Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

Ma engleski ti je korektan ali glas... brate slatki, ko da su te naterali puskom da pricas, i to iz nekog bunara :D

 

Znam brate, ne svidja se ni meni kako zvucim nego duze vreme sam u kontaktu sa americkim vlogerima, pricam s njima o boksu pa mi je jedan reko da bi trebao da snimam. Taman mi je mnogo lakse tako nego da pisem blog, treba mi mnogo manje vremena

 

gledo sam sinoc snimak gonzaleza protiv cusadrasa, neverovatni likovi, svaka im cast...

Odlican mec, jako kompetitivan. Po meni je Chocolatito dobio jedno 5 cistih rundi a ostale su bile neizvesne, mada je i od tih neizvesnih uzeo bar 2-3.

Cuadras ga je na momente izludjivao, a i konstantno je imao flashy kombinacije koje bi mogle da nateraju gledaoce da mu daju neke runde, ali dosta tih komboa mu je Chocolatito izblokirao i eksivirao. Sve u svemu jako kompetitivan mec ali mi se cini da je 115lbs plafon za Romana i ne bi me cudilo da izgubi neki od meceva jer je vec od 5 runde izgledao slomljeno, ali je pokazao ogromna muda. Prosle godine je rekao da planira da posle 115lbs boksuje i u 118lbs sto je veoma hrabro ali mi izgleda da je to previse i za njega jer mi vec 115lbs-a izgleda kao njegov plafon jer su u bantamu ogromni likovi u odnosu na njega kao Zolani Tete, Yamanaka, da ni ne pominjem ostale. Cak je i Rigondeaux reko da bi se vratio u bantamweight za mec sa njim.

Ne moze u ovoj kategoriji da se tako lako nosi sa protivnicima kao sto je mogao u prethodnim kategorijama, Cuadrasova snaga mu je oduzela mnogo, bio je jako iscrpljen vec na manje od pola meca. Iako je pobedio Cuadras je pretrpeo manju stetu nego Roman.

Najavljeno je da Inoue treba da boksuje sa pobednikom ovog meca. Sad jeste on zelen i pokazao je da mnogo lako prima udarce, cak i njegov promoter kaze da pre meca sa Chocolatitom mora da popravi odbranu, ali imajuci u vidu kako je Chocolatito izgledao protiv Cuadrasa, jos vise me je strah za njega. Inoue je boxer-puncher i njegov stil je mnogo zajeban za Romanov, Cuadras je na momente izgledao vrhunski i to se desavalo kadgod je boksovao in-and-out sto je bas Inoueov stil. Jedva cekam da vidim taj mec. Ovo je zlatno doba muva kategorije.

.

Jel ima već da se skine negde ili si gledao na tv-u?

 

ne nalazim još nigde.

Izvoli brate

 

streaming linkovi:

http://www.filesupload.org/download-or-watch/f26de37ca7b404b45d2c16830970bea7/2016.09.10.Carlos.Cuadras.Vs.Roman.Gonzalez.mp4

http://www.dailymotion.com/video/x4sw6r5_carlos-cuadras-vs-roman-gonzalez-10-09-2016_sport

 

download:

http://uploaded.net/file/ltox1q1e

https://1fichier.com/?4h0002s97g

http://www.filesupload.org/f26de37ca7b404b45d2c16830970bea7/2016.09.10.Carlos.Cuadras.Vs.Roman.Gonzalez.mp4

Edited by Staklena Brada
Link to comment

Znam brate, ne svidja se ni meni kako zvucim nego duze vreme sam u kontaktu sa americkim vlogerima, pricam s njima o boksu pa mi je jedan reko da bi trebao da snimam. Taman mi je mnogo lakse tako nego da pisem blog, treba mi mnogo manje vremena

 

 

Ma salim se malo, samo ti rokaj, vrlo je razumljivo i nasima a verujem i Amerima.

Link to comment

tebra, par prakticnih saveta kod snimanja; mikrofon nikad ne postavis ispred usta, nego ga odmaknes 20ak cm (ukoliko je neki losiji) ili ga uperis u pravcu obraza ili brade (ako je neki kvalitetniji). to mi se cini da si malo popravio u ovom drugom klipu. kad budes snimao treci obavezno zatvori prozor i vrata, ispasce ti dosta bolji zvuk. a ako ti je stalo da bolje zvucis, skini sound forge, pa malo cackaj...

 

to je to, super su ti analize pa je steta da se lose cuju  ^_^

Edited by Bright Billy
Link to comment

Odslušah Brado tvoje klipove i onda kliknem na ovaj  i puknem od smeha, ne zbog toga šta lik priča, već kojim tonom, ko da je čuo kritiku Zlog.

 

HAHAHAHHAHA! Stvarno koji kontrast!  :lolol:

 

tebra, par prakticnih saveta kod snimanja; mikrofon nikad ne postavis ispred usta, nego ga odmaknes 20ak cm (ukoliko je neki losiji) ili ga uperis u pravcu obraza ili brade (ako je neki kvalitetniji). to mi se cini da si malo popravio u ovom drugom klipu. kad budes snimao treci obavezno zatvori prozor i vrata, ispasce ti dosta bolji zvuk. a ako ti je stalo da bolje zvucis, skini sound forge, pa malo cackaj...

 

to je to, super su ti analize pa je steta da se lose cuju  ^_^

Hvala brate, prva dva sam snimao preko fona i bas sam ga ko sto kazes drzao ispred usta, imas prava tako bas probija glas. Ovaj danas sam snimio preko ipada i malo ga udaljio. Hteo sam da zatvorim prozor ali je danas u Parizu izmereno 32 stepena, pogusili bi smo se :D Hvala za savet i komentar, pokusacu za sledeci jos vise da udaljim ipad od sebe kad budem snimao.

Edited by Staklena Brada
Link to comment

jebemu, moracu ovo jos nekoliko puta da pogledam. prilicno su mi pomesana osecanja.

 

dosta me podseca na khan - alvarez, i po toku meca, i po ishodu.

 

ggg mi je daleko omiljeni bokser u ovom momentu, ali bruk se nije obrukao, nikako, pokazao je da je ggg itekako ranjiv, sto moze poprilicno da utice na dalji tok karijere dosad nedodirivog.

 

na prvo gledanje, bruk je dobio prve cetiri runde, lagano.

onda se desilo sta se desilo, najbolji udarac u ovom momentu nalazi nacin da uradi sto najbolje zna, i kraj price, bruk sam kaze da je u jednom momentu video 3 ili 4 ggg-a. dobra odluka trenera da baci peskir, iako sam u prvi mah bio zbunjen.

 

nemam pojma, voleo bih mozda da je samo do golovkina, tojest da nije imao svoj dan, posto zbilja nije na momente licio na sebe, ali nisam siguran, bruk je jako dobar bokser, ludilo kakav tajming ima, i da ima priblizno snagu ggg-a, pobedio bi lagano, vrlo verovatno.

 

kao sto rekoh, videcemo kako ce ovo uticati na dalju karijeru ggg-a, i sto se tice njega samog, i sto se tice ostalih boraca koji su videli da ipak niko nije nedodiriv.

Link to comment

@bruk vs ggg

 

Ok, opet sam pogledao. Bez obzira sto imam samo reci hvale za Bruka, mislim da ste malo podlegli atmosferi. Genadi je 90% vremena bio u ofanzivi, i skoro sve vreme imao inicijativu. Nije to bez razloga. Bruk se svakako branio mnogo bolje nego sto se ocekivalo, ali se ipak branio. Otvorio je Genadija majstorski i pogodio par puta, ne kazem, respect, ali opet je ggg bio taj koji je diktirao ritam skoro citav mec. Znam da tu ima i taktike (a i stila), ali nije Bruk bez razloga vise od pola meca bio uz konopce ili na zadnjoj nozi cekajuci kontru. Sa ili bez posekotine ovo je nakon 4. bio gotov mec.

 

Sad jbg, sto se ocekivalo da ggg izbombarduje i odradi to u svom stilu, to je nesto drugo. To sto se to nije dogodilo svakako ide na Brukov racun, ali ipak da ne preterujemo sa zakljuccima.

Link to comment

Jbt, sad ne znam da l sam lud ili glup. Mislim, nije mi prvi put da me bodovanje iznenadi al kako je prva Brukova nije mi jasno? Onaj pleksus pa krose je bio na ivici nokdauna, da ga nije zagrlio bilo bi bas gusto. Stvarno ne vidim kako je cak i sa onom serijom posle mogao da dobije rundu.

Link to comment

I ja sam imao slican utisak. Brook se nije obrukao, GGG je izgledao lose ali i pored toga je po meni vodio 3-1 u rundama. GGG ima dva lica: Jedno je kad zna da boksuje protiv jakog udaraca, gde je defanzivno odgovoran i perfektno boksuje (primeri Lemieux, Stevens). A drugo je kad oseti  da mu protivnikov udarac ne predstavlja nikakav problem pa baci taktiku u vodu i krene da ih buldozira (Monroe Jr, Brook).

Edited by Staklena Brada
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...