Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Nije smeće zbog odlične spore atmosfere i Hardijevog misterioznog brundanja, ali neki payout za sve to na kraju mora da se pruži. Ovde su se uzdali da ćemo svi da prskamo na instant-patriotizam i tako zaboravimo da ništa nisu zakrpili ni objasnili, ali jebiga kad nismo ciljna grupa :(

Да гледам или не?

Link to comment

Да гледам или не?

ne, osim ako nisi zena ili gej koji se lozi na menberpiga. ili ponosni amerikanac ponosan samo zato sto je amerikanac.

Link to comment

Да гледам или не?

 

 

Odgledaj dve epizode cisto zbog atmosfere. Moze i na mute. Zapravo i bolje na mute.

Link to comment

Huh...

Meni Lockhart super bila i u GW , prosto moram da vidim da se oni odvoje ozbiljno od originala.

A sve ovo pricam a da ni trejler nisam video jbg...

Link to comment

Završio nekako Taboo. Majko sveta kakvo kolosalno ništa. Već negde oko četvrte-pete epizode mislio da li da odustajem, ali toliko su toga načeli i namigivali da sam bio siguran da će na kraju biti... nešto. Bilo šta. I ono baš suprotno, kraj je bio jedno veliko ništa, zamotano u šareni papir eksplozija, jurnjave, "saćemoimjebemomamu" i dinamike, koja iza sebe nema baš ništa, nego je onako, jurcanje po ekranu.

 

Rupe u plotu me pri tom najmanje iritirale, najjednostavnije rečeno - užasno bez veze, proizvoljno napisana gomila likova koji postoje samo da stvore privid neke radnje dok Hardi swagguje svuda gde se pojavi i samo mrndža sebi u bradu.

Link to comment

Mrziš sve šta je američko. Da je odabrao britansku stranu, hvalio bi sad seriju.

 

Ja tu veštačku genocidnu tvorevinu i danas zovem "Takozvane Sjedinjene Države".

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...