Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

evo ga, širenje ruku, kratko sleganje ramenima, mrštenje obrva, itd. plovak, vala baš, osim ako se ne razmaše srpskohrvatskim jezikom.do sada sam 'ja, kao ministar spoljnih poslova' čuo barem 10 puta, a tek je sedamnaesti minut utiska.edit: vesna je prsla...ono sa kusturicom nije bila slučajnost.

Edited by Larko
Link to comment

Sve su vece sanse da se ispuni moje predvidjanje da ova koalicija nece izdrzati januar.P.S. Vladeta Jankovic je jedan od najljigavijih likova na politickoj sceni. Secam se da je posle parlamentarnih izbora isao po televizijama i pricao da DS ne moze da ima i predsednika i premijera, a sada uslovljavaju podrsku nekim nerealnim zahtevima.P.S. 2 "Pola stanovnistva sveta nas podrzava"! Kakva jeftina demagogija, nedostojna jednog profesora.

Link to comment
evo ga, širenje ruku, kratko sleganje ramenima, mrštenje obrva, itd. plovak, vala baš, osim ako se ne razmaše srpskohrvatskim jezikom.do sada sam 'ja, kao ministar spoljnih poslova' čuo barem 10 puta, a tek je sedamnaesti minut utiska.edit: vesna je prsla...ono sa kusturicom nije bila slučajnost.
I ja prsnem kad slusam onakve budalastine!
Link to comment

Jaooooooo, zaboravio sam da brojim koliko puta ce Ministar izgovoriti frazu "principijelan stav". :(EDIT- vec tri puta za 2 minutaEDIT2- hostilnost :lol:

Edited by kojot
Link to comment

Moram da odam priznanje jednom uvaženom forumašu, koji je nivo ljigavosti uvaženog ministra spoljnih poslova i stepen njegove hostilnosti prema dobrom ukusu, uvideo i na istu ukazao long time ago.Užasno iritantan lik. Vladeta je čak i više od toga. Pešićka totalno neartikulisana. A ima argumente da Vladetu totalno počisti iz studija.

Link to comment

Isti slučaj, više mi je postalo nemoguće da vidim na TV gos'n milistora a da se ne setim Larka i njegovih proročanstava..Jeremić ubija svojim pozerstvom, izveštačenošću, grimasama i gestikulacijama, mlataranjem rukama i davanjem neviđenog značaja svakoj jebenoj reči koju izgovori. Počinjam da se osećam ekstremno hostilno™ spram njega..'bout emisija - izem je kad je od prisutnih najprihvatljivija Olja.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...