Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

5 hours ago, Shan Jan said:

 

Al kljucno je sto je Utisak sustinski mrtav, samo Olji niko to nije javio. Vrti istu pricu koja je bila aktuelna '93. a svet pa i mi se promenili jedno 3 puta u medjuvremenu.

 

Ne vrti Olja istu priču nego ovo naše društvo sa repriziranjem istih političkih glava. Jbni Šešelj i Dačić su i dalje na političkoj sceni, a dokle je tek dogurao nekadašnji ministar informisanja...

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, pt 2.0 said:

Razlog što je meni povremeno dosta UN uopšte nije do kvaliteta UN, već do toga da kod nas više ne postoji javno mnjenje, pas laje vetar nosi zajahala mafija a ljude uglavnom mrzi da se cimaju i žive svoje bablove komfora i prividne slobode i to će tako da se taljiga dok većini voda ne dođe do grla. Da bi angažovanost imala smisla ona mora da proizvodi neki efekat u zajednici. Mi smo došli do stadijuma kad sve može.

Nije UN kriv za to nego oni sa najviše moći i uticaja u društvu koji su kreirali baš takve okolnosti da bi njihova bestijalnost mogla da prolazi.

Pa ja upravo o ovome i pricam. Ne kazem ja da je UN sam po sebi los, to je bila vrhunska emisija do nekog momenta na B92. Ja sam je obozavao. A sad odgledam mozda jedan dva godisnje i to me samo podseti sto sam prestao da pratim. 

 

Takodje, ovde kao da se zaboravlja da su 90tih ti isti politicari bili u protestima, bio je ozbiljan fajt sa Slobom, neki su nazalost i glavom platili. Ali ti ljudi su proslost. Neki su politicki postali nebitni, neki su besramno presli u SNS/SPS, neki postali lazna opozicija a neki se okrenuli drugim stvarima u zivotu. Ta generacija vise nije bitna na nasoj politickoj opozicionoj sceni i njihovo filozofiranje nas nece izvuci odavde. A istovremeno imas neke ljudi koji se bore on the ground. Neki opozicionari, manje poznati, verovatno rade krvav posao. Mnogi ali mnogi obicni ljudi se hrabro bore, potpuno ostavljeni na vatrometini. Ako ona ne vidi potrebu da njih stavi u prvi plan, da pokrene neki aktivizam na tom najljudskijem nivou... ja nemam sta vise da je gledam. Ako hocu da se nerviram zbog toga sta radi vucic, imam na sve strane da to vidim i bez njenih utisaka. Ako hocu da se nerviram sto nas Bota i slicni i dan danas jebu zbog svog ega, mogu da to vidim bez da ih slusam kako trabunjaju u studiju. 

 

Edit: naravno da je to njena emisija i moze sa njom da radi sta hoce. Ja samo iznosim moje misljenje da to kako je vodi vec dugo vreme pretvorilo u nesto sto nije vredno gledanja.

Edited by Shan Jan
  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, msv said:

 

Anđusove emisije više nema :fantom:

 

Zli jezici bi rekli da ni Anđusa više nema.

Link to comment
2 minutes ago, Klara said:

 

Ne vrti Olja istu priču nego ovo naše društvo sa repriziranjem istih političkih glava. Jbni Šešelj i Dačić su i dalje na političkoj sceni, a dokle je tek dogurao nekadašnji ministar informisanja...

Ne zaboravi u sta su se pretvorili nekadasnji dragi gosti Dinkic, Ceda, Sutanovac, Canak i slicni. Ja bih izvukao neke pouke iz toga a ne trubio kako su problem Seselj i Dacic u 2024.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
18 minutes ago, msv said:

 

Anđusove emisije više nema :fantom:


Olja ni frizuru nije promenila, Andjus se transformisao iz Jablana BB Show u milf huntera

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Shan Jan said:

Ne zaboravi u sta su se pretvorili nekadasnji dragi gosti Dinkic, Ceda, Sutanovac, Canak i slicni. Ja bih izvukao neke pouke iz toga a ne trubio kako su problem Seselj i Dacic u 2024.


Nemoj da pricas takve stvari ovde, to nije tacno i to ne sme :happy:

A ni tvoj spisak jos nije gotov

  • Haha 4
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
4 minutes ago, Ratamahatta said:


Nemoj da pricas takve stvari ovde, to nije tacno i to ne sme :happy:

A ni tvoj spisak jos nije gotov

sto rekose neki zluradi komentatori na portalima - sva sreca da je cane napravio incident da ima o cemu da se pise inace bi Chadda morao sa sjebanim kolenom da ide po ulici gladnih i da se bije opet 

  • +1 4
Link to comment
2 hours ago, б1lme3 said:

 

konstanto podgrevaju nacionalne probleme, po potrebi ih kreiraju ili potpuno izmisljaju upravo da se ne bi pricalo o tim zivotno vaznim temama


Zar nije i ovo od sinoc to isto?  

U cetvrtak/petak kad prestane hajp o ovome i kad Olja kaze svoje a Cane svoje, neko ce sa delayom javiti da se u ponedeljak i ili/utorak desilo nesto vazno sto nam se direktno ili indirektno userava u zivote, ali je medijski bilo preplavljeno ovime 

Svi su isti nas zajebavaju
 

Link to comment

Poenta utiska nedelje je utisak nedelje. I tema koja se oslanjala na to. Ova tema (valjda sto i sama emisija) se vrti oko Vucica. A nedelja se (na zalost ili na srecu) uopste ne vrti oko Vucica. Nekad oko zvezde i partizana, nekad oko breskvice i ramonde, nekad oko veterinara i doktora, nekad oko britanske princeze, a nekad oko Caneta. Neko napisa da je ovonedeljni utisak nedelje utisak nedelje. Kad bi ovakavi utisci razblazili one cemerne i kad bi jedan utisak bio nesto pozotivno sto uradi bilo ko iz vlasti tokom nedelje, ta emisija bi bila zanimljiva. Uz naravno vise kopanja po tv sadrzaju (Ivanovic, Kesic, muskarci, Instagram, fejs, TikTok prezvakaju sve do nedelje). 

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Heaviside said:

Jesi slušao point guts? meni bolje od šeste lične koja mi je bila najbolji domaći basket podkast.


Nisam dugacko mi je to sve, i Jovanovica sam slusao na pocetku jer nije to podkast trziste bilo pretrpano. Sad ne mogu ni Milicica da poteram jer mi se kicma jezi od likova koji ne mogu da povezu 3 recenice bez brt, cekacu da neko to isece lepo u delove pa da ne moram opet da slusam kako je krjo zidove po kuci, slupavao kola i jahte i kako je Kevin Lav pickica :D 

 

Link to comment

Pa to je kao sto u virtuelnoj kafani ili kladionici. 

Edited by Moonwalker
Link to comment
9 hours ago, Frank Pembleton said:

Tu sad dolazi pitanje : Šta je to novo? Koji su parametri pa da kažemo da je nešto "bolje"?

 

zna se ko zna odgovore

 

Happy Dance GIF by Videomite

 

  • Haha 2
Link to comment

Danas sve vreme mislim, na osnovu novih saznanja, kako bih bilo kul da zovem na telefon i kazem Canetu da nisam nikada cuo neku pesmu al je knjiga bas dobra i da treba da pise cesce

  • Haha 2
Link to comment

Ako me nešto nervira to su dušebrižnici sa Tvitera koji su pali s Marsa i sad oni objašnjavaju okolo šta je red, šta bi kako trebalo, šta ne valja a šta valja...kako li će da reaguju kad saznaju da je gnevni mladi roker svojevremeno pozvao ceo stadion da mu popuši...:gospode:

Edited by ragasto
  • +1 5
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...