Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

22 minutes ago, John Coltrane said:

Evo ja npr nosim naočare, dioptrija -3 . I ako hoću negde da gostujem gde se nešto gleda (tipa nekog kviza) da li treba da ponesem naočare ili da zahtevam od domaćina da mi stavi TV ispred nosa?!?! 

 

Da, to je baš ekvivalentno govorenju za nijansu glasnije, premeštanju sagovornika tokom reklama ili omogućavanju da mu se stavi bubica u uvo kako bi bolje čuo.

 

Mislim, Cane jeste težak čovek (o čemu svedoči i to odbijanje da sebi prizna da ima problem sa sluhom), ali to je Olja znala i kad ga je pozvala u emisiju.

 

Apsolutno je bila svesna da idu reklame i da problem može da se glatko tokom njih reši ako postoji dobra volja s obe strane, ali je izabrala da ga pičkara pred kamerama.

 

Šta je tačno falilo da, ako Cane neće da popusti nimalo, izbaci ga napolje tokom reklama i posle pred kamerama objasni u čemu je bio problem?

 

Ali ne, morala je odmah da mu očita.

Edited by vememah
  • +1 2
Link to comment

A opet zanimljivo je da nijeda novinar u Srbiji nema Canetov broj telefona, pa makar da mu posalje viber poruku ili SMS ako vec ne cuje dobro.

Link to comment
5 minutes ago, vememah said:

 

Da, to je baš ekvivalentno govorenju za nijansu glasnije, premeštanju sagovornika tokom reklama ili omogućavanju da mu se stavi bubica u uvo kako bi bolje čuo.

 

Mislim, Cane jeste težak čovek (o čemu svedoči i to odbijanje da sebi prizna da ima problem sa sluhom), ali to je Olja znala i kad ga je pozvala u emisiju.

 

Apsolutno je bila svesna da idu reklame i da problem može da se glatko tokom njih reši ako postoji dobra volja s obe strane, ali je izabrala da ga pičkara pred kamerama.

 

Šta je tačno falilo da, ako Cane neće da popusti nimalo, izbaci ga napolje tokom reklama i posle pred kamerama objasni u čemu je bio problem?

 

Ali ne, morala je odmah da mu očita.


A kako ti znaš da mu to nije ponudjeno pre početka emisije? I šta mu je uopšte ponudila ekipa koja radi emisiju (bubicu, premeštanje, itd) . 
 

Tek forsiranje toga da je Olja znala da je on nagluv - sad je dužna da gostima radi audiometriju & timpanometriju pred svaku emisiju, u pičku materinu. 
 

 

Link to comment

Jeste, kako ne, sve su mu ponudili pre emisije, ali iznenađeni razvojem događaja skrušeno ćute o tome, jezičara Olja je nadaleko čuvena po skromnosti i prećutkivanju argumenata u sopstvenu korist.

 

Ne znam ko tvrdi da je pre nego što ga je pozvala u emisiju znala da ima probleme sa sluhom, čitaj pažljivo.

 

Ovo nije prvi put da Cane gostuje u Utisku - i pre 13 godina su bili na "ti". To da je težak čovek sam zapazio ja gledajući ga par puta na televiziji, a ona je svakako imala daleko više prilika da se u to lično uveri u stvarnom životu.

 

 

Edited by vememah
Link to comment

Kad su snimane 3 boje zvuka I kad zovu Caneta,  vanredno stanje. Na sve spremni svi, ukljucujuci ostala 2 benda. Olja ovoga puta nije htela da bude spremna. Verujem da je pored trecine gostuju, bar trecina gledalaca napustila emisiju.

Link to comment

da, stvarno što Antona nikad ne zovu u utisak, ne znam ga, ali kontam da ima složeniji personaliti od "nadrndan sam bio dok nisam otkrio Boga, jer Bog je ljubav, a pošto sam grešno biće nadrdanost se obnovila"

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Meni je sve ovo urnebesno smesno. Mora da je do mene.

 

A zanimljivi mi svi ti rokeri koji pronadju boga kad odrtave pa treba neko da ih gleda.

 

Btw sa ljudima kojima oslabi sluh, problem ponekad nije do jacine, vec i do frekvencije zvuka, pa nesto cuju, a nesto ne. Nazalost imamo clana porodice sa tim problemom koji nece aparat. I posledicno razne situacije.

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, vememah said:

 

c) Olja mu rekla da treba da počne da se ponaša normalno i da ne viče na njih ostale u studiju od početka, na šta je on začućeno reagovao sa: "Šta?!?"

 

Uočiti kako je Olja bez problema pojačala glas u trenutku kad mu govori da treba da kupi aparat.

 

Ali  "da ne vicete na nas od pocetka" :ajde:

 

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Ma Olja je osoba koja gura isto 100 godina i odbija da shvati da je taj koncept iscrpljen.

Mislim, "mora od nečeg da se živi" ali brate, ovoga će biti sve više.

Ona zapravo ima sreću što je "lepeza likova" ovih na vlasti skup debila i plus što neće da joj dođu u emisiju. Nju bi minimalno koncentrisani Vesić rašrafio i odveo u histeriju.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...