Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Odgledah i zadnju epizodu Taboo-a; OK je, mada ništa posebno, kao i čitava serija. Baš propuštena prilika, ponajviše zahvaljujuće scenaristi. Elem, stiglo je na HBO GO, čisto da znate.

 

 

Kad sam završio gledanje, onako sam random vrteo kanale pošto par dana nisam palio TV, i, gle čuda, na Cinestar Premiere 2 baš u tom trenutku, isto Tom Hardy, razgovara sa nekim na isti način kao u Taboo-u, čak i istom bojom glasa. Ne znam koliki mu je acting range, ali neko bi trebalo da mu skrene pažnju da promeni manirizam, ili da ga barem modifikuje u zavisnosti od situacije.

Link to comment

Odgledao juce Taboo u cugu, odlican od pocetka do kraja. Ko i sa Blindersima, Steven Knight ponovo kroz upecatljive likove kreira zanimljivu pricu i sjajno portretise odredjeni period. Vidim da se prigovara zbog sporog tempa, meni 8 sati proletelo. Prosto te prica i atmosfera uvuku u taj svet i ne pustaju. Kostimi, maske, protetika... sve uradjeno majstorski..

 

Hardy i Pryce ocekivano izdominirali, ali je i ostatak glumacke ekipe dobio priliku da zablista (Mycroft Holmes kao kralj apsolutno urnebesan). Steta sto Franka :wub: i vecito potcenjeni Stephen Graham nisu dobili malo vise prostora, ali dobro, Grahama cemo gledati i dalje..

 

Jedva cekam drugu sezonu, ali prvo su na redu Blindersi ove godine..

Link to comment

ne zezaj jebote, hardi je izdominirao u imitaciji mrkog medjeda.

nisam poslednju pogledao, al svakako mi je zao da nesto sto tako odlicno izgleda bude sjebano uzasnim tempom i scenariom uopste.

mozda ih poslednja izvuce, videcemo :fantom:

Link to comment

Sorry Toni, posle onog pokenjavanja na racun Balea u Fighteru, izgubio si kredibilitet da ocenjujes glumu.. :fantom:

 

I ne zajebavaj, ovamo kao katastrofa scenario i uzasan tempo, Hardy ocaj, a gledas svake nedelje novu epizodu.. Ne mozes da nas prevaris.. 

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

a, pa sto ne rece da volis preglumljivanje. onda ok :fantom:

 

i da, mislim stvarno sve sto kazem, gledam jer je atmosvera odlicna, super izgleda, i da nismo pola serije gledali kako brat jebe sestru sto uzivo sto na daljinu, nego neko mnogo interesantnije stvari, pogotovo za taj period, i da su angazovali nekog profi glumca, bio bih skroz zadovoljan.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Meni je Taboo na kraju sranje. Apsolutno ništa nismo saznali o Dilejnijevom šamanizmu, ispade da je celo zamešateljstvo od početka do kraja bilo samo da bi se on i njegov suicide squad otcepili od Britanije i proglasili za Amerikance :blink: Razumem sve sitne USA #1 detalje koji su promicali epizodama, valja se ugoditi retardiranoj ciljnoj grupi, ali zar cela stvar da bude oko toga, jebote?

 

Amerika jednako Sloboda, crveni mundiri su pičkice, ropstvo totalno nije OK, i transeksualci su ljudi - zar na to da se svede osam epizoda? Čime mu se uopšte EIC toliko zamerila, time što su mu dali da bude oficir na jednom od njihovih brodova i taj brod posle potonuo, jel' mu to bila motivacija? A tek ovo sa sestrom: hoću-neću, jao ne sad je mrtva, ama nije mrtva, uh gle izgleda da jeste - čemu je sve to služilo?

 

Ipak teško gubljenje vremena.

Link to comment

Šta sam ti rekao Weenie; ipak, za sladokusce bih izdvojio dva momenta koja su posebno zabavna (mada na retardirani način):

 

 

 

 

 

Prvi je kad se sestrica ubije, više smešno nego žalosno, pogotovo kad se pogleda realna motivacija.

 

 

Drugi je, naravno, onaj sa zastavama na kraju, praviće se GIFovi od toga samo tako...

 

Edited by Jeremija
Link to comment

Meni je Taboo na kraju sranje. Apsolutno ništa nismo saznali o Dilejnijevom šamanizmu, ispade da je celo zamešateljstvo od početka do kraja bilo samo da bi se on i njegov suicide squad otcepili od Britanije i proglasili za Amerikance :blink: Razumem sve sitne USA #1 detalje koji su promicali epizodama, valja se ugoditi retardiranoj ciljnoj grupi, ali zar cela stvar da bude oko toga, jebote?

 

Amerika jednako Sloboda, crveni mundiri su pičkice, ropstvo totalno nije OK, i transeksualci su ljudi - zar na to da se svede osam epizoda? Čime mu se uopšte EIC toliko zamerila, time što su mu dali da bude oficir na jednom od njihovih brodova i taj brod posle potonuo, jel' mu to bila motivacija? A tek ovo sa sestrom: hoću-neću, jao ne sad je mrtva, ama nije mrtva, uh gle izgleda da jeste - čemu je sve to služilo?

 

Ipak teško gubljenje vremena.

pusa lepi.

a bilo je toliko jebenog materijala na raspolaganju.

ali ne, bolje je da u nekoliko momenata na kraju gledamo pederkinu facu u krupnom planu dok mundiri ko debili idu ka cevima nasih junaka.

 

apsolutno nista niocemu nismo saznali.

osim ako nije priprema za s2, za sta me bas zabole.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...