Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

pa u tome je stvar, što će publika vremenom da pređe na podkaste, koji su tematski i filozofski raznovrsniji, sa više uglova gledanja, nije da joj se zavidi i niko ne osporava da je emisija njena i da može da radi šta hoće 

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment

Pa dobro, publika predje na podkaste, ona ne zaradjuje vise, cao, zdravo. Penzija… Da smatra da joj treba savetnik verovatno bi ga dosad nasla. Mozda i hoce.

 

Realno malo je ovo vreme gotovansko, gde bi svi nekako brzu lovu na necem sto se drugi cimao da napravi.

Edited by Moonwalker
  • +1 3
Link to comment

U svetu u kome se stalno forsira promena, Olja ostaje konstanta i drzi se forme iz nekog svog razloga, ne znam kog.

Ne zameram joj. Njena emisija.

Ima milion razlicitih sadrzaja, pa mislim da nije tesko da nadjemo sta nam odgovara.

Inace, ni tv ni UN ne gledam cesto, nekad mi se cini da je ta emisija spona, ista kao nekad, jer malo toga ima da lici na televiziju sa kraja proslog veka.

Link to comment
8 hours ago, Frank Pembleton said:

Ma Olja je osoba koja gura isto 100 godina i odbija da shvati da je taj koncept iscrpljen.

Mislim, "mora od nečeg da se živi" ali brate, ovoga će biti sve više.

Ona zapravo ima sreću što je "lepeza likova" ovih na vlasti skup debila i plus što neće da joj dođu u emisiju. Nju bi minimalno koncentrisani Vesić rašrafio i odveo u histeriju.

koncept je manje vise oki samo je postao besmislen kad je vucic odlucio da on i ovi njegovi poltroni vise ne dolaze u emisiju.

iz nedelje u nedelju dolaze istomisljenici i zbore  jedno te isto. jednostavno nema diskusije i dzaba onda i strasni  nedeljni utisci kojih ima na pretek.

i sami volimo da se povremeno  " pokacimo" sa neistomisljenicima. dosadno je bez njih.

beckovicka je ranije umela na osnovu gosta rezimlije ubode jednog dobrog koji ume da  na pravi nacin parira tom nekom skotu spsovcu ili snsovcu.

verovatno joj i zbog toga pada koncentracija. sad je daj sta das.

ovo sa canetom, mislim da je sebi dala previse za pravo. morala je vise da se potrudi ali sve u svemu big deal.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Meni ne nedostaju predstavnici rezima. Imaju sve zive medije sa kojih truju 24/7, sa njima dok su na vlasti nema smislenog i civilizovanog dijaloga, jer nastupaju bahato. U predstavnike rezima ubrajam i neku Zekicku i slicne spodobe, ne samo SNS/SPS funkcionere.

 

  • +1 3
Link to comment

Pored toga i gledanost je mizerna u odnosu na B92 period, pa emisija nema ni približno masovan efekat kakav je nekada imala.

Link to comment

dobro to, to je sa svim televizijama, od kada je internet postao brži medij od TV-a, nije samo do emisije

Link to comment

Quote

Negde na samom početku osamdesetih kada je bio Cane mlad panker, a Vlada Brada gradski lik, desetak godina stariji od njega, Cane je uspeo da dobije picajzle, pa je uzeo par komada i stavio u kutiju od šibica. U jednom trenutku sreće Vladu koji ide sa raskopčanom košuljom i maljavim grudima, izvadi kutiju šibica, otvori je i kaže "Vlado, evo ti jedna picajzla" i ubaci mu u grudi. Ovaj, misleći da se Cane zajebava, odlazi kući i sutra ujutru počinje da se češe.

 

  • Haha 5
  • Hvala 1
Link to comment
18 minutes ago, Kristalno jasna said:

dobro to, to je sa svim televizijama, od kada je internet postao brži medij od TV-a, nije samo do emisije

 

Jednim delom jeste. Ali sa nacionalnom frekvencijom i jednocifrenom pozicijom kod operatera ni taj efekat ne bi potpuno izostao.

Link to comment
14 minutes ago, SaZakasnjenjem said:

 

Jednim delom jeste. Ali sa nacionalnom frekvencijom i jednocifrenom pozicijom kod operatera ni taj efekat ne bi potpuno izostao.

ma naravno da ne bi, al stoji da je nju vreme pregazilo

 

jbt telefonsko uključenje, to je i anđus izbacio iz emisije kabinetskog tipa

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Mene podkasti smaraju, nekako su predugacki, a i nekako se osecam kao da sam se random zatekao na kafi, a lik koji me zvao na kafu je u zadnji momenat otkazao i javio mi tek kad sam stigao na kafu, a on je zajednicki prijatelj ovih koji pricaju, a ja ih od ranije ne znam. Jebote kolika recenica, e sad znate kako se osecam kad gledam/slusam :D

I onda eto sta cu... Tu sam, smeskam se kao mhm, da, ok, i cekam da krenemo kuci 

Trebaju mi hajlajci i shortovi odatle ili digest od 15-20 min da ide i to je ok

Od domacih podkastova mi je najbolji Radioaktivni Komarac, svidja mi se voditelj kako radi poso, edukovan, nenametljiv, postavlja konkretna i hrabra pitanja, kao da nije podkast nego bas ono, to the point. 

I dobra je Sesta Licna samo sam prestao da slusam jer je pocetkom korone bilo TOLIKO JEBENOG kontenta svuda da sam 80% stvari morao da odjebem jer prosto nema vremena

 

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ma naravno da ne bi, al stoji da je nju vreme pregazilo

 

jbt telefonsko uključenje, to je i anđus izbacio iz emisije kabinetskog tipa

 

Anđusove emisije više nema :fantom:

  • Tužno 1
Link to comment
21 minutes ago, Ratamahatta said:

Mene podkasti smaraju, nekako su predugacki, a i nekako se osecam kao da sam se random zatekao na kafi, a lik koji me zvao na kafu je u zadnji momenat otkazao i javio mi tek kad sam stigao na kafu, a on je zajednicki prijatelj ovih koji pricaju, a ja ih od ranije ne znam. Jebote kolika recenica, e sad znate kako se osecam kad gledam/slusam :D

I onda eto sta cu... Tu sam, smeskam se kao mhm, da, ok, i cekam da krenemo kuci 

Trebaju mi hajlajci i shortovi odatle ili digest od 15-20 min da ide i to je ok

Od domacih podkastova mi je najbolji Radioaktivni Komarac, svidja mi se voditelj kako radi poso, edukovan, nenametljiv, postavlja konkretna i hrabra pitanja, kao da nije podkast nego bas ono, to the point. 

I dobra je Sesta Licna samo sam prestao da slusam jer je pocetkom korone bilo TOLIKO JEBENOG kontenta svuda da sam 80% stvari morao da odjebem jer prosto nema vremena

 

Jesi slušao point guts? meni bolje od šeste lične koja mi je bila najbolji domaći basket podkast.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...