Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Pokazali su nam da je taj ćelavi izdajnik, ali u House of Cards.

 

 

 

sto bi reko onaj u poslednjem akcionom heroju

 

Jack Slater: [John Practice has just betrayed Slater] Danny told me not to trust you. He said you killed Mozart.

John Practice: Mo- who?

Jack Slater: -zart.

John Practice: [thinks for a bit, shrugs] You know, I kill a lot of people, I can't remember half of them

 

 

:lolol:

 

 

Bukvalno takav train of thought...

Link to comment

neko je morao biti izdajnik (ja sam sumnjala na hemicara, al on ipak nije toliki zlikovac) jer je bilo pitanje kako je kompanija znala da je Franka saucesnik u spravljanju baruta i da bi uz pravi motiv mogla da svedoci protiv dilejnija

Link to comment

Inače, dobro je i kako je planirao da ga utamniče i muče samo da bi imao priliku da porazgovara sa Strejndžom i uceni ga. Kao da nije mogao da mu pokuca na vrata, ili pošalje onog malog kurira.

Link to comment

nije predvideo slucaj winter-franka pa je morao da sklepa plan na brzinu

 

 

 

 

 

edit: a i nju sto ubise, bezveze, kurva mora da plati, bas prostacki sablon :cry:

Edited by Sara
Link to comment

pa, sad, ne mogu reci da me nisu zabavili ali istina da su previse zapoceli, a premalo okoncali

 

 

 

ed. ipak, ocekivala sam vise, jer je bilo potencijala za mnogo vise

Edited by Sara
Link to comment

Inače, dobro je i kako je planirao da ga utamniče i muče samo da bi imao priliku da porazgovara sa Strejndžom i uceni ga. Kao da nije mogao da mu pokuca na vrata, ili pošalje onog malog kurira.

pa mogo je odma i da mu posalje pismo bonbu, al cemu jednostavno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...