Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

ne. Evo ga radikal koji se zajebo pa krenuo da radi za EU firmu i napustio sigurnost srpskog domacinskog poslovanja pa sad gorke suze lije... Prokleta je Evropa!
Zajebo se i sad mu je neko drugi kriv. :lol:
Link to comment
Ja sam u medjuvremenu pruzio podrsku Peri kad su ga svi ostali napali :P
Pa i ja volim njegove tekstove koji targetiraju srBski nacionalizam i ismevaju ga.Ali ne podnosim njegove kulturfasisticke, mizogine i etiketirajuce tekstove, kojima vredja ljude koji se ne slazu sa Cedomirom i politikom LDP-a (sto je njihovo demokratsko pravo), nazivajuci ih, samo zbog toga, DB-ovcima i navodeci njihova prava imena a ne forumske nickove i zbog toga ih vredjajuci i ne volim njegove tekstove u kojima jednu zenu vredja zbog velicine grudi (docim je ona fasistkinja, pa treba zbog toga da je vredja, a ne zbog velicine grudi, jer ni 2 Cece nisu bas neke ribe, jebiga, a drugu je vredjao sto je Cedomira pitala nesto sto mu se nije svidelo), pa onda vredjanje na osnovu predaka, sto predstavlja rasnu diskriminaciju (u slucaju Olje Beckovic), pa onda nazivanje NIN-a KNIN-om, cime vredja i zrtve srbijanske agresije na Hrvatsku i okupacije Hrvatske i zrtve Oluje.A da ne pricam o vredjanju Jelene Milic i Dusana Maljkovica. <_< Izvini, ali isto onoliko aktivne agresije i fasizma je u njegovim tekstovima u Feralu koliko je pasivne agresije Ljiljane Smajlovic i njene izrazene klero-kostunjavosti u Politici.Apsolutno nema razlike.
Link to comment
Ali ne podnosim njegove kulturfasisticke, mizogine i etiketirajuce tekstove, kojima vredja ljude koji se ne slazu sa Cedomirom i politikom LDP-a (...)
Dok nisi promjenio stranu, volio si i ti ove kementare koje nabroja, cuj volio, stavljao u potpis :Hail:
Link to comment
haha kako je olja izflegmala prokica po faci, sa citatom njegove izjave da su se radikali promenili i da ne treba bezali od njih..... cisto da se upise u zapisnik
Imala je njega i za bolje stvari da izflegma nego za tu Kurirsku podmetačinu. Ali ona je odavno portparol jednog kandidata a ne novinar pa šta je briga.
Link to comment
sto je vise kleveta i lazi,cheda nam je miliji i drazi.
Pa ta izjava jeste bila čista podmetačina. Olja to dobro zna, ali je ispekla zanat i odrađuje posao za Đilasa jako dobro. Cela emisija joj je bila koncipirana tako da se osude svi oni koji nisu tadiću dali blanko podršku a da se ni jednom ne pomene to da se tadić nije odazvao pozivu na razgovore. Ali od nje se nema ni ništa drugo očekivati.EDIT: mada je i njegova glupost tada bila što je naseo. Edited by Eraserhead
Link to comment
  • 3 weeks later...
Hahaha, kakav tip onaj picopevac u sredini, ako ga vidim na ulici prebicu ga. Kakav majmun. Sta je trebao Olji ovaj izlet?
ja već psujem na televizor što kaže henri, štreberčić s kompleksom više vrednosti uzeo reč i ne pušta, kaže da se ne seća devedesetih ali ima elaborirano mišljenje o tome šta i kako će biti. gde ih vade, kolika je ta NSPM redakcija, poserem se svima na glavu ko ih zove. mrš bre, umrite više!
Link to comment

Vidim da se i Bakic nerazumno ponasa. Mislim da ce joj emisija kod mene biti na mute. Cisto da propratim ako bude bilo ukljucenja sa ulica.

Edited by melankolic
Link to comment

Ja pretpostavljam da je ideja bila da mu se ostali gosti pokenjaju na ledja zbog gluposti, ali za sada su nesto mnogo fini. Sumnjam da ja Olja ovog idiota dovela zbog kompetencije, mozda jedino ako joj je neki rodjak.

Link to comment
ooooo pa sad je jasno, mali se ofirao, salonski fašista iz aktivnog centra.
... decko je odusevljen radom huligana po beogradskim i novosadskim ulicama - kaze:"sta su dve -tri petarde" itd. Jbte, bas bih ga mlatio, onako, seljacki. Kakav jadnik.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...