Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ja sam zakljucio da nervira delom i zato sto podseca na Stefana Milenkovica. Prljava DSS strebercina, mama i tata bogatuni ga poslali da zavrsi 4. razred gimnazije negde napolju...

Link to comment

Canak je faca, ali ne znam da li imam snage da se podvrgnem uobicajenom Vucicevom palamudjenju, zivci su mi se opasno istanjili...Gledam samo ako Canak obeca da ce biti u svom elementu. ;)

Link to comment

Imam ambivalentan stav. S jedne strane jedva čekam, s druge se pitam koliko ću izdržati da slušam pičkoustog.Polažem nade da će Čanak da mu objasni par stvari, u suprotnom će da radi x bez okolišanja.

Link to comment

Kako se žesti Pussylips... Čanak po običaju objašnjava neke stvari: "šta Koštunica misli to Velja govori."što reče Hattori samo čekam da ovaj krene sa razotkrivanjem spina za koji sam znala da će krenuti kada je objavljeno da je onaj klinac poginuo. :yucky:Čanak ne odustaje od "Koštunica doktor Vojislav". :lol:

Link to comment
daj prichajte. em nemam nashta da gledam, em i da imam - ne bi mogla da gledam :unsure:
Prošlih 15 minuta Vučić lamentira kako je u mladosti išao na utakmice u Zagreb i Split i mlatio se sa protivničkim navijačima. Sada je počeo o Zoranu Vujoviću, da se Srbija neće smiriti dok se ne sazna ko ga je ubio, a sada je izvukao papire i neobovive dokaze da su Zorana Vujovića ubili US marinci.
Link to comment

Vučić čita neke papire i kaže da pokreće istragu o smrti onog huligana u američkoj ambasadi.Optužuje medije za smrt mladića.

Edited by Jerry
Link to comment

"Još od kad su Lakedemonjani ubili izaslanika, pa ih zbog toga kaznio persijski kralj Darije Treći, niko nije napao ambasadu jedne strane zemlje..."Vučić demonstrira zavidnu erudiciju, gledao je 300 :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...