Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Pa radimo, samo se po obicaju malo (vise) preteruje u kritici, pa onda imamo standardno ubedjivanje.. Ni ja ne mislim da se ocene sa sajtova moraju uzimati kao aksiom (ja sam recimo ovde bio kritican prema Night of-u, koji je visoko ocenjen), nego si mi dao slagvort sa citiranjem sta pise u kritikama, pa sam se nadovezao da se o seriji generalno pozitivno pisalo..

 

Tebi su likovi lose napisani, a jedna od stvari koje po meni Knight jako dobro radi je upravo kreiranje upecatljivih likova. Isto to imamo i u Peaky Blinders. Ne znam bas sta je tipicna BBC produkcija, ali uglavnom oni ga vrlo cene i evo daju mu da realizuje svoje projekte. Ja uzivam..

Link to comment

ja lagano krckam bw empire, i sad mi stvarno nije jasno za koj moj sam je prestao onomad gledati.

vrlo mogucno da ce mi na kraju biti odmah iza soprana, zice i karnevala. mozda jos necega, al svakako u samom vrhu tv ponude :fantom:

Link to comment

Mnogi su bili razocarani ubistvom Jimmyja Darmodyja pa su odustali, iako kvalitet serije nije opao. Na mojoj all-time listi drugi odmah iza Sopranosa..

Link to comment

Počeo Gomoru, drži pažnju a i jezik me oduševljava, kako krive italijanski...

pocela i ja

tesko su mi pale prve 4 epizode, smeskaju mi se nocne more

mnogo mracna serija

Link to comment

Daj im sansu. Pritisak se polako pojacava.

 

Isteraću sezonu, pitko je i brzo lete epizode, međutim ne radi me uopšte za sada.

 

 

 

Treme.  :Hail:  A tek sam na sredini prve.

Link to comment

Last man on earth ima svojih uspona i padova, ali nedostatak hrabrosti mu se definitivno ne može zameriti.

 

Super je mid-season premiere, a taman je i bilo vreme za neko osveženje.

Link to comment

Počela da se emituje ova HBO Europe miniserija, rumunska - Tiha dolina.

Rađeno na osnovu norveške "Eyewitness", tačno se vidi taj skandi rad sa tvistovima i klifhengerima na kraju epizode.

Prva epizoda dosta profi odrađena, ovi ubacili neke rumunske detalje tipa krimi klan su inače Cigani. Valjda su u pitanju 4 epizode samo, neće biti neki napor ispratiti.

 

Edit: na HBO OD imaju već sve četiri :D

Edited by James Marshall
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...