Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

jako lepa™ fotka...

 

Ništa, ili ćemo se potpuno anestezirati, ili će se stvoriti građanske miliceije u nekom trenutku koje će da rešavaju probleme, ali to nće izaći na dobro svakako, ne znam šta drugo može da bude...

 

Sa kojim pravom ova trojica rade ovo ovoj ženi? Panduri u civilu? How yes no...

 

FOTO, VIDEO: Nasilje na protestu u Novom Sadu - udaranje, gaženje, privođenje

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
4 minutes ago, maheem said:

Usvojen GUP, imam utisak da većina Novog Sada i jeste za njega, mada građani se ionako ne pitaju. Crkli dabogda svi.

I većina Beograđana je za BGH2O, nakon svega. Prošlogodišnje ankete su pokazale da 60% smatra to za dobar projekat. 

Link to comment
Just now, Zabalujev said:

I većina Beograđana je za BGH2O, nakon svega. Prošlogodišnje ankete su pokazale da 60% smatra to za dobar projekat. 

Tako će biti i sa NS...

 

 

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, radisa said:

jako lepa™ fotka...

 

Ništa, ili ćemo se potpuno anestezirati, ili će se stvoriti građanske miliceije u nekom trenutku koje će da rešavaju probleme, ali to nće izaći na dobro svakako, ne znam šta drugo može da bude...

 

Sa kojim pravom ova trojica rade ovo ovoj ženi? Panduri u civilu? How yes no...

 

FOTO, VIDEO: Nasilje na protestu u Novom Sadu - udaranje, gaženje, privođenje


:puke: :puke: :puke:
 

Stoka primitivna zadrigla. 

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment

Inače, na tom GUPu ima svačega, a tek na pojedinostima...

 

Recimo u mom kraju su samo kuće, i ima 2-3 placa parzna... Tu će sad dozvoliti gradnju zgrada do 2 sprata, što će u stvarniosti biti verovatno 3+P... Ima ljudima da gledaju u dvorište sa četvrtog sprata...

 

Drugo, po starom planu je bio zamišljen park na kraju naselja, sa puno sportskih terena, to je bio ogroman prostor, na izlasku iz NS... Sad su tu predviđene zgrade, evo zidaju mi Novo Avijatičarsko naselje™... I tek će da grade, ogromne zgrade za koje su studentski domovi pojam humanosti...

 

Jebale ih pare...

 

A NS je mogao biti grad kao Segedin... Lep, miran, neprenatrpan... Kako u Segedinu nema investitorskog urbanizma, zidanje pored Tise i sličnih lepota? Mađari nisu alavi na lovu? Ili sui samo društveno odgovorniji? Biće da je ovo drugo, izgleda...

 

  • +1 4
Link to comment

Je l' ima nekih planova da NS dobije aerodrum™ i metro? :covid19:

Retko dolazim u poslednje vreme, ali kad god dodjem osetim da smrdi na auspuh kao Bg, samo malo manje

Edited by Plajvi
Link to comment
Just now, Plajvi said:

Je l' ima nekih planova da NS dobije aerodrum™ i metro? :covid19:

Retko dolazim u poslednje vreme, ali kad god dodjem pocinje da smrdi na auspuh kao Bg 

Za metro smo mali, a aerodrom imamo u BG, samo da nam naprave voz do njega... :fantom:

 

Mislim, besmisleno je da imaš aerodrome na 70 Km jedna od drugog...

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

Mislim, besmisleno je da imaš aerodrome na 70 Km jedna od drugog...


To se resava brzim vozovima ka aerodromu iz vise smerova. Ali…

 

Edit: 40km je oko 20tak minuta. Do Novog Sada bi mozda bilo pola sata ili rako nesto.

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Moonwalker said:


To se resava brzim vozovima ka aerodromu iz vise smerova. Ali…

 

Edit: 40km je oko 20tak minuta. Do Novog Sada bi mozda bilo pola sata ili rako nesto.

Pa da, juče smo pričali koliko je suludo da napraviš prugu NS-BG i ne skreneš je pored aerodroma... Ono, baš suludo...

  • +1 5
Link to comment

Kao neko ko je kao čitao bazično GUP za Beograd, i ostala slična dokumenta....
Jedino čemu možete da se nadate je neka kriza će rezultirati nedostatkom love...
Termiti će uništiti sve....



....shiit has hit the fan.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, radisa said:

Pa da...

 

Svi su se oni dogovorili...

 

Kažm ja, salaš ili vikendica na Fruškoj Gori... Pa dok se i tamo ne dosete da dođu da investiraju™...

 

Pa gradice se miseluk jednog dana i to na tragu starih (i dalje nominalno aktuelnih, mozda i osvezenih) planova iz vremena planiranja limana. To je tehnicki fruska gora, mada je ravan plato.

Link to comment
33 minutes ago, radisa said:

besmisleno je da imaš aerodrome na 70 Km jedna od drugog

 

Al' ako ga rkneš kod Vrbasa, dobijaš distancu 120-140 km.

Link to comment

Gledam ovo iz NS, zna li se uopste koliko privatnog obezbedjenja postoji u Srbiji? Nekako sticem utisak da uskoro necemo videti uopste regularnu policiju na ulicama.

  • +1 2
Link to comment

Ovo su poznate njuske, go-to-guys svaki put kad osete da bi moglo nesto da "izmakne kontroli", ubedjen sam da mnogi od njih imaju kartone u policiji.

For the record, na slici gore nije osoba zenskog pola, sto naravno ne menja nista

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...