Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Jebiga, sve ste bili u pravu, a ja se naivan ponadao. Ne znam šta će mi to u životu.

 

Potpuni je promašaj da osam epizoda svi sporedni likovi kao strepe od našeg antiheroja protagoniste pošto deluje bezobzirno i manipulativno, a on na kraju ne izda nijednog od njih :isuse: Osim što je Alfreda odbio i ostavio mu u nasledstvo Wayne Manor, njega je eto baš zajebao.

 

Dobro je to da je cela sezona bila priprema za sledeću, a tek ta sledeća što će da nas našpanuje za onu tamo...

Link to comment

Kažu kreatori da bi voleli još dve, ali originalno je bila koncipirana kao mini-serija, a ne verujem da će se BBC ponovo isprsiti posle osrednjih rejtinga.

 

 

Mada nikad ne znaš, moja trenutno omiljena Leftovers je dobila treću i posle užasnih rejtinga gledanosti, al' je ipak to HBO.

Link to comment

Ne mislim na seriju The Blacklist, to gledam i ja, nego na spinof gde je Tom glavni baja... prva epizoda bila pre nedelju dana, klikni na link imas trejler :D

Aaa, sorry citam preko TT a komsijin net je slab pa ne otvaram linkove [emoji3]

 

Slucajno poslato sa Tapatoka

Link to comment

Ali fascinantno je kako taj razvoj događaja apsolutno ni iz čega ne sledi. Došao iz Afrike, vudu magija, kanibalizam, jebe sestru, diže ljude u vazduh, ovo ono... i na kraju, odjednom, odosmo svi zajedno u narodnooslobodilački rat. I dete, i kurv, i trandža, i alhemičar, vozi Miško! 

 

giphy.gif

Link to comment

Ima tu i drugih nelogičnosti, npr. lik u naočarima kojeg je sredio u zadnjoj, nije da je on idje eksplicitno nešto radio protiv američke ideje, nego verovatno scenaristima falilo par minuta da se popuni...  :fantom:

Link to comment

Ima tu i drugih nelogičnosti, npr. lik u naočarima kojeg je sredio u zadnjoj, nije da je on idje eksplicitno nešto radio protiv američke ideje, nego verovatno scenaristima falilo par minuta da se popuni...  :fantom:

gadan je lik, ima neku seljacki cinicnu facu. ko ga jebe realno.

a sad makar znamo da su pederi dosli iz engleske u san francisko.

 

jebote, kakvo gubljenje vremena i resursa.

zaista ne pamtim slican primer bilo cega sto se zasniva samo i jedino na skakanju iz digresije u digresiju u digresiju u digresiju.

kao da je vucic pisao scenarij.

il ejb simpson :fantom:

 

 

Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...