Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Sada je počeo o Zoranu Vujoviću, da se Srbija neće smiriti dok se ne sazna ko ga je ubio, a sada je izvukao papire i neobovive dokaze da su Zorana Vujovića ubili US marinci.
Olja rekla pussy-u da zloupotrebljava smrt jednog madića, a ovaj samo što nije iskočio iz stolice. I on najozbiljnije fura tu priču kako su dečka ubili marinci. A sada je krenuo na patetiku. Koja je to ljiga od čoveka pa to je strašno. Povraća mi se. Za to vreme Čanak sve vreme mirno čita neku knjigu or smth.
Link to comment

Pravda onog malog što je poginuo i kaže da je uradio pravu stvar za Kosovo.I kaže da je to racionalno. A knjiga je :"Godine raspleta".

Edited by Jerry
Link to comment

"Otac Miša sad svog sina ne može da vrati...." "Ostao bez svog ognjišta, bez svog imanja, bez svog sina kojeg je gajio 20 godina..."Tata, ja sam danas uradio nešto važno! Tata, bio sam na mitingu, i uradio sam nešto protiv onih koji su nam babu zadavili u kadi!":suzica:

Link to comment
Ovakvo korišćenje smrti i porodične tragedije davno nisam slušao...
Htedoh da ostavim navijački CV kao highlight: Nekada sam išao na utakmice, od Splita do Zagreba, tukao se sa protivničkim navijačima, nije mi to bilo strano..., uz impresioniranost 1 mladim čovekom: Stao je pred tri Hamera puna žandarma i kaže im 'šta je?!'...... ali onda je počeo da poput najgoreg Goblina razvlači nečiji ugljenisan leš po svojoj političkoj trpezi. Taman kada pomisliš da ti to odvratno đubre i sramota ljudske vrste ne može biti gadnija nego što već jeste, on ponovo pomera granicu. Pa onda neki ljudi pričaju kako nam je potrebna opštenarodna sloga i zajednički cilj oko kojeg ćemo se okupiti sa ovakvim psihomanijacima kako bismo se iščupali iz blata. Yeah, right...
Link to comment
Ovakvo korišćenje smrti i porodične tragedije davno nisam slušao...
Pa njihova se koprofagija i bazira iskljucivo na koriscenju tudje nesrece. Ocekivala sam da ce biti djubre ovaj Vucic, ali da bas ovoliko zloupotrebljavaju smrt tog klinca- ogavno je previse i ako je od njih.edit: steka mi net, pa nisam sigurna- je l` to Canak sad rekao `Necu govoriti o tome, najke mi.` ? :lol: Edited by Joshua
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...