Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

kao ni kvalifikacijama na racun nekih ljudi (i tu mi je TP za primer) ali mislim da razumem sta im ustvari zamera.
zamera im da su db agenti? a posle, preko vinske, kad je priteran u cosak, porucuje da je ono "db" zapravo neka "internacionalna skracnica za debila". jel znas ko se takvim podmetanjima i akrobacijama sluzi? konsekventno, da li si ti lud, ili glup u velikim razmerama? ili zajebavas? i jos konsekventnije, da li bi mogao da prestanes da pises ove nebuloze? nije da me vredjas svojim slepilom, sta god da mu je povod, vec licemerjem.
Sta ti mislis o najnovijem Utisku, odnosno o stavu OB?
bilo na nivou.
Link to comment
zamera im da su db agenti? a posle, preko vinske, kad je priteran u cosak, porucuje da je ono "db" zapravo neka "internacionalna skracnica za debila". jel znas ko se takvim podmetanjima i akrobacijama sluzi? konsekventno, da li si ti lud, ili glup u velikim razmerama? ili zajebavas? i jos konsekventnije, da li bi mogao da prestanes da pises ove nebuloze? nije da me vredjas svojim slepilom, sta god da mu je povod, vec licemerjem.bilo na nivou.
Ma ja mislim da se sve to protera s foruma, sve to licemerno i nebulozno a da se cela prica o PL nastavi u istom onom (iz strane u stranu, i pre "afere forumashi") tolerantnom tonu koji je postojao i dok nisu dosli "ludaci" ili "glupaci".Zar ti ne vidis nebuloze u onome sto je zastupala OB u sinocnjoj emisiji? Edited by melankolic
Link to comment
sacekajmo transkript emisije za finalne zakljucke.
Larko se vec izjasnio po tom pitanju i bez transkripta. Sto biste verovali nekolicini ludaka/ glupaka/ zahebanata koji su je i gledali?
Link to comment
aaaa, nisam gledao, ali sam snimio. čim se lebowski ucvelio, mora da je dobro očepila ćedu i 1 slobodu govora, temeljnu tekovinu borbe za slobodu. :(
...to ti kazem, ja volim tvoj sarkazam, ali na forumu...da tako pricas na b92 rekao bih da si indijanac...i ocepila ga je kurac, bila je prejadna...gusila ga je sa lukovicem kao da ceda iz njega progovara, pa amfilohije, dok na kraju nisu dosli do caleta, tu sam se izrigao i prebacio...sto li onda nije zvala lukovica u emisiju, nije dovoljno fin?...ne znam sta bi cedomiru da onako kulira i daje glupave odgovore, nemoguce da nije umeo bolje...i osim sto me olja nervirala do jaja, emisija je bila sranje...treba veran da je trejduje za miljkovicevu, cak i ona je postala zanimljivija i manje predvidljiva od olje...
bilo na nivou.
...jeste, najnizem... Edited by BigLebowsky
Link to comment
Larko se vec izjasnio po tom pitanju i bez transkripta. Sto biste verovali nekolicini ludaka/ glupaka/ zahebanata koji su je i gledali?
Odgovor je podrazumevao jos neke - relativizujuce - recenice sem ove koju je pomenuo Maistor.Licno ne razumem stav da se radi o domenu slobode govora, narocito kada je izgovori neko ko je bio zrtva najvece manipulacije bazirane upravo na zloupotrebi ove premise.Ali, ko sam pa ja da sve razumem. Laku noc.
Link to comment
...to ti kazem, ja volim tvoj sarkazam, ali na forumu...da tako pricas na b92 rekao bih da si indijanac...i ocepila ga je kurac, bila je prejadna...gusila ga je sa lukovicem kao da ceda iz njega progovara, pa amfilohije, dok na kraju nisu dosli do caleta, tu sam se izrigao i prebacio...
Samo da dodam. Dok se pricalo o Amfilohiju i kako Ceda ne odlazi u crkvu nakon one sramne liturgije na Djindjicevoj sahrani, bilo je pitanje za Cedu, parafraziram, a koga bi on birao za svestenike/ vladike po svojoj meri na sta je covek odgovorio da ne bira on patrijarha pa ne bi voleo ni da svestenstvo sastavlja vladu.Dalje, kad je pomenut Tata, odnosno na Oljino pitanje sta bi ga Ceda prvo pitao i na njegovu pricu o Cecinom koncertu i Tatinom prisustvu na istom, voditeljka je to pokusala da obesmisli kontrapitanjem, kao, vama su problem i oni (kako se izrazila da mi se setiti)... koji su bili na njenom koncertu, a on- ne oni jer nisu imali ni gde da izadju to vece nego onih desetak sto su elita Srbije... Edited by melankolic
Link to comment
...treba veran da je trejduje za miljkovicevu, cak i ona je postala zanimljivija i manje predvidljiva od olje...
Nisam gledao emisiju, nedelja veče je za NFL.Nisam siguran ko bi koga "trejdovao".Za razliku od Olje koja je sa Stud. B prešla na 92-ku (misliš da joj Mitrović ili Karić ne bi platili puno više?) Pera je otišeo na Pink pa onda u ono đubre (Skandal?) za koje je Pink klasa. Jbg, tone li tone..
Link to comment
...to ti kazem, ja volim tvoj sarkazam, ali na forumu...da tako pricas na b92 rekao bih da si indijanac...i ocepila ga je kurac, bila je prejadna...gusila ga je sa lukovicem kao da ceda iz njega progovara
transkript je keva, uskoro ćemo se naslađivati.inače, ja sam razumeo da je on došao kao šef lukovićeve partije, perun websajta ldp.moram da se odjavim skupa sa gazzom. db đenerali idu da buje i paje.
Link to comment
Ne slazem se sa Perinim angazmanom na Pinku i Skandalu (ali nisam u poziciji da mu preporucim da se zaposli na nekom drugom mestu jer neki misle da je u Srbiji dovoljno biti "protiv necega" i ziveti od toga), pogotovo ne sa nacinom na koji je odradio intervju sa ZM.
Jeste, i onaj u Ausvicu je samo pustao gas i to po zakonu, morao je od neceg zivjeti, iako je licno bio protiv Hitlera i na izborima nije glasao za njega.'melankolic', branis neodbranjovo. Pera je zasro sa ovim zadnjim tekstom. Sta da mu radis, morao je promisliti prije nego napise takvu budalastinu. Edited by Atreid
Link to comment
Jeste, i onaj u Ausvicu je samo pustao gas i to po zakonu, morao je od neceg zivjeti, iako je licno bio protiv Hitlera i na izborima nije glasao za njega.'melankolic', branis neodbranjovo. Pera je zasro sa ovim zadnjim tekstom. Sta da mu radis, morao je prmisliti prije nego napise takvu budalastinu.
Cekaj, jel Pera "pustio gas u Ausvicu" u tekstovima u Skandalu ili radeci za ZM? Koliko mi je poznato, za sada mu se zamera samo na intervjuu sa ZM, sto sam se i ja slozio da je ljigavo od njega... kao sto sam, par postova vise u odgovoru Miralemu, rekao sta sve zameram PL- u i da se ne slazem s tim da je trebao da napise to sto je napisao za forumase vec da one ostale nimalo ne zalim (ako neko zali Ljiljanu Smajlovic, eno je, neka je zali sa sve Radovanom K. koji isto tako kipi od muke sto mu ratnu friendicu tako vredjaju). Edited by melankolic
Link to comment
Cekaj, jel Pera "pustio gas u Ausvicu" u tekstovima u Skandalu ili radeci za ZM?
Nije, nego onaj. Pera je pustio gas u Feralu, i to iz dupeta. Edited by Atreid
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...