Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

11 hours ago, aram said:

kakav je Rujević, jel najpametniji?

 

Nije smeo previše da kenja, ume Ćuti da se otkači ruka

  • Haha 9
Link to comment

Vranjković treba da je u Orlovatu ili tu negde. Žika 'Baba' u Perlezu. Cane u ZR već sigurno 30ak godina, mislim negde oko Elemirskog druma (ulica). Srednji Banat ftw!

 

Jel se omakao Olji utisak što čoveku dolaze na kućni prag da mu prete smrću i ništa, na prof. Gruhonjića mislim? Ili je to u fioci 'sam je tražio'? Nisam gledo, zapravo i ne gleda mi se Ćuto previše 

Link to comment
44 minutes ago, giuseppe said:

Vranjković treba da je u Orlovatu ili tu negde. Žika 'Baba' u Perlezu. Cane u ZR već sigurno 30ak godina, mislim negde oko Elemirskog druma (ulica). Srednji Banat ftw!

 

Jel se omakao Olji utisak što čoveku dolaze na kućni prag da mu prete smrću i ništa, na prof. Gruhonjića mislim? Ili je to u fioci 'sam je tražio'? Nisam gledo, zapravo i ne gleda mi se Ćuto previše 

Bio je utisak sa Dinkom i državnom desnicom.. 

  • +1 1
Link to comment
On 25. 3. 2024. at 13:26, Milošica said:

Zašto?

Joj, ne znam. Znaš onaj izraz u engleskom jeziku, 'shady character'? Ćuta  mi je ilustracija tog pojma za enciklopediju.

Link to comment
13 minutes ago, giuseppe said:

Joj, ne znam. Znaš onaj izraz u engleskom jeziku, 'shady character'? Ćuta  mi je ilustracija tog pojma za enciklopediju.

 

Isti osecaj i ja imam u vezi sa njim od njegovog pojavljivanja. A buduci da sam nepoverljiv po prirodi, ne napusta me do danas, ali ne mogu da kazem da ne prica dobro jbg, makar neke stvari. Sad je u Utisku bio dobar stvarno.

Link to comment

obećala je na kraju prošle emisije čoveku koji se javio u emisiju, a koliko sam shvatila ima dete iz spektra autizma, da će jednu emisiju posvetiti temi

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Pravi momenat za emisiju o autizmu.

 

Olja je eto zgodno autistična kad najebava kolega novinar / profesor drugačije ideološke provinijencije, a mladi fašisti nindža kornjače zauzimaju ceo jedan fakultet, dok panduri i tužilaštvo gledaju u pod.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Gleda neko?

 

Sve je tako kako kažu, oko organizacije države i pomoći ljudima koji imaju decu sa problemom, baš tako...

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...