Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Sad premotavam gde sam ga zadnji put slušao - kod Galeba, ali nisam izdržao duže od 10minuta.

Tad nije imao sluške, ali je nosio naočare za sunce u stanu. Valjda da ga ne prepozna Galebova žena....

  • Haha 2
Link to comment

Gde odoše ljudi...

 

Cane uvek provocira, no to danas ne prolazi svugde i uvek. Za Olju sam napisao, nisu joj gazdovali ni Čović ni Vučić pa (pretpostavljam) ni Cane.

 

Šta i ako je nagluv, niti je sramota niti je to nešto nerešivo. Na prošlogodišnjoj konferenciji se vidi da je imao monitor, nešto slično je moglo i ovde da se uradi. Tu je najdeblji kraj izvukao ovaj PGP urednik, i to zasluženo.

 

Ali izgleda da je pre utiska palo neko vikanje koje nismo videli, dve jezičare su se pokačile i to je sve. 

 

Malo publiciteta će dobro doći i njoj i njemu, danas je nažalost jedino skandal bitan, neka se javno pomire sutra i ćao.

Link to comment

Pera Janjatovic kaze da nema pojma sta se desilo, kaze nesporazum, ne spominje nikakav sukob pre emisije.

 

Olji naivnoj isto nije jasno sto ode covek. Posto je sasvim normalno da se gostu ironicno podmehne sto ne cuje, pa nek za vreme reklama ode i trkne da kupi sluske i prestane da vice na njih. Mozda Cane otisao do radnje, ali nije mogao da nadje otvorenu, a ona nije htela da ga ceka i nastavila emisiju bez njega..

Link to comment
4 hours ago, Kristalno jasna said:

ova knjiga što mu je Olja promovisala , ukrštene reči, Laguna rs dala odlomak, ima i ovo :D

 

"Mesto glave - ekran.

Da li si srećan?

Politički korektan.

 

Na pokretnoj traci

nadaš se boljem,

zakači se za nebo,

nađi mesto svoje."

 

Ovo su samo naslovi, jel tako?

Link to comment
4 hours ago, Kristalno jasna said:

ova knjiga što mu je Olja promovisala , ukrštene reči, Laguna rs dala odlomak, ima i ovo :D

 

"Mesto glave - ekran.

Da li si srećan?

Politički korektan.

 

Na pokretnoj traci

nadaš se boljem,

zakači se za nebo,

nađi mesto svoje."

omashio vek, ali cenim da moze da ima publiku. realno, ovo bi bilo krsh i 1987.

  • +1 1
Link to comment

Generalno, kada je Cane u pitanju: gotivim muziku Partibrejkersa, on sam je umeo reci poneku pametnu, ali te nejgove prozivke, odbadanja, nikad mi niej bilo kul, ni duhovito, mislim se, i oni koji mu tolerisali, tolerisali, jer Cane to radi, da je neko drugi, nalupali bi ga kao staru kantu, inace mi se gad ekultovi licnosti, bilo kakvi pa tako i vorsipovanje Caneta,a i za reliogoznog coveka, slabo postuje bliznje  svoje, sa svojim uvredljivim komentarima, cak sam jedno vreme mislio da se smirio s godinama, jok sad je jos i izčapeo, pa je jos i gori sudeci po anegdotama ovde..a na Agelastu, koji inace ne mirisem, je bio super, kako inace ume i da bude neretko on, i to je deo njega...kompleksna licnost, mozda ga ja i ne kapiram, generacijski jaz išpak postoji, ali meni ta njeghova spustanja nisu ni simpaticna, ni duhovita..nisam gledao, ali cuh od druge drage osobe bas komentar, da se iznalupetao u podkastu snaga uma..sto s enapustanja Utiska tice, iskreno, who cares?

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, ragasto said:

Gde odoše ljudi...

 

Cane uvek provocira, no to danas ne prolazi svugde i uvek. Za Olju sam napisao, nisu joj gazdovali ni Čović ni Vučić pa (pretpostavljam) ni Cane.

 

Šta i ako je nagluv, niti je sramota niti je to nešto nerešivo. Na prošlogodišnjoj konferenciji se vidi da je imao monitor, nešto slično je moglo i ovde da se uradi. Tu je najdeblji kraj izvukao ovaj PGP urednik, i to zasluženo.

 

Ali izgleda da je pre utiska palo neko vikanje koje nismo videli, dve jezičare su se pokačile i to je sve. 

 

Malo publiciteta će dobro doći i njoj i njemu, danas je nažalost jedino skandal bitan, neka se javno pomire sutra i ćao.

Auh, koliko je Bare harizmaticiniji, zanimljiviji i duhovitiji od Caneta.

Ne znam ko se jos lozi na brejkersa, pogotovo kad pocne da oteze.

 

Link to comment

Mrtva trka što se tiče harizme na toj konferenciji, Bare je par puta pričao u cigaru a ne u mikrofon.:D

 

Vidim da ih klinci slušaju i danas, prilično redovno sviraju.

@brusli

Link to comment

Btw retki su kolumnisti Politike koji nisu uberidioti, dvaes godina unazad sigurno.

Edited by Hermetico
Link to comment
20 hours ago, Hermetico said:

...ušao je lik, devojka mu (čini mi se) Japanka i ovaj je počeo da je zajebava što je Japanka (al baš zlobno, kao nakotili ste se ovde Kinezi). Zamalo su ga spasli batina...

 

  • Haha 4
Link to comment
11 hours ago, brusli said:

Kod Caneta je jedino cool sto je otisao da zivi u Zrenjanin, nije ostao u Beooooogradu.

Beše i Vranjković?

Link to comment

Nije isto, ovaj Pikac iz Roda je mislio da mu je japanka bliska školska drugarica, a cane iz prepriča je više fazon, kinezi - imperija, ekspanzija, uzimaju radna mesta, jedu kućne ljubimce :D

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...