Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

Au, dobi Ward. Dobar meč, bio je Ward sve bolji kako je borba odmicala, al dobio ga Kovalev, u najgorem slučaju nerešeno,

mada i to bi bila pogrešna odluka.

 

Baš mi žao Kovaleva.

Edited by Remi
Link to comment

cudno sudjenje.

po mom skromnom, ward je dobio mozda 4 runde.

 

CxryvH-UsAAkVrf.jpg

I po mom isto, slazem se sa tobom i Remijem, svi zivi iz sveta boksa kazu da je Kovalev pokraden, jeste bedak. Navijao sam za njega jer ma koliko god cenio Warda, njegov boks mi je krajnje antipatican, preruzan.

Link to comment

Jel imas ideju kad picinje mec? Nigde ne mogu da nadjem raspored celog dogadjaja a ne bih da se zajebem ko prosle nedelje, kad sam zaspao tokom preliminarnih borbi. Ovde kod nas prenos picinje u 4, na areni 1.

Link to comment

Nisam siguran ali verujem posle 4, s' obzirom da prenos undercarda pocinje u 3. Ja cu u svakom slucaju da se budim negde u pola 4, 15 do 4, da na vreme nadjem valjan stream :D

Link to comment

Odlican cruiserweight mec ovog vikenda u Moskvi. Kruzer je trenutno jedna od najjacih divizija u boksu danas uz polu-tesku i 130, ako ne i najjaca, samo je slabo propracena jer nema top boksere sa zapada. Na undercardu Troyanovsky, jako dobar polu-velteras ima showcase mec, a na istom undercardu su Chakhiev i Kudryashov, obojica kruzeri sa atraktivnim stilovima.

 

December 3, 2016
Link to comment

A 10. decembra jos jedan vrhunski mec, polu-srednja kategorija u pitanju, nema sanse da bude los mec. Sto se tice ovog carda u Moskvi 6. decembra, vredi ga ispratiti, ti ruski cardovi sa Lebedevim, Chakievim i Kurdyashovom uvek ispadnu zanimljivi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...