Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Moj je utisak da je Larko izvukao jedino što je interesantno rekao gost u emisiji.
Dobro de, nije bas kao Veliki Brat ali nije ni za bacanje. Voditeljki cemo da oprostimo gafove; mnogo je simpaticna kad se onako, ne znam o cemu pricate, nasmeje. Edited by melankolic
Link to comment
Dobro de, nije bas kao Veliki Brat ali nije ni za bacanje. Voditeljki cemo da oprostimo gafove; mnogo je simpaticna kad se onako, ne znam o cemu pricate, nasmeje.
Lošem političaru i voditeljke smetaju.
Link to comment
Ma ja mislim da se sve to protera s foruma, sve to licemerno i nebulozno a da se cela prica o PL nastavi u istom onom (iz strane u stranu, i pre "afere forumashi") tolerantnom tonu koji je postojao i dok nisu dosli "ludaci" ili "glupaci".Zar ti ne vidis nebuloze u onome sto je zastupala OB u sinocnjoj emisiji?
da ponovim:
zamera im da su db agenti? a posle, preko vinske, kad je priteran u cosak, porucuje da je ono "db" zapravo neka "internacionalna skracnica za debila". jel znas ko se takvim podmetanjima i akrobacijama sluzi?
na ovo nisi dao odgovor, niti si se uopste udostojio da komentarises. a komentarisao si sve ostalo, ma kako nevezano sa slucajem bilo. stoga i moj zakljucak o selektivnom slepilu i licimurju.dakle?
...jeste, najnizem...
nisam ni rekao na kom je nivou bilo. Edited by Miralem
Link to comment

Gledam sad reprizu i pita je Ceda: - Da li ste citali od Umberta Eka - Ime Ruze?Olja odgovara: - Nisam. :s_w: Jebote, u pravu sam bio sinoc, sto sam izasao vani... <_<

Edited by Atreid
Link to comment

Nakon Utiska nedelje od juceras (da se melanColic ne navrzne na mene: NISAM GLEDAO - Maceo je vazniji od Olje&ChedeBede wink.gif )jasne su sledeci stvari: :lol: LDP je prosirio svoj krug botova koji obradjuju ovaj 4um, jer je osobi koja je stajala iz nika MelanColic dosadilo da se kucka, pa sad i njega, kao i Ukija, zastupa bot. Zato se nikima ucinilo wink.gif da melancolic razmislja linearno.A druga stvar, opet kazem da NISAM gledao UN, da se clanovi CK SLDPOJ ponasaju upravo na onaj nacin za koji su LArko i Gazza optuzeni od strane njihovog GuruProstacine PereLukovica zvanog Casica:utisak nedelje se nije takoreci ni poceo, a oni su vece obogatili ovaj topic sa gomilom postova na temu UN. Da je reda valjda bi ga stvAAAArno odgledali, pa bi onda seli da cukaju. Imam utisak da ili svi imaju TV kartice, pa gledaju utisak, a u isto vreme prate desavanja na 4umu (al' zamalo <_< ), ili i ne gledaju emisiju, vec na nevidjeno prepisuju recenice uz Prirucnika.Mada, kad covek bolje razmilsi, ne treba ni gledati Olja vs. Che De Vara duel. Bilo ih je vec, i sve se zna.To izgleda ovako:OB: "Odakle ti lova, frajeru?"Che De: "Dajem casnu Titovu pionirsku rec da cu, kao Jedini & Jedinstveni naslednik lika i dela Zorana Djindjica, cuvati i braniti nasu socijalisticku otadzbinu, bla, bla..."OB:"Odakle ti lova, frajeru?"Che De: "Dajem casnu Titovu pionirsku rec da cu, kao Jedini & Jedinstveni naslednik lika i dela Zorana Djindjica, cuvati i braniti nasu socijalisticku otadzbinu, bla, bla..."Zato sam si i priustio 2,5 sata dobre muzike... :rolleyes:

Edited by minka
Link to comment
Utisak izgleda pristojno, a O. Beckovic razborito, kada ima normalne goste koji mogu da pricaju 3-4 minuta bez nepristojnih upadica.
relativizatoru <_< mada ljajic, ono malo sto sam gledala... tesko je ponekad sacekati da on uoblici misao.
Link to comment

vec duzi period Olja smara do bola tako da vrlo biram da li da gledam UN...od ove sezone (septembra) Bidza je bio totalni hit, pa Toma kao kandidat sa kojim pocinje "kampanju" itd...postaje teshka za stomak...

Link to comment

Sad sam ujljucio Tv i video predlog u kome se pominje Zarko Lausevic. Jel moze neko da mi kaze sta je bilo u predlogu i zasto se pominje Lausevic?

Link to comment
Sad sam ujljucio Tv i video predlog u kome se pominje Zarko Lausevic. Jel moze neko da mi kaze sta je bilo u predlogu i zasto se pominje Lausevic?
RTS u emisiji Trezor emitovao snimak kad su radikali prekinuli predstavu Sv. Sava iz 1990. god.
Link to comment

Radi se o prekidu predstave "Sveti Sava" neke '90 ili '91 godine iniciran od strane pojedinih sveštenika, a čini mi se u izvedbi šešeljevih pristalica (rani šešeljevi radovi). Mislim da je Lauševiću nakon toga i prećeno. Bila je velika afera oko toga svojevremeno.

Link to comment

Vise ne gledam Utisak...jedino kad su izuzetni gosti. Koliko sam videla, svi su se nesto slozili u pocetku. Prava pitanja se ne postavljaju, tako da sam ugasila televizor. Nesto je pokusao N. Samardzic. U svakom slucaju, kao da prisustvujes razrednoj zajednici nekih ponavljaca, kojima ce najbolja ocena ako predju u sledecu skolsku godinu, biti dvojka, ako ne izgube pravo na skolovanje. Mnogo besmislenih pitanja, besmislenih odgovora, prezvakanih tema. Dosadno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...