pavla me izluđuje. Bukvalno naprave usko grlo od bulevara jer ne mogu da nađu mesto za parkin desetinu metara dalje, :hitler:

 

 

esid; ispravio, pošto izgleda razlikujem strane kao žena. :isuse:

Edited by Filozof manijak

  • Replies 7.9k
  • Views 662.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • jako lepa™ fotka...   Ništa, ili ćemo se potpuno anestezirati, ili će se stvoriti građanske miliceije u nekom trenutku koje će da rešavaju probleme, ali to nće izaći na dobro svakako, ne zna

  • Siluje ovaj grad svoje gradjane bez imalo stresiranja. Zatvorili su nam ceo parking ogradom, firma pod nazivom Omega izvodi “obnovu” parkinga u  ime Parking servisa koji se pravi mutav. Parking s

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    zar ne kažete gari           ok, izaćiću sam

Posted Images

NS propo

ih, od kad :covid19:

kako u levoj traci? 

:blush:

16 minutes ago, radisa said:

Prošlo mi kroz glavu da zaustavim auto u drugoj traci, da svi moraju da stanu i da gledaju,uzmem čekić iz gepeka i izlomim mu auto, pa koliko košta da košta...

Imam prijatelja koji je to uradio...
Al' je onaj drugi onda izašao i iz gepeka uzeo sekiru.
Novi Sad, Bulevar/Futoška, podne, pre par godina.

Završilo se bez žrtava, ravnoteža sile.

U Beogradu ljudi složno i sinhronizovano krše saobraćajne propise, u Vojvodini je to dosta selektivno, pa dolazi do problema. :D

A moram da podelim čemu je drugar prisustvovao pre dve nedelje. Izlazi iz Nehruove u Jurija Gagarina, ispred njega auto koji je vozila neka žena koja je stala u skroz levu traku kao ovaj auto obeležen crvenom bojom na slici:

 

x8ktmb6.png

 

 

Gospođa dala desni žmigavac i čeka da se upali zeleno. Drugar staje iza nje, vidi taj desni i izuzetno zainteresovano čeka da vidi šta će ona da uradi, posebno zbog toga što su i u svim ostalim trakama bili automobili. Pali se zeleno, gospođa skreće udesno i dolazi do udarca u auto koji je krenuo iz srednje trake. :lolol: Kaže izlazi čovek iz kola, gleda u nju, pa u svoj auto, pa u nju, pa u svoj auto i ne veruje. :lolol:

 

Ovaj moj se upišao od smeha, nije mogao da krene pet minuta dok se nije dozvao.

Edited by napadaj

a to blokiranje desne trake je prica za sebe. cak ni grci tako ne siluju sva 4

On 6.6.2022. at 15:34, pt 2.0 said:

Samo da se zapljunem. Provela (radni) dan u NS, i prvi put u životu bila na Limanu.

:fantom:

Бар ниси морала у Красни Лиман

3 minutes ago, Ros said:

a to blokiranje desne trake je prica za sebe. cak ni grci tako ne siluju sva 4

Kod ABC-a su jedo vreme lupali kazne za sva 4 pa odustali...

 

Ja bih uzimao dozvolu za sva 4... Ionako je problem sa saobraćajem, samo fali da se budala nacrta i blokira jednu od dve trake... I to najčešže kod neke autobuske stanice da biude zanimljivije™...

meni nije jasno sta onaj iza mene ocekuje da ja uradim kad skrecem desno a pesaci prelaze na zeleno :D

juce je i meni jedan svirao jer je stao iza mene a isao pravo 

Just now, radisa said:

 

Ja bih uzimao dozvolu za sva 4... Ionako je problem sa saobraćajem, samo fali da se budala nacrta i blokira jednu od dve trake... I to najčešže kod neke autobuske stanice da biude zanimljivije™...

Ili na desetak metara ispred raskrsnice

6 minutes ago, Ros said:

meni nije jasno sta onaj iza mene ocekuje da ja uradim kad skrecem desno a pesaci prelaze na zeleno :D

juce je i meni jedan svirao jer je stao iza mene a isao pravo 

Ja sam jednom prisustvovao svađi, i smejao se, kao drugar od Napadaj...

 

Braće Ribnikar ima 2 trake i na raskrsnici sa Futoškom leva je za levo, desna je za pravo i desno i desno ima uslovno... Dolazi čovek staje na crveno u desnu traku, i čeka da se upalii zeleno...Staje gospođica iza njega i kreće da trubi... I sad taj semafor dugo drži, ona trubi desetak sekundi... Lik izlazi iz kola dolazi do nje i pokušava da joj objasni da je traka za pravo i desno, i da ako ide pravo, jedio tu može da stoji... Ona izlazi iz kola pičkara ga... Svi geldamo šta se dešava i neverujemo...

 

 

3 minutes ago, Filozof manijak said:

Ili na desetak metara ispred raskrsnice

Ili u raskrsnici...

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.