Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

E, probala sam to, ne ide mi. Hvala, svakako :)

Dalje, probala sam i Big little lies, mogu da gledam eventualno da bih uzivala sto Nikol Kidman dobija batine. Inace je smor.

Moj problem sa HBOm je uglavnom taj sto uglavnom ne volim HBO.

Link to comment

Vredi istrajati sa  The Leftovers, čisto zbog ogromnog kvalitativnog skoka u drugoj sezoni. Ne znam šta (koje žanrove) voliš da gledaš?

Edited by Jeremija
Link to comment

@Taboo

Ne verujem da mu je bio plan da ga bace u tvorza.. nego se desilo ono sa Winter, nije imao dovoljno vremena da odreaguje drugacije, znao je da ce njena keva da ga tuzaka i da je neizbezno da ce zavrsiti u zatvoru.
A onda mu je jedini izlaz bio Strejndz.
Nije ni mogao tek tako da ga ubije, trebao mu je brod da isplovi, a ovaj mu je nabavio. Ubio ga je tak nakon sto je dobio sta je zeleo.

Link to comment

@Taboo

 

Ne verujem da mu je bio plan da ga bace u tvorza.. nego se desilo ono sa Winter, nije imao dovoljno vremena da odreaguje drugacije, znao je da ce njena keva da ga tuzaka i da je neizbezno da ce zavrsiti u zatvoru.

A onda mu je jedini izlaz bio Strejndz.

Nije ni mogao tek tako da ga ubije, trebao mu je brod da isplovi, a ovaj mu je nabavio. Ubio ga je tak nakon sto je dobio sta je zeleo.

 

Naravno, ali dzabe objasnjavas. To se gledalo dijagonalno, pa onda "ju, kolko nelogicnosti i rupa"..

Link to comment

ma skroz je smislen scenario, odlicna serija, u pravu si.

 

@Taboo

Ne verujem da mu je bio plan da ga bace u tvorza.. nego se desilo ono sa Winter, nije imao dovoljno vremena da odreaguje drugacije, znao je da ce njena keva da ga tuzaka i da je neizbezno da ce zavrsiti u zatvoru.
A onda mu je jedini izlaz bio Strejndz.
Nije ni mogao tek tako da ga ubije, trebao mu je brod da isplovi, a ovaj mu je nabavio. Ubio ga je tak nakon sto je dobio sta je zeleo.

pa ok, mogo ga je spiciti pre nego su mu razvalili prvi brod il makar pre nego je dosao u imbecilnu situaciju da u celoj londri jedino ovaj moze da mu nadje dbro.

ali ne, ni posle finala mi nista apsolutno ne znamo o njegovim motivima. bitno da je jebo sestru i da na kraju kaze mi smo amerikanci.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Ali da je to uradio pre, jurilo bi ga pola Engleske i ne bi stigao da napravi barut.
Ni meni se nije dopala amerikanizacija u seriji, ali neke stvari malo preterujete :)
mada, naravno, svako ima pravo na svoje misljenje

nije serija neka vrhcina, ali nije bas ni toliko smece kakvim je predstavljate

Edited by Have_Fun
Link to comment

Nije smeće zbog odlične spore atmosfere i Hardijevog misterioznog brundanja, ali neki payout za sve to na kraju mora da se pruži. Ovde su se uzdali da ćemo svi da prskamo na instant-patriotizam i tako zaboravimo da ništa nisu zakrpili ni objasnili, ali jebiga kad nismo ciljna grupa :(

Link to comment

sto ne bi stigao da napravi barut? pa svakako je to sto je radio bilo ilegalno. mogao ga je roknuti posto je napravio barut, kad je vec pobio tolku nejac i radnike i seljake.

nije smece, al je max 6/10 a izgledalo je da moze biti i 8,5/10.

Link to comment

meni je taboo skoro pa  ekvivalent po razocarenju u kraj prve sezone true detective. mada je ovde krenulo osipanje vec posle 3. ili 4. epizode...

 

jesam li ja to dobro videla, broadchurch krece sa trecom sezonom veceras?   a billions vec emitovana druga epizoda druge sezone, mada me ta serija i nije toliko dojmila. nisam je zavrsila kao onomad fortitude i jos neke, krenes, nameracis se i onda  puf...

 

posto su toliko bili dosadni sa najavom za big little lies, odgledala sam dve epizode koliko je za sada emitovano, paaa ....nije lose, zvucna imena ali mi deluje kao glamuroznija verzija ocajnih domacica.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...