Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Berlin Station i Night of?

 

I naravno Ash vs Evil dead ko voli :D

 

uzecu berlin station, bila sam pocela pa ga stala. night of sam gledala, bas je dobar!

 

 

Od hbo produkcije? A silikonci? :mad:

 

joooj, znam da je super, svi cijem ukusu vjerujem kazu tako, ali meni iz nekih lijevih razloga ne ide :D

 

hvala svima :)

Edited by morgana
Link to comment

Ovo prvo ti je Rusi okupiraju Norvesku zbog nafte, bice i II sezona. a ovo drugo ti je mini serija od 5 epizoda Nacisti okupirali Britaniju

Edited by Milosh76
Link to comment

Le Bureau

 

bindžujem ko nezdrav, serija zakiva ! Špijuni, dupli špijuni, dvostruki životi...

 

Jbt, ove francuske/norveške/danske/... serije su odlične, ne gledam više one mejnstrim limunade ič!

 

hvala na preporuci. ovo je prava poslastica.

Link to comment

Mene smorili Okupirani, dao sam im fore 4 epizode. Dosta. Nekako mi sve labavo prepucano i neharizmatično. Nikakvu skandinavštinu ne osetim.

 

Pustio Treme pilot. Kolki je car David Simon, kroz jednu epizodu već te veže za likove i unese više života na ekran nego ostali u celim serijama što naprave.

Link to comment

Mene smorili Okupirani, dao sam im fore 4 epizode. Dosta. Nekako mi sve labavo prepucano i neharizmatično. Nikakvu skandinavštinu ne osetim.

 

Pustio Treme pilot. Kolki je car David Simon, kroz jednu epizodu već te veže za likove i unese više života na ekran nego ostali u celim serijama što naprave.

Daj im sansu. Pritisak se polako pojacava.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...