Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ma vazi.

ono kad je mali ciganin prepoznao ljude iz kompanije (!!!) a onda odlucio da se inati i cuti je jedan od glupljih momenata ikad.

 

Kakav si ti to čovek, hvataš se za savršeno nebitne detalje -_- 

 

Svi njanjavi momenti do sada vezani su za centralnu "misteriju" serije - šta koji penis nije u redu sa Hardijem, kakav je to afro-indijanski vudu ljudožder houngan postao? Ako reveal toga u finalu bude kvalitetan, sve te sitnice imaće smisla retroaktivno. Ako ne bude, umnožiće im se težina višestruko i povući će seriju sa sobom, True Detective style. 

Link to comment

Jos jedna, sad u subotu. Taman za vikend da padne maraton, kao sto se i gleda mini serija..

Hvala.

 

Pa da, tako sam i ja kontao iako za ''normalne'' serije preferiram biti aktuelan. :)

Link to comment

Kakav si ti to čovek, hvataš se za savršeno nebitne detalje -_-

 

Svi njanjavi momenti do sada vezani su za centralnu "misteriju" serije - šta koji penis nije u redu sa Hardijem, kakav je to afro-indijanski vudu ljudožder houngan postao? Ako reveal toga u finalu bude kvalitetan, sve te sitnice imaće smisla retroaktivno. Ako ne bude, umnožiće im se težina višestruko i povući će seriju sa sobom, True Detective style. 

pa to sve stoji, al je tempo tako dojajan da me razrada i objasnjenje koji staju verovatno u samo finale poslednje epizode apsolutno vise ne zanimaju, bice neka budalastina u rangu finala losta, mmw.

ali ne, umesto bitnih stvari mi gledamo kako jebe sestru na daljinu.

Edited by ToniAdams
Link to comment

ma vazi.

ono kad je mali ciganin prepoznao ljude iz kompanije (!!!) a onda odlucio da se inati i cuti je jedan od glupljih momenata ikad.

Još se ne zna šta je mali rekao, možda je ubica neko poznat, hemičar npr.
Link to comment

Aman ne kažem da je radnja loša, nego da je u poslednjih par epizoda dosadna. Počelo je dobro, imamo fin zaplet, pored Afrike, ćaleta i keve smo umešali i krunu, Amere, east india company... sve je to bilo okej, ritam je bio okej, svašta se dešavalo, ali u poslednjih par epizoda imam osećaj da Hardi samo jaše vamo-tamo, pretura pisma i značajno se gleda sa Čaplinkom na drugoj strani ulice.

Što reče Toni, ko u Lostu kad imaš uvod sa krešom aviona, natprirodnim efektima, qurcima-palcima, i onda ubrzo usledi epizoda u kojoj debeli i hobit celu epizodu traže gitaru koju su izgubili, a sve ono ostalo on hold.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Užasno je dosadno, a izgleda da nismo samo mi na temi to primetili -

http://www.avclub.com/tvclub/even-treason-torture-and-solved-murder-mystery-are-250666

 

 

Emili sve lepo po SJW ključu, gledamo supernaturalnu seriju smeštenu u Englesku 19. veka kroz prizmu borbe za prava rasnih i polnih manjina :isuse: Chichester joj je najbolji lik, ej, Chichester. Potpuno nebitna pojava kojoj je jedina namena obavezni direktni apel na white man's guilt, nedajbože da se priča o ropstvu zadrži u backgroundu Hardijevog straight white male lika.

 

Ipak, postavlja jedino validno pitanje: Why was James Delaney initially portrayed as a flesh-eating, sister-fucking, spell-casting dead man, if his cannibalism, his incestuous desires, and his incantations don’t contribute much more than distraction to the show? Is all of this adding up to a great explosion in the finale? Or is all that scandal and sorcery so much wet gunpowder?

 

Kao što rekoh, finale će biti make or break i za ovu seriju kao i za tolike druge. Poređenja sa Lostom su ipak neumesna, ovo nas je zavlačilo samo sedam epizoda, ne sedam sezona.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...