Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Ste dobili u sanducetu flajer - zumbazumba sa Marinom Perazic?
izgleda da si samo ti dobio. mozda Marina hoce da zumbazumba sa tobom?
ludilo u saobraćaju danas. na putu sa kolegom do posla i nazad videli smo 4 sudara i malo je falilo da i sami učestvujemo u petom. vozač je jedva eskivirao ludog taxistu.
mora da je neki skup prestonicara u vasoj varosi
Link to comment
  • 2 weeks later...

Bio danas kao i svaki jebeni dan u Novom Sadu i kod bolnice mi se ugasi auto. Istog momenta mi zvoni telefon i pitaju jel sam krenuo, jesam evo stižem. Palim sva 4, jebem mamu i sebi kolima ali-vozač iza mene ne trubi i ne diže mi dodatno pritisak-u roku od 5 sekundi neki tip staje u zaustavnoj traci i pita da li mi treba pomoć. Sad, da sam ja probao da upalim i nisam uspeo verovatno bih pristao ali s obzirom da nisam ni probo bio bi me blam ako on upali moja kola a ja nisam umo. Rešim da rizikujem (ja sam sipaj i vozi vozač) i zahvalim se vitezu u zlatnom twingu (možda čita čovek, mali je NS) i uputim mu osmeh olakšanje kad trpiš pa se ispišaš. Upalim nekako govno i doteturam se kući toliko ispižđen od čitavog dana da sam uzeo da sam pijem pivo.Zaključak je da su ljudi u Novom Sadu pa tako i vozači kulturni i ljubazni i uvek spremni da pomognu. Možda je vitez imao i BG tablice al to mi se ne uklapa u priču...

Link to comment

Ja jednom malo odlutao mislima dok sam u onoj glavnoj najduzoj ulici cekao prvi na semaforu i odma' mi je neko svirao. Okrenuo sam se i psovao mu mater, uz srednji prst, sto ne menja cinjenicu da taj nije bio strpljiv kao taj tvoj danas.

Link to comment

Istice mi roza vozacka u nedelju.U njoj mi pise da moram na pregled kod ocnog pri obnavljanju. Da li je neko skoro vadio novu vozacku/produzavo?Sta mi treba od dokumenata, gde se to radi i koliko kosta?Hvala puno!Edit: Sazno sve. Fala!

Edited by Mp40
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...