Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Vidim da se i Bakic nerazumno ponasa. Mislim da ce joj emisija kod mene biti na mute. Cisto da propratim ako bude bilo ukljucenja sa ulica.
šta, nije oduševljen nezavisnošću? Pih, majku mu... stvarno je nerazuman. A možda je i fašista.
Link to comment
Uh kakvo odvratno, bezobrazno, nadobudno govno ovaj u sredini. Podseca me na mladog Vucica.
davno me neko nije toliko iznervirao.pride, kao buduca supruga mu francuskinja.cenim da ce je dovesti ovde da podize decu, i uziva u blagodetima ludjenja koje propoveda... <_<
Link to comment
šta, nije oduševljen nezavisnošću? Pih, majku mu... stvarno je nerazuman. A možda je i fašista.
Nije fasista ali ga ne zanima sta je imala da kaze albanska strana na proglasenju nezavisnosti. To za mene nije odlika analiticnosti.
Link to comment
Vidim da se i Bakic nerazumno ponasa. Mislim da ce joj emisija kod mene biti na mute. Cisto da propratim ako bude bilo ukljucenja sa ulica.
Opa bato! Do juce je bio "car, kralj, kako je jebao kevu Kostunici", a cim kaze nesto sto nije na tvojoj ideoloskoj liniji, on se nerazumno ponasa!
Link to comment
Opa bato! Do juce je bio "car, kralj, kako je jebao kevu Kostunici", a cim kaze nesto sto nije na tvojoj ideoloskoj liniji, on se nerazumno ponasa!
Gde sam to rekao? Ajd, "care".
Link to comment
Opa bato! Do juce je bio "car, kralj, kako je jebao kevu Kostunici", a cim kaze nesto sto nije na tvojoj ideoloskoj liniji, on se nerazumno ponasa!
nema vrdanja kod avangarde... <_<
Link to comment
bakić je 1 car. dixit.
Jes' odlicna mu je ona analiza americkih predsednickih izbora. Da ga je pustila dalje da prica i Obama bi po nekoj osnovi ispao "antisrbin" (njegove reci). :rolleyes: Edited by melankolic
Link to comment
Jes' odlicna mu je ona analiza americkih predsednickih izbora. Da ga je pustila dalje da prica i Obama bi po nekoj osnovi ispao "antisrbin" (njegove reci). :rolleyes:
Neverovatno je koliko tebi ta paraideoloska orijentacija zagovnjava mozak. Najvljeno je da ce drzavni sekretar Hilari Klinton biti Ricard Holbruk. Da, da, onaj Ricard Holbruk. Sta ti tu nije jasno?Bakic je potpuno u pravu, mi se nemamo cemu dobrom nadati u SAD ako ta gnjida koja je sa Milosevicem bila na prst u dupe dok je prstima druge ruke lapala albanske pare za lobiranje dobije tako znacajnu funkciju. A hoce ako pobedi Baba.
Link to comment
"Srbija neulaskom u evropsku uniju prakticno sebi sece ..khm...jedinog realnog partnera". Jel ovaj docent neko sa foruma? :D
...ako nije, steta :wink: ...nego ko je bio cika levo, omasio sam sta je pricao a ne znam facu?
Link to comment
Neverovatno je koliko tebi ta paraideoloska orijentacija zagovnjava mozak. Najvljeno je da ce drzavni sekretar Hilari Klinton biti Ricard Holbruk. Da, da, onaj Ricard Holbruk. Sta ti tu nije jasno?Bakic je potpuno u pravu, mi se nemamo cemu dobrom nadati u SAD ako ta gnjida koja je sa Milosevicem bila na prst u dupe dok je prstima druge ruke lapala albanske pare za lobiranje dobije tako znacajnu funkciju. A hoce ako pobedi Baba.
Isti ti ljudi su i skinuli Milosevica kad je trebalo ili mozda ne mislis tako? (da ne pricam ko je stezao istog za gusu da potpise Dejtonski sporazum bez kog bi Bosanci i dalje brojali krvna zrnca jedni drugima)Nego, sta ti govori o nekom analiticaru cinjenica da se on uzda u to da ce pobedom jednog od kandidata na predsednickim izborima u USA biti promenjena spoljna politika te zemlje prema Srbiji? Uvek se setim onih neznalica kad se odlucivalo ko ce to biti izmedju G.W. Busha i Johna Kerry- a, kako su navijali da pobedi Bush jer je on, boze moj, konzerva pa ce biti vise za "srpsku stvar" od ovog Holbrukovog kandidata.Btw, ja i jesam za Obamu, nevezano za "srpsku stvar".
Link to comment
Isti ti ljudi su i skinuli Milosevica kad je trebalo ili mozda ne mislis tako? (da ne pricam ko je stezao istog za gusu da potpise Dejtonski sporazum bez kog bi Bosanci i dalje brojali krvna zrnca jedni drugima)Nego, sta ti govori o nekom analiticaru cinjenica da se on uzda u to da ce pobedom jednog od kandidata na predsednickim izborima u USA biti promenjena spoljna politika te zemlje prema Srbiji? Uvek se setim onih neznalica kad se odlucivalo ko ce to biti izmedju G.W. Busha i Johna Kerry- a, kako su navijali da pobedi Bush jer je on, boze moj, konzerva pa ce biti vise za "srpsku stvar" od ovog Holbrukovog kandidata.Btw, ja i jesam za Obamu, nevezano za "srpsku stvar".
:lol: Ti nisi normalan. A ja jos manje sto se glupiram odgovarajuci ti.Holbruk stezao Milosevica za gusu. Svasta.
Link to comment
... decko je odusevljen radom huligana po beogradskim i novosadskim ulicama - kaze:"sta su dve -tri petarde" itd. Jbte, bas bih ga mlatio, onako, seljacki. Kakav jadnik.
A kad je izrazio 1 veliko razočarenje malim odzivom ljudi na večerašnjim protestima... Klasičan degenerik!Inače, "Kosovo nije izgubljeno, naprotiv ima još velike šanse da se povrati"....doduše ne zna kako ali "ako sačekamo par godina dok se slegne prašina onda će već biti jasnije kako povratiti Kosovo". :ph34r: Bećkovićka je tek teška patetika sa onom milokurnom facom i pitanjima (sa sve suzom u očima) kako se gosti osećaju povodom današnjeg događaja i šta zaboga za njih to predstavlja. :puke:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...