Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Počinje gradnja podzemne garaže u centru, ispod ulice Modene. Radovi će trajati 2 godine [emoji185]
Već kad im treba toliko mogli bi da usput naprave i stanicu metroa, posle samo povezati sa Ribljom, Futoškom, Spensom, Stanicom. Tvrđavu ne moram ni spominjati, tamo su tuneli već gotovi... Štrand, Limani, Pokrajinska, Detelinara, Naselje druga linija, ihaj koliko bi grad prodisao.
Da se ulagalo 90ih tamo gde je trebalo...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk


Link to comment

Stos sa te 4 javne garaze sto ce da se grade je da je ugovorom definisana obavezna popunjenost, kao i da ce Parking servis ukinuti deo parking mesta u parteru u okolini podzemnih garaza kako bi se to ostvarilo. Tako da se realno nece puno povecati broj parking mesta u centru grada. Šatro, sire pesacku zonu, vise zelenila i sl.

Link to comment
Znači skloniće onu garažu iza SNP-a?
Ne znam to, pretpostavljam da ce se neka mesta ukidati postepeno, pa povecavati ukidanje, ako % popunjenosti ne bude zadovoljavajuci.

Zar ta garaza nije privremeno resenje?

Btw, Parking servis ima u skladistu jos jednu takvu, demontiranu, godinama koja tavori.
Link to comment

Pretpostavljam da jeste, čim je onako montažno sklepana.

Samo da primetim kako nigde nisam video bar render kako bi to izgledalo, gde je ulaz i izlaz iz garaže.

Link to comment
15 minutes ago, slepa živana said:

možda sam bila 20 puta u životu u novom sadu i uvek je bio sav raskopan. to mi je glavni utisak.

Zmaj Jovinu nisu raskopavali već par godina... Mogli bi uskoro... :fantom:

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Zmaj Jovinu nisu raskopavali već par godina... Mogli bi uskoro... :fantom:

To bi bilo lepo. Zmaj Jovina koridor između bašti. 

Link to comment
2 minutes ago, maheem said:

To bi bilo lepo. Zmaj Jovina koridor između bašti. 

Prvo naplate bastama zauzece javnijh povrsina, a onda u maju krenu da kopaju do septembra, kao i obicno... Bašte ostave da stoje, a raskopaju sredinu...

 

Kako bi to bilo lepo™...

  • Haha 3
Link to comment
Znači skloniće onu garažu iza SNP-a?
Pise na b92, upravo citam...sklanjaju spratnu u Safarikovoj kad se izgrade podzemne, a inace 4. garaza u Safarikovoj ce se graditi na mestu autobuskog terminala, i bice nadzemna.
  • Hvala 1
Link to comment

Ovi koji žive na Beogradskom keju od Doma vojske pa do kruznog toka kod poliklinike Papić na bul.Cara Lazara, spremite se za Novosadski frtaljmaraton u  nedelju 12.juna

Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Ovi koji žive na Beogradskom keju od Doma vojske pa do kruznog toka kod poliklinike Papić na bul.Cara Lazara, spremite se za Novosadski frtaljmaraton u  nedelju 12.juna

Otkud to?

 

Zar te manifestacije za pranje para nusu u aprilu i oktobru (ili tako nešto)?

Link to comment

Nemam pojma, isto sam pitao na sastanku povodom organizacije. Odgovor sam dobio da je ove godine 30.obljentica Novosadskog maratona, i da je ova trka "uvod u centralnu manifestaciju koja će biti u oktobru." :rolleyes:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...