Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

36 minutes ago, Moonwalker said:

Meni je sve ovo urnebesno smesno. Mora da je do mene.

 

A zanimljivi mi svi ti rokeri koji pronadju boga kad odrtave pa treba neko da ih gleda.

 

Btw sa ljudima kojima oslabi sluh, problem ponekad nije do jacine, vec i do frekvencije zvuka, pa nesto cuju, a nesto ne. Nazalost imamo clana porodice sa tim problemom koji nece aparat. I posledicno razne situacije.


Obično u onom periodu kad se skinu sa svih govana koja su decenijama unosili u sebe. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
41 minutes ago, Frank Pembleton said:

odbija da shvati da je taj koncept iscrpljen


pa čim se ništa novo a bolje nije pojavilo, ne bih rekao da je koncept iscrpljen. a to sa Vesićem bih baš voleo da vidim, nju nije uspeo da "rašrafi" jedan Nebojša Čović.

@Jimmy Kowalski tebi i dalje nije jasno da je svađa počela pre nego što su se uključile kamere?

  • +1 7
Link to comment
18 minutes ago, aram said:


pa čim se ništa novo a bolje nije pojavilo, ne bih rekao da je koncept iscrpljen. a to sa Vesićem bih baš voleo da vidim, nju nije uspeo da "rašrafi" jedan Nebojša Čović.

@Jimmy Kowalski tebi i dalje nije jasno da je svađa počela pre nego što su se uključile kamere?

Tu sad dolazi pitanje : Šta je to novo? Koji su parametri pa da kažemo da je nešto "bolje"?

 

Njoj je sad vrh popularnosti da joj je Cane izašao iz studija.

Pri tome to je posledica bizarne svađe.

Ali dobro tu se svakako nećemo složiti.

Link to comment

(već pomenuto) Slabovide i nagluve osobe ne bi trebalo tretirati kao invalide; ja imam dioptriju -5, bez naočara sam slepac, zato ih nosim, ne očekujem font 50 ili bilo kakvo prilagođavanje drugih. Trebalo bi da isto važi i za nagluve.

-----

Što se tiče emisije, čuo sam nešto što nisam znao od oba gosta, tkd je OK.

Link to comment
32 minutes ago, aram said:


pa čim se ništa novo a bolje nije pojavilo, ne bih rekao da je koncept iscrpljen. a to sa Vesićem bih baš voleo da vidim, nju nije uspeo da "rašrafi" jedan Nebojša Čović.

@Jimmy Kowalski tebi i dalje nije jasno da je svađa počela pre nego što su se uključile kamere?

 

Sve i da jeste, ona je ta koja je krenula bezobrazno da se obraca gostu kada je emisija krenula. Za to bi je svako normalan naduvao..

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Sve i da jeste, ona je ta koja je krenula bezobrazno da se obraca gostu kada je emisija krenula. Za to bi je svako normalan naduvao..

početak emisije je zvučao kao da Olja želi da bude prisna sa Canetom i da predstavi njegovu knjigu sa takvom bliskošću i nežnošću kao da predstavlja knjigu nekog najrođenijeg sa nežnim glasom i sjajem u oku, međutim pošto to nisu vlada, šaper i krle sa druge strane stola, sa kojima se može, kako legenda kaže, popiti prijatna novotalasna kafa, a usput joj otpevaju špicu o punoj glavi utisaka i zahvale se na drugarstvu, kako maniri jelte nalažu, nego jedan asfaltni cane od koga se može očekivati manjak reciprociteta u drugarstvu , završilo se sa: "što bre tako tiho pričaš"  "ne deri se", "ko se dere, idem" ... 

Link to comment

Cane nije jos nista rekao, a Olja je krenula da jebucka sa: Hvala sto ste ovde iako me ne cujete.

 

I to je bas onako to rekla da se videlo da podjebava.

 

Pitanje je sta bi bilo da je samo rekla: Hvala sto ste ovde.

 

Mozda bi Cane samo iskulirao sve i dao neki normalan odgovor. Ovako je bio u fazonu, em te ne cujem, em me podjebavas.

 

Mozda je lik bio u fazonu, ok, trudicu se da te cujem i toeto, necu praviti dramu, ali kada je uzela da ga bocka oko toga jos, to nije mogao da odcuti.

 

Necemo saznati sta je istina dok ne pronadjemo masinu koja nas vraca u proslost i gde onda mozemo da biramo alternativne scenarije.

Edited by Hele
  • +1 1
Link to comment
43 minutes ago, Hele said:

 

Necemo saznati sta je istina dok ne pronadjemo masinu koja nas vraca u proslost i gde onda mozemo da biramo alternativne scenarije.

 

:lolol:

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Nju bi minimalno koncentrisani Vesić rašrafio i odveo u histeriju.

 

Vesić može samo da njače dok neko drugi priča. To su njegovi diskusioni dometi.

  • +1 4
Link to comment

Sudar dva krhka ega, mislim i jedno i drugo vec decenijama su poznati po bezobraznom ponasanju i veri u svoju bitnost. 

 

Al kljucno je sto je Utisak sustinski mrtav, samo Olji niko to nije javio. Vrti istu pricu koja je bila aktuelna '93. a svet pa i mi se promenili jedno 3 puta u medjuvremenu.

  • +1 5
  • -1 1
Link to comment

Svaka njena emisija od nastanka se svodi na borbu ljudi koji bastine prozapadne vrednosti protiv sila mraka. I sve se uvek na kraju vrti oko raznih politicara i politicarcica, kao da je obsednuta nekom njihovom bitnoscu. Pri tom, gosti su joj u 99% slucajeva metuzalemi koji su bili u najboljim godinama tokom 90tih i nosili tu borbu. Otprilike ko kad se okupi prethodna generacija moje familije i prica o SFRJ i "nasoj slovenskoj dusi" a omladina sa Balkana ili vise nije tu ili zivi neki potpuno drugaciji zivot. Glavu dajem da ljudi ispod 40 godina ne cine ni jedan procenat gledalaca Utiska Nedelje.

 

Rat je prosao, sve partije igraju kako Zapad zeli, nacionalizam je mnogo manje bitan nego nekada. Nasi danasnji glavni problemi su neke stvari koje tada nisu imale primat a ona kao da to nije shvatila. Ogromna zagadjenost, guzve u saobracaju, divlja gradnja, velike cene nekretnina, imigracija, korupcija, los zdravstveni sistem... i kad se bavi tim stvarima opet je to vise slagvort da se prica o politici. 

 

Insajder sa Brankicom je bio dobar primer emisije koja se bavi aktuelnim problemima drustva. To je drugi format al mislim da shvatate :)  

  • +1 4
Link to comment

Nije Utisak mrtav, razlika je u tome što druga strana (sa kojom se ona pegla više od 30 godina) danas ima svoje televizije na kojima gostuju u kontrolisanim uslovima. Baš bih voleo da vidim junaka koji bi danas došao kod nje...Čović, Vučić, Brnabićka...

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

 

6 minutes ago, Shan Jan said:

Rat je prosao, sve partije igraju kako Zapad zeli, nacionalizam je mnogo manje bitan nego nekada. Nasi danasnji glavni problemi su neke stvari koje tada nisu imale primat a ona kao da to nije shvatila. Ogromna zagadjenost, guzve u saobracaju, divlja gradnja, velike cene nekretnina, imigracija, korupcija, los zdravstveni sistem... i kad se bavi tim stvarima opet je to vise slagvort da se prica o politici. 


"Aktuelni problemi društva" koje nabrajaš(*) su direktna posledica radikalske politike.

Razglabanje o zagađenosti ili o gužvama u saobraćaju je mlaćenje prazne slame doklegod u skupštini sedi lopovska ekipa.

 

(*) osimi imigracije, kakva problematična imigracija, došli srilančani pa nam otimaju poslove?

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...