Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

I to opušteno parkiranje u levoj desnoj traci na Bulevatu P. Pavla me izluđuje. Bukvalno naprave usko grlo od bulevara jer ne mogu da nađu mesto za parkin desetinu metara dalje, :hitler:

 

 

esid; ispravio, pošto izgleda razlikujem strane kao žena. :isuse:

Edited by Filozof manijak
  • Haha 1
Link to comment
16 minutes ago, radisa said:

Prošlo mi kroz glavu da zaustavim auto u drugoj traci, da svi moraju da stanu i da gledaju,uzmem čekić iz gepeka i izlomim mu auto, pa koliko košta da košta...

Imam prijatelja koji je to uradio...
Al' je onaj drugi onda izašao i iz gepeka uzeo sekiru.
Novi Sad, Bulevar/Futoška, podne, pre par godina.

Završilo se bez žrtava, ravnoteža sile.

Link to comment

A moram da podelim čemu je drugar prisustvovao pre dve nedelje. Izlazi iz Nehruove u Jurija Gagarina, ispred njega auto koji je vozila neka žena koja je stala u skroz levu traku kao ovaj auto obeležen crvenom bojom na slici:

 

x8ktmb6.png

 

 

Gospođa dala desni žmigavac i čeka da se upali zeleno. Drugar staje iza nje, vidi taj desni i izuzetno zainteresovano čeka da vidi šta će ona da uradi, posebno zbog toga što su i u svim ostalim trakama bili automobili. Pali se zeleno, gospođa skreće udesno i dolazi do udarca u auto koji je krenuo iz srednje trake. :lolol: Kaže izlazi čovek iz kola, gleda u nju, pa u svoj auto, pa u nju, pa u svoj auto i ne veruje. :lolol:

 

Ovaj moj se upišao od smeha, nije mogao da krene pet minuta dok se nije dozvao.

Edited by napadaj
  • Haha 1
Link to comment
On 6.6.2022. at 15:34, pt 2.0 said:

Samo da se zapljunem. Provela (radni) dan u NS, i prvi put u životu bila na Limanu.

:fantom:

Бар ниси морала у Красни Лиман

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Ros said:

a to blokiranje desne trake je prica za sebe. cak ni grci tako ne siluju sva 4

Kod ABC-a su jedo vreme lupali kazne za sva 4 pa odustali...

 

Ja bih uzimao dozvolu za sva 4... Ionako je problem sa saobraćajem, samo fali da se budala nacrta i blokira jednu od dve trake... I to najčešže kod neke autobuske stanice da biude zanimljivije™...

  • +1 2
Link to comment

meni nije jasno sta onaj iza mene ocekuje da ja uradim kad skrecem desno a pesaci prelaze na zeleno :D

juce je i meni jedan svirao jer je stao iza mene a isao pravo 

  • +1 1
Link to comment
Just now, radisa said:

 

Ja bih uzimao dozvolu za sva 4... Ionako je problem sa saobraćajem, samo fali da se budala nacrta i blokira jednu od dve trake... I to najčešže kod neke autobuske stanice da biude zanimljivije™...

Ili na desetak metara ispred raskrsnice

Link to comment
6 minutes ago, Ros said:

meni nije jasno sta onaj iza mene ocekuje da ja uradim kad skrecem desno a pesaci prelaze na zeleno :D

juce je i meni jedan svirao jer je stao iza mene a isao pravo 

Ja sam jednom prisustvovao svađi, i smejao se, kao drugar od Napadaj...

 

Braće Ribnikar ima 2 trake i na raskrsnici sa Futoškom leva je za levo, desna je za pravo i desno i desno ima uslovno... Dolazi čovek staje na crveno u desnu traku, i čeka da se upalii zeleno...Staje gospođica iza njega i kreće da trubi... I sad taj semafor dugo drži, ona trubi desetak sekundi... Lik izlazi iz kola dolazi do nje i pokušava da joj objasni da je traka za pravo i desno, i da ako ide pravo, jedio tu može da stoji... Ona izlazi iz kola pičkara ga... Svi geldamo šta se dešava i neverujemo...

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...