Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Utisak nedelje

Featured Replies

Obrisani su svi moji postovi u kojima sam kritikovala Cedu i LDP. /apropo njegovog gostovanja u Utisku./
Niko, ti li si?
  • Replies 21.3k
  • Views 2m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • +1000  Samo se podsetiti da je on izgubio svoje sve na svetu, i niko živ mu ne bi zamerio da se zaključao u sobu do kraja svog života.. .. A on je došao da u emisiji proživljava svoju tugu p

  • Pa evo, sama je sve rekla u ovoj objavi na Instagramu, ako se već nije moglo zaključiti iz sinoćnjeg nastupa. Nju izbori u Srbiji ne zanimaju, nju politika u Srbiji ne zanima, ona ne želi da se izjašn

  • Taihoskopija
    Taihoskopija

    A ja imam i baš svašta protiv ministarstva, malo je you had one job jebiga,  ovo je ogroman prospust u najosetljivijem kontekstu i momentu i malo je kao -> jeste zbuni te šaman žena koja đuska Gara

Posted Images

Obrisani su svi moji postovi u kojima sam kritikovala Cedu i LDP. /apropo njegovog gostovanja u Utisku./
Sestro, dobila si split topica i pole poziciju na Politikinom zabavniku. To mu ovde dodje kao 7 na lotou.http://www.parapsihopatologija.com/forums/...t=0&start=0
zamolio bih koleze forumase da obrate paznju na sledece aksiome:-melankolicev svet je podeljen na dobro i zlo-pera pripada silama dobra-sve sto pera uradi, obzirom da pripada silama dobra, je dobro. cak iako ne izgleda tako na prvi pogled. cudni su putevi dobra (i pere).-svako ko se suprotstavlja silama dobra (i pere) je zna se sta je, ono drugo.-neki, od navedenih u gornjoj stavci, su jednostavno zavedeni. ne znaju sta pricaju, ali pera ce im oprostiti.pera prasta, ali ne zaboravlja. dobar je on.
Ne slazem se sa Perinim angazmanom na Pinku i Skandalu (ali nisam u poziciji da mu preporucim da se zaposli na nekom drugom mestu jer neki misle da je u Srbiji dovoljno biti "protiv necega" i ziveti od toga), pogotovo ne sa nacinom na koji je odradio intervju sa ZM. Ne bih se koristio ni stilom koji se koristi PL (blizi mi je, u tom smislu, Teofil Pancic), kao ni kvalifikacijama na racun nekih ljudi (i tu mi je TP za primer) ali mislim da razumem sta im ustvari zamera.Sta ti mislis o najnovijem Utisku, odnosno o stavu OB?

Čeda nije morao da brani Peru zbog tog teksta , mogao je da kaže da je Pera punoletno lice i da on ne odgovara za njegove postupke , a za tekst objavljen na sajtu mogao je reći nešto diplomatsko u stilu da ga on ne uređuje , ali će da upozori na neke stvari onog ko ga uređuje.

Čoveče, ti nisi samo dosadan izgleda si i nepismen. Čovek ti kaže da nije gledao emisiju.Moli te da mu prepričaš šta je bilo. Nećeš da mu prepričaš, ali uporno hoćeš da kaže šta misli o emisiji. :blink: Tebi je to normalno?Mamlazi koji uređuju sajt su učinili da im vožd ispadne budala u prvih 20 minuta. Posle je sve bilo kako sam i očekivao.
Vidis, meni je van pameti da neko i posle splita (dela) teme prica o necemu o cemu nema blage veze. Zasto bih ja takvima bilo sta prepricavao? Uostalom, prepricavanje emisije je dao Big Lebowski u prvom postu na temu danasnjeg izdanja Utiska.
Čeda nije morao da brani Peru zbog tog teksta , mogao je da kaže da je Pera punoletno lice i da on ne odgovara za njegove postupke , a za tekst objavljen na sajtu mogao je reći nešto diplomatsko u stilu da ga on ne uređuje , ali će da upozori na neke stvari onog ko ga uređuje.
isti stav.
isti stav.
Nisi gledao emisiju. To je Ceda i rekao u emisiji, mozda ne doslovce tako.
Vidis, meni je van pameti da neko i posle splita (dela) teme prica o necemu o cemu nema blage veze. Zasto bih ja takvima bilo sta prepricavao? Uostalom, prepricavanje emisije je dao Big Lebowski u prvom postu na temu danasnjeg izdanja Utiska.
Čini mi se da si upravo ti insistirao na tome da me uteraš u ontopic, tj. aopravdano skretao pažnju na stavove OB, koje niti sam primetio večeras na B92 poštonisam gledaonisam gledaonisam gledaoUtisak, niti sam ih primetio u postu Lebowskog.

aaaa, nisam gledao, ali sam snimio. čim se lebowski ucvelio, mora da je dobro očepila ćedu i 1 slobodu govora, temeljnu tekovinu borbe za slobodu. :(

Čini mi se da si upravo ti insistirao na tome da me uteraš u ontopic, tj. aopravdano skretao pažnju na stavove OB, koje niti sam primetio večeras na B92 poštonisam gledaonisam gledaonisam gledaoUtisak, niti sam ih primetio u postu Lebowskog.
Evo ovde.
aaaa, nisam gledao, ali sam snimio. čim se lebowski ucvelio, mora da je dobro očepila ćedu i 1 slobodu govora, temeljnu tekovinu borbe za slobodu. :(
Cemu gledanje ako si vec doneo takav zakljucak o tome?

Edited by melankolic

Nisi gledao emisiju. To je Ceda i rekao u emisiji, mozda ne doslovce tako.
istina. sasvim jasno je rekao da su to licni stavovi PL.
Čeda nije morao da brani Peru zbog tog teksta , mogao je da kaže da je Pera punoletno lice i da on ne odgovara za njegove postupke , a za tekst objavljen na sajtu mogao je reći nešto diplomatsko u stilu da ga on ne uređuje , ali će da upozori na neke stvari onog ko ga uređuje.
Pa ako se nista ne izmeni na LDP sajtu, onda je Che lazov i demagog, a ako bude promena onda je diktator.Otkud znas, mozda je vec upozorio nekog ali su mu rekli da nije on taj koji ce u stranci da se bavi jos i uredjivanjem sajta. Pa mu sad neprijatno da prizna, da ne ispadne sonja...
Misliš na ovo oko Gazze i Larka? Pa dobro, ako je samo to u pitanju, slažem se sa njom oko toga.Uostalom, to sam već izrazio i na forumu, ne znam čemu tolika želja da ti ponovim.

Edited by henrik larsson

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.