Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

pod pretpostavkom da se zvuk prema canetu krece brzinom od 60km/h a cane je u vozu koji ide u suprotnom smeru i nosi slusne aparate koje su sanse da ce erik da pojede bananu 

ja cu ko cika djordje na temi domace serije da upadnem i da kazem 'ne gledam domace serije A BOGAMI NI ONE IZ REGIONA :D

E tako i ja, ne pratim utisak a bogami ne gotivim ni olju ni caneta - oboje su zatvoreni u, pazi sad, svojim eko odajama koje ponavljaju samo ono sto njima odgovara i vrte istu pricu 30 godina, neka su se sreli mada ni jedno ni drugo nisu izasli nista bolji iz ove situacije...  

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

a kakve to tačno veze ima sa njenim nastupom večeras?

 

 

apsolutno je jednako kao i omalovažavanje bilo čijeg hendikepa

 

Pa ima ako je on svesno podjebava. Zato sto nije isto reci stvarno gluvoj osobi 'idi i kupi slusni aparat' i nekome ko nije gluv nego te podjebava. Slazem se da nije u redu tako reagovati generalno, svakako je mogla da ga iskulira, ali ziv je covek, iznervirala se, rekla u afektu nesto sto je svako od nas rekao nekom u svom okruzenju milion puta. 

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, Blojler said:

pod pretpostavkom da se zvuk prema canetu krece brzinom od 60km/h a cane je u vozu koji ide u suprotnom smeru i nosi slusne aparate koje su sanse 

ovo nešto za matematičku gimnaziju :D

Link to comment
11 minutes ago, Blojler said:

pazi sad, svojim eko odajama

 

Eho. Eko je skraćenica od ekološki u srpskom, osim na Radio Beogradu, gde potpuno idiotski označava EPP.

Link to comment
39 minutes ago, SaZakasnjenjem said:

Zvučalo je da ga je ponudila da promeni mesto, istini za volju.

 

Zato Olja treba da razjasni o čemu je reč ako postoje olakšavajuće okolnosti po nju, ovako ona ispada najvećim delom krivac za svinjariju.

Link to comment

Olja sa Canetom može da bude najbolji drugar, mogu privatno da se zajebavaju i časte kako im volja. Mene to ne zanima, ja to ne moram da znam.

Ona bi trebalo da je neki jebeni profesionalac i da je naučila nešto posle ovoliko godina.

Imala je savršen momenat da iskulira, par sekundi do reklama nije mogla da se strpi.

Jadno.

 

Edited by dùda
  • +1 4
Link to comment

Od svih gostiju (dosad), samo je Cane nije čuo kako treba (jer Olja priča kako priča), pa je predložio da se titluje.

 

Posle je otišao zato što je:

a) zaključio da je do kraja emisije neće razumeti šta priča (pa bolje da ode na vreme),

b) čuo kad mu je rekla da promeni mesto i da kupi slušni aparat i da ne viče, pa se iznervirao i otišao.

 

Ako Cane ne čuje dobro, logičan odgovor je pod a).

-------

Sa Oljine strane, jbg, mislim da ni ja ne bih dozvolio da me neko podjebava u mojoj emisiji (u fazonu pričaš tiho i nerazgovetno, aj titluj se).

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment
15 minutes ago, stray cat said:

Posle je otišao zato što je:

 

c) Olja mu rekla da treba da počne da se ponaša normalno i da ne viče na njih ostale u studiju od početka, na šta je on začućeno reagovao sa: "Šta?!?"

 

Uočiti kako je Olja bez problema pojačala glas u trenutku kad mu govori da treba da kupi aparat.

Edited by vememah
  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Blojler said:

pod pretpostavkom da se zvuk prema canetu krece brzinom od 60km/h a cane je u vozu koji ide u suprotnom smeru i nosi slusne aparate koje su sanse da ce erik da pojede bananu 

ja cu ko cika djordje na temi domace serije da upadnem i da kazem 'ne gledam domace serije A BOGAMI NI ONE IZ REGIONA :D

E tako i ja, ne pratim utisak a bogami ne gotivim ni olju ni caneta - oboje su zatvoreni u, pazi sad, svojim eko odajama koje ponavljaju samo ono sto njima odgovara i vrte istu pricu 30 godina, neka su se sreli mada ni jedno ni drugo nisu izasli nista bolji iz ove situacije...  

eh, domaće i regionalne serije ne gledam iz razloga koji je ovde već naveden. meni, nagluvom na desno uvo, potrebno je podići zvuk pa kada ulete reklame moja žena doživi 1 stres. da ih titluju, da udovolje gluvima, možda bih i pogledao nešto.

 

sto se tiče UN isto ga ne gledam jer se vrti ista ploča goinama. a i olja je dosadna sa svojim uvodnim monolozima izrečenim sa puno patosa. cane isto. bio mi je dobar u rimtutituki, dobra je bila i svirka no, kada sa 60 i kusur pokušavaš da izigravš facu od 30 godina malo mi je degutantno. normalo je kada si buntovnik i faca sa 20 - 30. a i ide mi na živce način na koji priča.

Edited by đorđe geprat
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Malo vam je trebalo da krene polivanje po Olji :mellow:

 

Evo ja npr nosim naočare, dioptrija -3 . I ako hoću negde da gostujem gde se nešto gleda (tipa nekog kviza) da li treba da ponesem naočare ili da zahtevam od domaćina da mi stavi TV ispred nosa?!?! 
 

No, dobro, bar smo otkrili, posle 30 godina, da Olja priča tiho, sebi u bradu i da je forumaši takodje slabo čuju/razumeju. Na šta se, do sad, niko živi nije žalio….
 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Evo Olja kaže da nema pojma zašto je Cane otišao, valjda misli da kad nekom kažeš da treba da počne da se ponaša normalno to nije uvredljivo.

 

Quote

„Zoran Kostić Cane je napustio emisiju. Najiskrenije ne znam zašto je otišao i verujem da će biti prilike da nam on odgovori na to pitanje“, rekla je nakon toga voditeljka Olja Bećković.

https://n1info.rs/vesti/cane-iz-partibrejkersa-dosao-u-utisak-nedelje-pa-odmah-napustio-emisiju/

Edited by vememah
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...