Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

Respect za seniora. Bkackwell izaso iz kome. Pacquiao dobio Bradleya by UD, dobar performans i dobar mec iako je Pac sasvim drugi bokser nego ranije, mnogo manje aktivan, vise skoncentrisan na kontre, iznenadilo me je da se tako dobro kretao za svoje godine.

Link to comment

Čekam da se pojavi na trafikama pa da odgledam. Iskreno, mislio sam da će Timoti da dobije.

Blekvel, borac, nema šta. Svi su odahnuli.

 

U Britaniji isto za vikend dobri mečevi bili. Šelbi dobio, dok su Groves i Joshua  prilično lako završili svoje borbe.

 

 

Link to comment

Isto brate, ocekivao sam Bradleya koji puca od samopouzdanja, puta penzionersko izdanje od Mannyja koje smo svi ocekivali, kad ono izgledao je svezije za vikend nego u prethodna dva meca kad je bio mladji.

 

Posebno me je zaradovao Mannyjev footwork, noge mu bukvalno godinama nisu izgledale tako sveze, kao ovog vikenda, ne racunajuci mec protiv RIosa, protiv kog elitnom bokserima ne bi nikad ni trebalo da bude tesko da izgledaju dobro. Sad jebi ga meni nedostaje stari superaktivni i agresivni Pacquiao sa 100 uradaca po rundi, koji je bio jedan od najopasnijih finishera ikada, u ciji sam se boks zaljubio, ali da tog Pacquiaa nisam nikad video, verovatno bih se odusevio i ovim jer nije prestao da evoluira sa Roachem koji ga uvek uci nesto novo i mislim da ga je dobro adoptirao u skladu sa poznim godinama i oslabljene staminu i agresivnost.

 

Nego koliko je Atlas nestabilna licnost za ugao, to sam poceo da svatam sve vise na kraju svake runde. Kad je davao ozbiljne instrukcije u uglu bilo je dobro jer je bio direktan i precizan i stavljao je Bradleyu do znanja sta treba da radi, druga je prica sto Bradley to nije uspeo da sprovede. Ali sa druge strane vecu attention whore nisam video u zivotu, kako sere po svojim sopstvenim bokserima i prica neke gluposti koje bi trebale da budu dubokoumne; pffff...

Link to comment

Joshua mi deluje prehajpovano, ali nije nikako bum. Drago mi je da vidim tako lepe countere od likova od preko 100 kila u teskoj, dva puta ga je uhvatio istim counterom, Floydova skola.

Edited by Staklena Brada
Link to comment

Nego koliko je Atlas nestabilna licnost za ugao, to sam poceo da svatam sve vise na kraju svake runde. Kad je davao ozbiljne instrukcije u uglu bilo je dobro jer je bio direktan i precizan i stavljao je Bradleyu do znanja sta treba da radi, druga je prica sto Bradley to nije uspeo da sprovede. Ali sa druge strane vecu attention whore nisam video u zivotu, kako sere po svojim sopstvenim bokserima i prica neke gluposti koje bi trebale da budu dubokoumne; pffff...

Hehe, evo onda nešto za tebe od Atlasovog fana. Inače, lik generalno ne pravi loše klipove.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Gotivim Atlasa ali mi je jos od trening klipova za Pacquiaa delovalo da radi neke lose stvari, pa i u samom mecu. Evo je i jedna zanimljiva prica na tu temu http://www.boxinginsider.com/headlines/shannon-briggs-%E2%80%9Cteddy-atlas-was-the-ultimate-control-freak-%E2%80%A6-he-betrayed-me%E2%80%9D/

 

Golovkin uradio sta treba, ne pada mi vise na pamet da gledam direktan prenos meceva protiv boksera koji su par nivoa ispod njegovog, iskreno sam se smorio ali nije njegova krivica sto ga top 5 bokseri iz njegove kategorije izbegava. Billy Joe Sunders je pre Wadea odbio multimilionsku ponudu, dok je sad navodno spreman. Jacobs je dovoljno dobro placen protiv C-level konzervi da bi usao u ring s njim, iako bi to bili gotivni mecevi. Eubank Jr mi se svidja iako je jos zelen za GGGja, voleo bih da vidim taj mec.

 

Gonzalez je imao jako zanimljiv mec sa Arroyom. Primio je vise udaraca nego ikada, ali je Arroyo jako potcenjen bokser. Prvi poraz u karijeri mu je bio 4 rounder i to zbog jednog nokdauna, a onda je prosle godine pokraden na Tajlandu. Vise puta je zakacio Chocolatita levim kroseom ali je i vecinu tih rundi gde je pokazao dobre stvari "in spurts" izgubio jer ih Chocolatito sve melje aktivnoscu jer ima staminu i brutalan output sa 100 udaraca po rundi. Sta mislis Remi o njemu, Estradi i Inoueu? Estrada i Chocolatito su najavili prelazak u 115lbs.

 

7. maja Canelo - Khan, 8. maja Inoue - Carmona

Edited by Staklena Brada
Link to comment

Opasni su, sva trojica. Mada iskreno nisam se nagledao njihovih mečeva, mislim na Estradu i Inouea. Dok mi je Chocolatito jedan od boksera koje

najviše volim da gledam, i on mi je uvek skoro po pravilu jedan od argumenata kad mi neko kaže posle mečeve Klička recimo, e boks je umro, nije to to više.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...