Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

ceo potez od futoške do katoličkog groblja, bilo je tu par ulica sa kućama?

- jesu li srušili i kasarnu u futoškoj i ceo taj potez od maršalke do pijace?

Link to comment
1 minute ago, ivy said:

grbavica je uzas 1 sad

 

i na onu nesrecnu Salajku i Podbaru uglavljuju zgradetine od po 6+ spratova...to se samo povecava spratnost a na livadama grade blokovi

Ja sam odrastao na Podbari, meni je sad kraj neprepoznatljiv i tužno mi je kad prođem tim krajem... :(

Link to comment

Podbara je još gora od Grbavice i Detelinare zajedno. Smestiti onolike zgrade, sa onolikom spratnošću, u one krivudave i uske podbarske sokake je zločin prema gradu i humanom stanovanju.

Link to comment
Just now, gone fishing said:

ceo potez od futoške do katoličkog groblja, bilo je tu par ulica sa kućama?

- jesu li srušili i kasarnu u futoškoj i ceo taj potez od maršalke do pijace?

 

Kvadrat kasarna- pijaca- novosadskog sajama, mislim da više nema nijedna kuća... Od kasarne prema parku se još drže kuće...

  • Hvala 1
Link to comment

na one uske ulicice tolike zgrade,to je nemoguce!!!

 

 

i posle sto ivy neces da zivis u gradu...pa gde da napustam moju prime lokaciju pored Dunava u mirnom prigradskom mestu za uzas grada nisam poludela...

Link to comment
5 minutes ago, radisa said:

 

 

 

Da, ako neko gleda sliku pa misli, biće drveća, kad završe, samo da kažem, da neće...

 

 

 

svejedno i da ce biti nekog drveca posadjeno to ce biti sve mlado drvece i trebace godine da ono poraste i sazri pa ce do tada sve svakako izgledati kao pustinja

Link to comment
Just now, ivy said:

 

 

 

svejedno i da ce biti nekog drveca posadjeno to ce biti sve mlado drvece i trebace godine da ono poraste i sazri pa ce do tada sve svakako izgledati kao pustinja

Danas idem u štenju tuda, opaliću par fotki da vidite kako to sad izgleda...

 

Jeza me hvata u šta će mi kraj pretvoriti...

 

Inače, na avijaciji je 2+Pk max bilo dozvoljeno decenijama... Sad su liku odbrili 3, a on sazidao 5... Da mu majku jebem onu bezobraznu, zgrada mu štrči nenormalno, ali bole ga briga... Niko mu neće rušiti, sigurno, nekog će zajebati da kupi, pare će uzeti, a ko kupi nek se jebava sa legalizacijom...

 

 

Link to comment
7 minutes ago, Filozof manijak said:

Da se ja pitam, živeo bih na Ribnjaku.

 

 

Al se ne pitam :D

 

 

da se ja pitam zivela bih u Banostoru... ali jbga moram sacekati neko nasladstvo :D 

Link to comment
Just now, ivy said:

 

 

da se ja pitam zivela bih u Banostoru... ali jbga moram sacekati neko nasladstvo :D 

Da se ja pitam, živeo bi u nekoj od kuća sa Sremske strane sa pogledom na NS, tamo kod Trandžamenta... ALi problem je slojevit™...

Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Da se ja pitam, živeo bi u nekoj od kuća sa Sremske strane sa pogledom na NS, tamo kod Trandžamenta... ALi problem je slojevit™...

 

12 minutes ago, Filozof manijak said:

Da se ja pitam, živeo bih na Ribnjaku.

 

 

Khm...:sleep:

Link to comment
7 minutes ago, radisa said:

Da se ja pitam, živeo bi u nekoj od kuća sa Sremske strane sa pogledom na NS, tamo kod Trandžamenta... ALi problem je slojevit™...

nisi ti naivan :happy: sa trandže je odličan pogled na dunav i ns, btw šta je bilo sa tom kasarnom jesu li je prodali građevinarima :D

Link to comment
16 minutes ago, radisa said:

Da se ja pitam, živeo bi u nekoj od kuća sa Sremske strane sa pogledom na NS, tamo kod Trandžamenta... ALi problem je slojevit™...

 

Ako stvarno naprave famozni tunel kroz FG ceo taj sremski deo, čak i malo udaljeniji (Ruma/SM itd) biće zanimljiv, uostalom nije džabe i Nolo™ pravio vilu kod Pavlovaca

Link to comment
13 minutes ago, gone fishing said:

nisi ti naivan :happy: sa trandže je odličan pogled na dunav i ns, btw šta je bilo sa tom kasarnom jesu li je prodali građevinarima :D

Galens... :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...