Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

Zaboravio sam da su danas boksovali Shafikov i Commey, to je na papiru trebao da bude odlican mec, moram da odgledam snimak meca, vidim da je Shafikov dobio split decision  116-112 115-113 112-116

Link to comment

dobro su se lemali rusi. svidja mi se i kako je prenos uradjen, bas dobro ukljucuju publiku u pricu. sa lebedevevom cerkom su bas uboli, totalno se dobije neka nova, ljudska, dimenzija cele price.

Link to comment

Samo su smorile pauze od po 3 dana izmedju meceva :) inace odlican card, najbolji koji sam gledao ove godine, svi mecevi su bili dobri, vrhunski glavni mec, propustio sam prve dve i po runde, sudeci po onom sto sam video mislim da je Lebedev pobedio, ali se ne bih mnogo bunio protiv Gassieva kao pobednika jer je zadao jace udarce, jedina primbedba koju imam je sto su sudije koje su bodovale za njega imale preveliku razliku na scorecardovima.

Link to comment

Danas mi je drugar sa boksa poslao sliku, ladno je doso Gamboa u nasu salu da trenira, bice tu par dana? Krivo mi je sto nisam bio tu jer je moj omiljeni kubanski bokser.

 

EDIT: Sad vidim na boxrecu da ima mec u Parizu 17. decembra, protivnik Frank De Alba, a glavni mec je N' Dam vs Blanco . Bicu tamo obavezno.

Edited by Staklena Brada
Link to comment

Ne znam brate, gledao sam samo 2 njegova meca, ali mu svakako dajem sansu, u svakom slucaju navijam za njega. Doduse po onom sto sam video od njega mi se svidja da bih ga mozda cak i blago favorizovao, jedan je od tehnicki potkovanijih teskasa. Na primer Martina (koji je istina D klasa u najboljem slucaju) je oba puta bacao u nokdaun pull counterom desnim direktom, po kojem su poznati Duran i Mayweater, sto me je prijatno iznenadilo. Jos  sto Klicko ima 40 godina i zadnji put je boksovao pre godinu i po dana, u svakom mecu je sve losiji. Samo Joshuina brada mi je znak pitanja. White ga je zamalo nokautirao u njihovom mecu.

 

Golovkin bi trebao da boksuje sa Jacobsom marta 2017, nego je Jacobs do sada imao milion izgovora, cas je pricao da mu treba godinu i po dana da se spremi za Golovkina, cas da nema dovoljno vremena da se spremi, onda je trazio da se borba odlozi i da boksuje jedan laksi mec pre toga, pa je odlozio purse bid, pa je slao zalbu da mu odobre bolji procenat u podeli para iako mu po pravilu pripada 25%. Ali kao valjda bi trebalo da se dogovore za mart. Golovkin je u svakom slucaju bookovao Madison Square Garden za mart. Ako se ne dogovore do 19. decembra ide konacno purse bid, pa cemo videti da l ce Jacobs da prihvati borbu ili da anulira.

Link to comment

taman se spremio da gledam, kad ono...

 

A heavyweight title fight between Russian boxer Alexander Povetkin and Haitian-born Canadian Bermane Stiverne that was scheduled for Saturday has been cancelled after Povetkin failed a drug test.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...